Yoast SEO (for WordPress) - en to fa translation catalogue (2279 entries)

en:  We estimate this could take a long time, due to the size of your site. As an alternative to waiting, you could:
fa: حدس می‌زنیم این کار نسبت به حجم محتوای سایت شما نیازمند زمان طولانی باشد. به‌جای انتظار کشیدن در این صفحه می‌توانید:

en:  We estimate this will take a couple of minutes.
fa: حدس میزنیم این کار چند دقیقه زمان نیاز دارد.

en:  We estimate this will take less than a minute.
fa: حدس میزنیم این کار کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد.

en: %1$d out of %2$d tasks completed
fa: %1$d از %2$d وظیفه تکمیل شد

en: %1$s %2$s isn't working as expected %3$s and you are not receiving updates or support! Make sure to %4$s activate your product subscription in %5$s%6$s to unlock all the features of %7$s.
fa: افزونه %1$s %2$s آنطور که انتظار می‌رفت کار نمی‌کند %3$s و به‌روزرسانی یا پشتیبانی دریافت نمی‌کنید! مطمئن شوید %4$s اشتراک محصول خود را در %5$s فعال کنید تا قفل همه ویژگی‌های %6$s باز شود.

en: %1$s (current default for %2$s)
fa: %1$s (پیشفرض فعلی برای %2$s)

en: %1$s (default)
fa: %1$s (پیشفرض)

en: %1$s (e.g. %2$s) are based on publication dates. From an SEO perspective, the posts in these archives have no real relation to the other posts except for their publication dates, which doesn’t say much about the content. They could also lead to duplicate content issues. This is why we recommend you to disable %3$s.
fa: بایگانی تاریخ (%1$s) بعنوان مثال: %2$s بر اساس تاریخ انتشار است. از منظر سئو، پست‌های موجود در این بایگانی هیچ ارتباط واقعی با پست‌های دیگر ندارند، به جز تاریخ انتشار آنها، که چیز زیادی در مورد محتوا نمی‌گوید. آنها همچنین می توانند منجر به مشکلات محتوای تکراری شوند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم %3$s را غیرفعال کنید.

en: %1$s / %2$s: Top Keyphrases
fa: %1$s / %2$s: عبارت های کلیدی برتر

en: %1$s Continue to %2$s%3$s
fa: %1$sادامه به %2$s%3$s

en: %1$s Dashboard - %2$s
fa: داشبورد %1$s - %2$s

en: %1$s Good job!
fa: %1$s کارت عالی بود!

en: %1$s Internal Linking Blocks
fa: بلوک‌های لینک سازی داخلی %1$s

en: %1$s Settings - %2$s
fa: تنظیمات %1$s - افزونه %2$s

en: %1$s Structured Data Blocks
fa: بلوک های داده ساختار یافته %1$s

en: %1$s That's less than the recommended minimum of %2$d time for a text of this length. %3$sFocus on your keyphrase%4$s! | %1$s That's less than the recommended minimum of %2$d times for a text of this length. %3$sFocus on your keyphrase%4$s!
fa[0]: %1$s این از حداقل توصیه‌شده معادل %2$d مرتبه برای محتوایی با این طول متن کمتر است. %3$sروی عبارت کلیدی بیشتر تمرکز کنید%4$s!
fa[1]: %1$s این از حداقل توصیه‌شده معادل %2$d مرتبه برای محتوایی با این طول متن کمتر است. %3$sروی عبارت کلیدی بیشتر تمرکز کنید%4$s!

en: %1$s That's more than the recommended maximum of %2$d time for a text of this length. %3$sDon't overoptimize%4$s! | %1$s That's more than the recommended maximum of %2$d times for a text of this length. %3$sDon't overoptimize%4$s!
fa[0]: %1$s این بیشتر از حداکثر توصیه‌شده معادل %2$d مرتبه برای محتوایی با این طول متن است. %3$sزیادی بهینه سازی نکنید%4$s!
fa[1]: %1$s این بیشتر از حداکثر توصیه‌شده معادل %2$d مرتبه برای محتوایی با این طول متن است. %3$sزیادی بهینه سازی نکنید%4$s!

en: %1$s That's way more than the recommended maximum of %2$d time for a text of this length. %3$sDon't overoptimize%4$s! | %1$s That's way more than the recommended maximum of %2$d times for a text of this length. %3$sDon't overoptimize%4$s!
fa[0]: %1$s این بسیار بیشتر از حداکثر توصیه‌شده معادل %2$d مرتبه برای محتوایی با این طول متن است. %3$sزیادی بهینه سازی نکنید%4$s!
fa[1]: %1$s این بسیار بیشتر از حداکثر توصیه‌شده معادل %2$d مرتبه برای محتوایی با این طول متن است. %3$sزیادی بهینه سازی نکنید%4$s!

en: %1$s adds several columns to this page.
fa: افزونه %1$s چندین ستون به این صفحه اضافه می‌کند.

en: %1$s and %2$s
fa: %1$s و %2$s

en: %1$s and get an exclusive %2$s discount for %3$s month(s).
fa: %1$s و از تخفیف انحصاری %2$s برای %3$s ماه بهره مند شوید.

en: %1$s archive
fa: بایگانی %1$s

en: %1$s attempted to load the class %2$s but it could not be found.
fa: %1$s سعی کرد کلاس %2$s را بارگیری کند اما آن را پیدا نکرد.

en: %1$s can cause duplicate content issues. For most sites, we recommend that you disable this setting.
fa: %1$s می توانند باعث مشکل محتوای تکراری شوند. برای اکثر سایت ها، توصیه می کنیم این تنظیم را غیرفعال کنید.

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
fa: %1$s همراه با ابزار های درونی بسیار قدرتمندی عرضه میشود :

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
fa: %1$s شما استفاده می کنید از%2$s نسخه %3$s برای هماهنگی کامل بروزسانی کنید به جدیدترین نسخه.

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
fa: %1$s گرفتن خودکار که باید عناوین برگه‌ها بازنویسی شود، اگر میدانید اشتباه است یا میخواهید خودتان تغییر دهید از اینجا تنظیم کنید.

en: %1$s integrates with %2$s
fa: ادغام %1$s با %2$s

en: %1$s integrates with %2$s's Schema API to get rich snippets for your events!
fa: افزونه %1$s با Schema API افزونه %2$s ادغام می شود تا برای رخدادها و ایونت های شما rich snippets ها را ایجاد کند!

en: %1$s integrates with %2$s's Schema API to get rich snippets for your podcasts!
fa: افزونه %1$s با Schema API افزونه %2$s ادغام می شود تا برای پادکست های شما rich snippets ها را ایجاد کند!

en: %1$s integrates with %2$s's Schema API to get rich snippets for your recipes!
fa: افزونه %1$s با Schema API افزونه %2$s ادغام می شود تا برای دستورهای آشپزی و پخت و پز rich snippets ها را ایجاد کند!

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
fa: %1$s انتخاب معتبری برای کسی که اجازۀ دسترسی به تنظیمات %2$s را دارد نیست. مقدار به حالت پیش‌فرض برخواهد گشت.

en: %1$s page selection
fa: انتخاب صفحه %1$s

en: %1$s pages
fa: صفحات %1$s

en: %1$s recommendations for you
fa: %1s پیشنهاد برای شما

en: %1$s score
fa: امتیاز %1$s

en: %1$s settings
fa: %1$s تنظیمات

en: %1$s%2$s%3$s helps you:
fa: %1$s%2$s%3$s به شما کمک می‌کند:

en: %1$s%3$s%2$s will help you assess the formality level of your text.
fa: %1$s%3$s%2$s به شما کمک می کند تا سطح رعایت آداب و رسوم در متن خود را ارزیابی کنید.

en: %1$s's help center
fa: مرکز راهنمایی %1$s

en: %1$s, %2$s and %3$s
fa: %1$sو %2$s و %3$s

en: %1$s, Author at %2$s
fa: %1$s, نویسنده در %2$s

en: %1$s/%2$s steps completed
fa: %1$s از %2$s مرحله تمام شد

en: %1$s30%% OFF - Black Friday %2$s
fa: %1$s30%% تخفیف - جمعه سیاه %2$s

en: %1$s: %2$sPlease add both a keyphrase and an SEO title beginning with the keyphrase%3$s.
fa: %1$s: %2$sلطفاً یک عبارت کلیدی و یک عنوان سئو که با عبارت کلیدی %3$s شروع شود، اضافه کنید.

en: %1$s: Does not contain the exact match. %2$sTry to write the exact match of your keyphrase in the SEO title and put it at the beginning of the title%3$s.
fa: %1$s: عبارت کلیدی در عنوان وجود ندارد. %2$sعبارت کلیدی را دقیقا در عنوان سئو نیز وارد کنید و ترجیحا آن را در ابتدای عنوان قرار دهید%3$s.

en: %1$s: Not all the words from your keyphrase "%4$s" appear in the SEO title. %2$s%5$s%3$s.
fa: %1$s: همه کلمات عبارت کلیدی شما "%4$s" در عنوان سئو وجود ندارد. %2$s%5$s%3$s.

en: %1$s: The exact match of the focus keyphrase appears at the beginning of the SEO title. Good job!
fa: %1$s: عبارت کلیدی شما دقیقا در شروع عنوان سئوی مطلب دیده می شود. خیلی خوبه!

en: %1$s: The exact match of the focus keyphrase appears in the SEO title, but not at the beginning. %2$sMove it to the beginning for the best results%3$s.
fa: %1$s: عبارت کلیدی شما دقیقا در عنوان سئوی مطلب دیده می شود اما در شروع آن نیست. %2$sعبارت کلیدی را به ابتدای عنوان انتقال دهید%3$s.

en: %1$s: The focus keyphrase appears at the beginning of the SEO title. Good job!
fa: %1$s: عبارت کلیدی شما دقیقا در شروع عنوان سئوی مطلب دیده می شود. خیلی خوبه!

en: %1$s: Title does not begin with the focus keyphrase. %2$sMove your focus keyphrase to the beginning of the title%3$s.
fa: %1$s: عنوان با عبارت کلیدی شروع نمی شود. %2$sعبارت کلیدی را به ابتدای عنوان منتقل کنید%3$s.

en: %1$s: redirect utm variables to #
fa: %1$s: تغییر مسیر متغیرهای utm به #

en: %1$s: unregistered URL parameter removed. See %2$s
fa: %1$s: پارامترهای URL ثبت نشده حذف شد. %2$s را ببینید

en: %1$sBack to all workouts
fa: %1$s بازگشت به همه تمرین ها

en: %1$sCompeting links%2$s: There are no links which use your keyphrase or synonym as their anchor text. Nice!
fa: %1$sلینک‌های رقیب%2$s: هیچ لینکی وجود ندارد که از عبارت کلیدی شما یا مترادف آن به عنوان متن لینک (انکر تکست) استفاده کند. عالی!

en: %1$sCompeting links%3$s: You have a link which uses your keyphrase or synonym as its anchor text. %2$sFix that%3$s!
fa: %1$sلینک‌های رقیب%3$s: شما لینکی دارید که از عبارت کلیدی اصلی یا مترادف آن به عنوان متن لینک (انکر تکست) استفاده می‌کند. %2$sآن را اصلاح کنید%3$s!

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %3$d consecutive sentences starting with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s! | %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %4$d instances where %3$d or more consecutive sentences start with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s!
fa[0]: %1$sجملات پیوسته%2$s: متن شما در %3$d مورد شامل جملات متوالی ای هست که با کلمات یکسان شروع شده اند. %5$sسعی کنید این جملات را با هم ترکیب کنید%2$s.
fa[1]: %1$sجملات پیوسته%2$s: متن شما در %4$d مورد شامل جملات متوالی ای هست که %3$d یا بیشتر این جملات با کلمات یکسان شروع شده اند. %5$sسعی کنید این جملات را با هم ترکیب کنید%2$s.

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: There are no repetitive sentence beginnings. That's great!
fa: %1$sجملات متوالی%2$s: هیچ تکراری در ابتدای جملات وجود ندارد. این عالی است!

en: %1$sExplore all %2$s features%3$s
fa: %1$sتمام ویژگی‌های %2$s را کاوش کنید%3$s

en: %1$sExtra SEO assessments:%2$s See additional recommendation to improve your content.
fa: %1$sارزیابی‌های اضافی سئو:%2$s توصیه‌های بیشتری برای بهبود محتوای خود ببینید.

en: %1$sFind out how to solve this problem on our help center%2$s.
fa: %1$sاطلاعات بیشتر درباره نحوه رفع این مشکل در پایگاه دانش ما%2$s.

en: %1$sFunction words in keyphrase%3$s: Your keyphrase "%4$s" contains function words only. %2$sLearn more about what makes a good keyphrase.%3$s
fa: %1$sکلمات کاربردی در عبارت کلیدی%3$s: عبارت کلیدی  "%4$s" فقط شامل کلمات کاربردی همانند my, to, of, very  است. %2$sچطور یک عبارت کلیدی خوب ایجاد کنید؟%3$s

en: %1$sGo to the Discussion Settings page%2$s
fa: مراجعه به صفحه تنظیمات گفت‌وگو%2$s

en: %1$sImages and videos%2$s: Good job!
fa: %1$sتصاویر و ویدئوها%2$s: عالیه!

en: %1$sImages and videos%3$s: No images or videos appear on this page. %2$sAdd some%3$s!
fa: %1$sتصاویر و ویدئوها%3$s: هیچ تصویر یا ویدئویی در این صفحه وجود ندارد. %2$sکمی اضافه کنید%3$s!

en: %1$sImages%2$s: Good job!
fa: %1$sتصاویر%2$s: کارتون خوبه!

en: %1$sImages%3$s: No images appear on this page. %2$sAdd some%3$s!
fa: %1$sتصاویر%3$s: هیچ تصویری در این صفحه وجود ندارد. %2$sکمی تصویر اضافه کنید%3$s!

en: %1$sImportant:%2$s We won't sell this data, and we won't collect any personal information about you or your visitors.
fa: %1$sمهم:%2$s ما این داده‌ها را نمی‌فروشیم و هیچ اطلاعات شخصی در مورد شما یا بازدیدکنندگان شما جمع‌آوری نمی‌کنیم.

en: %1$sInclusive language%2$s: We haven't detected any potentially non-inclusive phrases. Great work!
fa: %1$sزبان فراگیر%2$s: هیچ عبارت غیر فراگیری را شناسایی نکرده ایم. خیلی عالیه!

en: %1$sInternal links%2$s: There are both nofollowed and normal internal links on this page. Good job!
fa: %1$sلینک های داخلی%2$s: لینک های داخلی شما در این صفحه هم از نوع nofollowed هستند و هم از نوع معمولی. آفرین.

en: %1$sInternal links%2$s: You have enough internal links. Good job!
fa: %1$sلینک های داخلی%2$s: به تعداد کافی لینک داخلی دارید. خیلی خوبه!

en: %1$sInternal links%3$s: No internal links appear in this page, %2$smake sure to add some%3$s!
fa: %1$sلینک های داخلی%3$s: هیچ لینک داخلی در این صفحه ظاهر نمی شود، %2$sبهتر است چند مورد را اضافه کنید%3$s.

en: %1$sInternal links%3$s: The internal links in this page are all nofollowed. %2$sAdd some good internal links%3$s.
fa: %1$sلینک های داخلی%3$s: تمام لینک های داخلی در این صفحه از نوع nofollowed هستند. %2$sکمی لینک داخلی خوب اضافه کنید%3$s.

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The keyphrase was found %3$d time. | %1$sKeyphrase density%2$s: The keyphrase was found %3$d times.
fa[0]: %1$sتراکم عبارت کلیدی%2$s: عبارت کلیدی %3$d بار پیدا شد.
fa[1]: %1$sتراکم عبارت کلیدی%2$s: عبارت کلیدی %3$d بار پیدا شد.

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The keyphrase was found %3$d time. This is great! | %1$sKeyphrase density%2$s: The keyphrase was found %3$d times. This is great!
fa[0]: %1$sتراکم عبارت کلیدی%2$s: عبارت کلیدی %3$d مرتبه پیدا شد. خیلی خوبه!
fa[1]: %1$sتراکم عبارت کلیدی%2$s: عبارت کلیدی %3$d بار پیدا شد. خیلی خوبه!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The keyphrase was found 0 times. That's less than the recommended minimum of %3$d time for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The keyphrase was found 0 times. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s!
fa[0]: %1$sتراکم کلیدواژه%2$s: کلیدواژه کانونی 0 بار پیدا شد. این کمتر از حداقل توصیه شده %3$d بار برای یک متن از این طول است. %4$sتمرکز بر روی کلیدواژه شما%2$s!
fa[1]: %1$sتراکم کلیدواژه%2$s: کلیدواژه کانونی 0 بار پیدا شد. این کمتر از حداقل توصیه شده %3$d بار برای یک متن از این طول است. %4$sتمرکز بر روی کلیدواژه شما%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%3$s: %2$sPlease add both a keyphrase and some text containing the keyphrase%3$s.
fa: %1$sتراکم عبارت کلیدی%3$s: %2$sلطفاً هم عبارت کلیدی و هم متنی حاوی عبارت کلیدی اضافه کنید%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution:%2$s See if your keywords are spread evenly so search engines understand your topic
fa: %1$sتوزیع عبارت کلیدی:%2$s بررسی کنید آیا کلمات کلیدی شما به‌طور یکنواخت توزیع شده‌اند تا موتورهای جستجو موضوع شما را درک کنند

en: %1$sKeyphrase in image alt attributes%2$s: Good job!
fa: %1$sعبارت کلیدی در ویژگی‌های alt تصویر%2$s: کارت عالی بود!

en: %1$sKeyphrase in image alt attributes%3$s: Images on this page do not have alt attributes that reflect the topic of your text. %2$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of relevant images%3$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در ویژگی alt تصاویر%3$s: تصاویر موجود در این برگه خصیصه alt را که مرتبط با محتوای شما باشد ندارد.%2$sعبارت کلیدی یا مترادف های آن را به خصیصه alt تصاویر مرتبط اضافه کنید.%3$s.

en: %1$sKeyphrase in image alt attributes%3$s: Images on this page do not have alt attributes with at least half of the words from your keyphrase. %2$sFix that%3$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در ویژگی alt تصاویر%3$s: تصاویر موجود در این برگه خصیصه alt که شامل حداقل نیمی از عبارت کلیدی باشد را ندارند. %2$sمشکل را رفع کنید%3$s.

en: %1$sKeyphrase in image alt attributes%3$s: This page does not have images, a keyphrase, or both. %2$sAdd some images with alt attributes that include the keyphrase or synonyms%3$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در ویژگی‌های alt تصویر%3$s: این صفحه فاقد تصویر، عبارت کلیدی یا هر دو است. %2$sچند تصویر با ویژگی‌های alt که شامل عبارت کلیدی یا مترادف‌های %3$s هستند، اضافه کنید!

en: %1$sKeyphrase in introduction%2$s: Well done!
fa: %1$sعبارت کلیدی در مقدمه%2$s: خیلی خوبه!

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: %2$sPlease add both a keyphrase and an introduction containing the keyphrase%3$s.
fa: %1$sعبارت کلیدی در مقدمه%3$s: %2$sلطفاً هم یک عبارت کلیدی و هم یک مقدمه حاوی عبارت کلیدی اضافه کنید%3$s.

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: Your keyphrase or its synonyms appear in the first paragraph of the copy, but not within one sentence. %2$sFix that%3$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در مقدمه%3$s: عبارت کلیدی شما یا مترادف های آن در پاراگراف اول متن مشاهده می شود اما در یک جمله نیست. %2$sمشکل را رفع کنید%3$s!

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: Your keyphrase or its synonyms do not appear in the first paragraph. %2$sMake sure the topic is clear immediately%3$s.
fa: %1$sعبارت کلیدی در مقدمه%3$s:کلید واژه کانونی یا مترادف های آن در اولین پاراگراف، ظاهر نمی شود. اطمینان حاصل کنید که کلید واژه کانونی در %2$sابتدای متن توضیحات شما داخل یک پاراگراف ساده از نوع بند%3$s درج شده است. ترجمه توسط دیجیراتی - فروش انحصاری در ژاکِت

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: Keyphrase or synonym appear in the meta description. Well done!
fa: %1$sعبارت کلیدی در متای توضیحات%2$s: عبارت کلیدی یا مترادف آن در متای توضیحات وجود دارد. خیلی خوبه!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description contains the keyphrase %3$s times, which is over the advised maximum of 2 times. %4$sLimit that%5$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در متای توضیحات%2$s: در متای توضیحات %3$s مرتبه عبارت کلیدی تکرار شده است که بیش از مقدار حداکثری دو مرتبه است. %4$sتکرار را کمتر کنید%5$s!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description has been specified, but it does not contain the keyphrase. %3$sFix that%4$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در توضیحات متا%2$s: متای توضیحات مشخص شده است، اما عبارت کلیدی را شامل نمی شود. %3$sمشکل را رفع کنید%4$s!

en: %1$sKeyphrase in meta description%3$s: %2$sPlease add both a keyphrase and a meta description containing the keyphrase%3$s.
fa: %1$sعبارت کلیدی در توضیحات متا%3$s: %2$sلطفاً هم یک عبارت کلیدی و هم توضیحات متا حاوی عبارت کلیدی اضافه کنید%3$s.

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: Great work!
fa: %1$sعبارت کلیدی در نامک%2$s: عالیه!

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: More than half of your keyphrase appears in the slug. That's great!
fa: %1$sعبارت کلیدی در نامک%2$s: بیش از نیمی از عبارت کلیدی در نامک نیز وجود دارد. خیلی خوبه!

en: %1$sKeyphrase in slug%3$s: %2$sPlease add both a keyphrase and a slug containing the keyphrase%3$s.
fa: %1$sعبارت کلیدی در slug%3$s: %2$sلطفاً هم یک عبارت کلیدی و هم یک slug حاوی عبارت کلیدی اضافه کنید%3$s.

en: %1$sKeyphrase in slug%3$s: (Part of) your keyphrase does not appear in the slug. %2$sChange that%3$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در نامک%3$s: (بخشی از) عبارت کلیدی در نامک وجو دندارد. %2$sنامک را تغییر دهید%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job! | %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. Good job!
fa[0]: %1$sعبارت کلیدی در زیر عنوان ها%2$s: %3$s مورد از زیر عنوان های سطح بالای H2 و H3 شما روی موضوع محتوا تمرکز دارند. کارتون عالیه!
fa[1]: %1$sعبارت کلیدی در زیر عنوان ها%2$s: %3$s مورد از زیر عنوان های سطح بالای H2 و H3 شما روی موضوع محتوا تمرکز دارند. کارتون عالیه!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: You are not using any higher-level subheadings containing the keyphrase or its synonyms, but your text is short enough and probably doesn't need them.
fa: %1$sعبارت کلیدی در زیرعنوان%2$s: از هیچ زیرعنوان سطح بالاتری که شامل عبارت کلیدی یا مترادف‌های آن باشد استفاده نکرده‌اید، اما متن شما به اندازه کافی کوتاه است و احتمالاً به آنها نیازی ندارد.

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
fa: %1$sعبارت کلیدی در زیر عنوان ها%2$s: زیر عنوان های سطح بالای H2 و H3 شما روی موضوع محتوا تمرکز دارند. کارتون عالیه!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: %2$sPlease add both a keyphrase and some text to receive relevant feedback%3$s.
fa: %1$sعبارت کلیدی در زیرعنوان%3$s: %2$sلطفاً هم عبارت کلیدی و هم متنی اضافه کنید تا بازخورد مرتبط دریافت کنید%3$s.

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: %2$sUse more keyphrases or synonyms in your H2 and H3 subheadings%3$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در زیر عنوان ها%3$s: %2$sکمی بیشتر، از عبارت کلیدی یا مترادف های آن در زیرعنوان های سطح بالاتر H2 و H3 در محتوای خود استفاده کنید%3$s.

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: More than 75%% of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too much. %2$sDon't over-optimize%3$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در زیر عنوان ها%3$s: بیشتر از 75%% از زیر عنوان های سطح بالای H2 و H3 شما روی موضوع محتوا تمرکز دارند. این میزان تمرکز کمی زیاد است! %2$sزیادی بهینه سازی نکنید%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: You are not using any higher-level subheadings containing the keyphrase or its synonyms. %2$sFix that%3$s!
fa: %1$sعبارت کلیدی در زیرعنوان%3$s: از هیچ زیرعنوان سطح بالاتری که شامل عبارت کلیدی یا مترادف‌های آن باشد استفاده نکرده‌اید. %2$sآن را اصلاح کنید%3$s!

en: %1$sKeyphrase length%2$s: Good job!
fa: %1$sطول عبارت کلیدی%2$s: عالیه!

en: %1$sKeyphrase length%3$s: %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
fa: %1$sطول عبارت کلیدی%3$s: %2$sیک عبارت کلیدی مشخص کنید تا امتیاز سئوی محتوا را بررسی کنیم%3$s.

en: %1$sKeyphrase length%3$s: No focus keyphrase was set for this page. %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
fa: %1$sطول عبارت کلیدی%3$s: هیچ عبارت کلیدی ای برای این برگه مشخص نشده. %2$sیک عبارت کلیدی مشخص کنید تا امتیاز سئو را بررسی کنیم%3$s.

en: %1$sLearn more about crawl settings.%2$s
fa: %1$sدرباره تنظیمات خزیدن بیشتر بدانید.%2$s

en: %1$sMeta description length%2$s: Well done!
fa: %1$sطول متای توضیحات%2$s: عالیه!

en: %1$sMeta description length%3$s: No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. %2$sMake sure to write one%3$s!
fa: %1$sطول توضیحات متا%3$s: هیچ توضیح متایی مشخص نشده است. موتورهای جستجو به جای آن، متنی از صفحه را نمایش خواهند داد. %2$sحتماً یک توضیح متا بنویسید%3$s!

en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is over %4$d characters. To ensure the entire description will be visible, %2$syou should reduce the length%3$s!
fa: %1$sطول متای توضیحات%3$s: متای توضیحات بیش تر از %4$d حرف است. کوتاه تر کردن توضیحات به شما این اطمینان را می دهد که توضیحات به طور کامل قابل مشاهده باشند. %2$sمتای توضیحات را باید کمتر کنید%3$s

en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is too short (under %4$d characters). Up to %5$d characters are available. %2$sUse the space%3$s!
fa: %1$sطول متای توضیحات%3$s: طول متای توضیحات خیلی کوتاه است (کمتر از %4$d حرف است). به هر حال حداکثر %5$d حرف مجاز است. %2$s از این فضای موجود استفاده کنید%3$s!

en: %1$sNot enough content%2$s: %3$sPlease add some content to enable a good analysis%2$s.
fa: %1$sمحتوا کافی نیست%2$s: شما متن بسیار کمی دارید، %3$sلطفا محتویاتی به متن اضافه کنید ،تا بتوان تحلیل خوبی انجام داد%2$s.

en: %1$sNote%2$s: If you have a lot of content, this optimization could take a moment. But trust us, it's worth it!
fa: %1$sتوجه%2$s: اگر محتوای زیادی دارید، این بهینه‌سازی ممکن است کمی طول بکشد. اما به ما اعتماد کنید، ارزشش را دارد!

en: %1$sOutbound links%2$s: Good job!
fa: %1$sلینک های خروجی%2$s: خیلی خوبه!

en: %1$sOutbound links%2$s: There are both nofollowed and normal outbound links on this page. Good job!
fa: %1$sلینک های خروجی%2$s: لینک های خروجی شما در این صفحه هم از نوع nofollowed هستند و هم از نوع معمولی. آفرین!

en: %1$sOutbound links%3$s: All outbound links on this page are nofollowed. %2$sAdd some normal links%3$s.
fa: %1$sلینک های خروجی%3$s: تمام لینک های خروجی در این برگه از نوع nofollowed هستند. %2$sچند لینک معمولی اضافه کنید%3$s.

en: %1$sOutbound links%3$s: No outbound links appear in this page. %2$sAdd some%3$s!
fa: %1$sلینک های خروجی%3$s: هیچ لینک خروجی در این صفحه دیده نمی شود، %2$sچند لینک مناسب اضافه کنید%3$s.

en: %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contains more than the recommended maximum number of characters (%4$d). %5$sShorten your paragraphs%2$s! | %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contain more than the recommended maximum number of characters (%4$d). %5$sShorten your paragraphs%2$s!
fa[0]: %1$sطول پاراگراف‌ها%2$s: %3$d پاراگراف بیش از حداکثر تعداد کاراکتر توصیه شده (%4$d) دارد. %5$sپاراگراف‌های خود را کوتاه‌تر کنید%2$s!
fa[1]: %1$sطول پاراگراف‌ها%2$s: %3$d پاراگراف بیش از حداکثر تعداد کاراکتر توصیه شده (%4$d) دارد. %5$sپاراگراف‌های خود را کوتاه‌تر کنید%2$s!

en: %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contains more than the recommended maximum number of words (%4$d). %5$sShorten your paragraphs%2$s! | %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contain more than the recommended maximum number of words (%4$d). %5$sShorten your paragraphs%2$s!
fa[0]: %1$sطول پاراگراف‌ها%2$s: %3$d پاراگراف بیش از حداکثر تعداد کلمات توصیه‌شده (%4$d) دارد. %5$sپاراگراف‌های خود را کوتاه‌تر کنید%2$s!
fa[1]: %1$sطول پاراگراف‌ها%2$s: %3$d پاراگراف بیش از حداکثر تعداد کلمات توصیه‌شده (%4$d) دارد. %5$sپاراگراف‌های خود را کوتاه‌تر کنید%2$s!

en: %1$sParagraph length%2$s: There are no paragraphs that are too long. Great job!
fa: %1$sطول پاراگراف‌ها%2$s: هیچ پاراگرافی بیش از حد طولانی نیست. کارتان عالی است!

en: %1$sPassive voice%2$s: %3$s of the sentences contain passive voice, which is more than the recommended maximum of %4$s. %5$sTry to use their active counterparts%2$s.
fa: %1$sجملات مجهول%2$s: تعداد %3$s بخش از محتوای شما شامل جملات مجهول است، که بیشتر از حداکثر پیشنهادی %4$s است. %5$sسعی کنید جملات رایج را استفاده کنید%2$s.

en: %1$sPassive voice%2$s: You are not using too much passive voice. That's great!
fa: %1$sجملات مجهول%2$s: شما از جملات مجهول بیش از حد استفاده نمی‌کنید. این عالی است!

en: %1$sPreviously used keyphrase%2$s: You've not used this keyphrase before, very good.
fa: %1$sعبارت کلیدی مصرف شده%2$s: قبلا از این عبارت کلیدی استفاده نشده. خیلی خوبه!

en: %1$sPreviously used keyphrase%3$s: No focus keyphrase was set for this page. %2$sPlease add a focus keyphrase you haven't used before on other content%3$s.
fa: %1$sعبارت کلیدی استفاده شده قبلی%3$s: هیچ عبارت کلیدی برای این صفحه تنظیم نشده است. %2$sلطفاً یک عبارت کلیدی جدید که قبلاً در محتوای دیگر استفاده نکرده‌اید اضافه کنید%3$s.

en: %1$sPro tip%2$s: Use %3$sAI Generate%4$s for %5$s.
fa: %1$sنکته حرفه‌ای%2$s: از %3$sتولید با هوش مصنوعی%4$s برای %5$s استفاده کنید.

en: %1$sRun the indexation process on your server%2$s using %3$sWP CLI%2$s.
fa: %1$sعملیات ایندکس جداول یوست را به کمک %3$sWP CLI%2$s در سرور خود اجرا کنید.

en: %1$sSEO title width%2$s: Good job!
fa: %1$sطول عنوان سئو%2$s: کارتون خوبه!

en: %1$sSEO title width%3$s: %2$sPlease create an SEO title%3$s.
fa: %1$sطول عنوان سئو%3$s: %2$sلطفا یک عنوان سئو ایجاد کنید%3$s.

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is too short. %2$sUse the space to add keyphrase variations or create compelling call-to-action copy%3$s.
fa: %1$sطول عنوان سئو%3$s: عنوان SEO خیلی کوتاه است. %2$sاز فضای موجود برای نوشتن حالت های مختلف عبارت کلیدی استفاده کنید یا یک Call To Action متقاعد کننده شامل عبارت کلیدی را در عنوان سئو اضافه کنید%3$s.

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is wider than the viewable limit. %2$sTry to make it shorter%3$s.
fa: %1$sطول عنوان سئو%3$s: عنوان سئو از محدوده قابل مشاهده بزرگتر می باشد. %2$sعنوان را کوتاه تر کنید%3$s.

en: %1$sSentence length%2$s: %3$s of the sentences contain more than %4$d character, which is more than the recommended maximum of %5$s. %6$sTry to shorten the sentences%2$s. | %1$sSentence length%2$s: %3$s of the sentences contain more than %4$d characters, which is more than the recommended maximum of %5$s. %6$sTry to shorten the sentences%2$s.
fa[0]: %1$sطول جملات%2$s: %3$s تا از جملات بیش از %4$d کاراکتر دارند که این مقدار از حداکثر توصیه شده یعنی %5$s بیشتر است. %6$sسعی کنید جملات را کوتاه‌تر کنید%2$s.
fa[1]: %1$sطول جملات%2$s: %3$s تا از جملات بیش از %4$d کاراکتر دارند که این مقدار از حداکثر توصیه شده یعنی %5$s بیشتر است. %6$sسعی کنید جملات را کوتاه‌تر کنید%2$s.

en: %1$sSentence length%2$s: %3$s of the sentences contain more than %4$d word, which is more than the recommended maximum of %5$s. %6$sTry to shorten the sentences%2$s. | %1$sSentence length%2$s: %3$s of the sentences contain more than %4$d words, which is more than the recommended maximum of %5$s. %6$sTry to shorten the sentences%2$s.
fa[0]: %1$sطول جملات%2$s: %3$s تا از جملات بیش از %4$d کلمه دارند که این مقدار از حداکثر توصیه‌شده یعنی %5$s بیشتر است. %6$sسعی کنید جملات را کوتاه‌تر کنید%2$s.
fa[1]: %1$sطول جملات%2$s: %3$s تا از جملات بیش از %4$d کلمه دارند که این مقدار از حداکثر توصیه‌شده یعنی %5$s بیشتر است. %6$sسعی کنید جملات را کوتاه‌تر کنید%2$s.

en: %1$sSentence length%2$s: Great!
fa: %1$sطول جملات%2$s: عالیه!

en: %1$sSingle title%2$s: You don't have multiple H1 headings, well done!
fa: %1$sعنوان یکتا%2$s: شما چندین عنوان H1 ندارید، آفرین!

en: %1$sSingle title%3$s: H1s should only be used as your main title. Find all H1s in your text that aren't your main title and %2$schange them to a lower heading level%3$s!
fa: %1$sعنوان تکی%3$s: زیرعنوان های H1 فقط باید برای عنوان اصلی شما استفاده شوند. تمام زیرعنوان های H1 که عنوان اصلی محتوای شما نیستند را پیدا کنید و %2$sآنها را به زیرعنوان هایی در سطح پایین تر مثل H2  تا H6 تغییر دهید%3$s!

en: %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d section of your text is longer than the recommended number of characters (%4$d) and is not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s. | %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d sections of your text are longer than the recommended number of characters (%4$d) and are not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s.
fa[0]: %1$sتوزیع زیرعنوان‌ها%2$s: %3$d بخش از متن شما بیش از تعداد کاراکترهای توصیه‌شده (%4$d) است و با هیچ زیرعنوانی (عنوان فرعی) تقسیم نشده است. %5$sبرای بهبود خوانایی، زیرعنوان اضافه کنید%2$s.
fa[1]: %1$sتوزیع زیرعنوان‌ها%2$s: %3$d بخش از متن شما بیش از تعداد کاراکترهای توصیه‌شده (%4$d) است و با هیچ زیرعنوانی (عنوان فرعی) تقسیم نشده است. %5$sبرای بهبود خوانایی، زیرعنوان اضافه کنید%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d section of your text is longer than the recommended number of words (%4$d) and is not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s. | %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d sections of your text are longer than the recommended number of words (%4$d) and are not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s.
fa[0]: %1$sتوزیع زیرعنوان‌ها%2$s: %3$d بخش از متن شما بیش از تعداد کلمات توصیه شده (%4$d) است و با هیچ زیرعنوانی (عنوان فرعی) تقسیم نشده است. %5$sبرای بهبود خوانایی، زیرعنوان اضافه کنید%2$s.
fa[1]: %1$sتوزیع زیرعنوان‌ها%2$s: %3$d بخش از متن شما بیش از تعداد کلمات توصیه شده (%4$d) است و با هیچ زیرعنوانی (عنوان فرعی) تقسیم نشده است. %5$sبرای بهبود خوانایی، زیرعنوان اضافه کنید%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: Great job!
fa: %1$sتوزیع زیرعنوان ها%2$s: عالیه!

en: %1$sSubheading distribution%2$s: The beginning of your text is longer than %4$d character and is not separated by any subheadings. %3$sAdd subheadings to improve readability.%2$s | %1$sSubheading distribution%2$s: The beginning of your text is longer than %4$d characters and is not separated by any subheadings. %3$sAdd subheadings to improve readability.%2$s
fa[0]: %1$sتوزیع زیرعنوان‌ها%2$s: ابتدای متن شما بیش از %4$d کاراکتر است و با هیچ زیرعنوانی (عنوان فرعی) تقسیم نشده است. %3$sبرای بهبود خوانایی، زیرعنوان اضافه کنید.%2$s
fa[1]: %1$sتوزیع زیرعنوان‌ها%2$s: ابتدای متن شما بیش از %4$d کاراکتر است و با هیچ زیرعنوانی (عنوان فرعی) تقسیم نشده است. %3$sبرای بهبود خوانایی، زیرعنوان اضافه کنید.%2$s

en: %1$sSubheading distribution%2$s: The beginning of your text is longer than %4$d word and is not separated by any subheadings. %3$sAdd subheadings to improve readability.%2$s | %1$sSubheading distribution%2$s: The beginning of your text is longer than %4$d words and is not separated by any subheadings. %3$sAdd subheadings to improve readability.%2$s
fa[0]: %1$sتوزیع زیرعنوان‌ها%2$s: ابتدای متن شما بیش از %4$d کلمه است و با هیچ زیرعنوانی (عنوان فرعی) تقسیم نشده است. %3$sبرای بهبود خوانایی، زیرعنوان اضافه کنید.%2$s
fa[1]: %1$sتوزیع زیرعنوان‌ها%2$s: ابتدای متن شما بیش از %4$d کلمه است و با هیچ زیرعنوانی (عنوان فرعی) تقسیم نشده است. %3$sبرای بهبود خوانایی، زیرعنوان اضافه کنید.%2$s

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, although your text is rather long. %3$sTry and add some subheadings%2$s.
fa: %1$sتوزیع زیرعنوان ها%2$s: متن شما نسبتا طولانی است اما شما از هیچ زیرعنوانی استفاده نکرده اید. %3$sسعی کنید چندزیر عنوان یا همان Subheading به متن اضافه کنید%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
fa: %1$sتوزیع زیرعنوان ها%2$s: شما از هیچ زیر عنوان یا SubHeading استفاده نکرده اید، اما متن شما به اندازه کافی کوتاه است و به آن نیاز ندارید.

en: %1$sSupport language:%2$s English
fa: %1$sزبان پشتیبانی:%2$s انگلیسی

en: %1$sSynonyms & word form recognition:%2$s Write more natural, flowing content.
fa: %1$sتشخیص مترادف‌ها و شکل کلمات:%2$s محتوای طبیعی‌تر و روان‌تری بنویسید.

en: %1$sSynonyms:%2$s Include synonyms of your keyphrase for a more natural flow and smarter suggestions
fa: %1$sمترادف‌ها:%2$s مترادف‌های عبارت کلیدی خود را برای یک جریان طبیعی‌تر و پیشنهادات هوشمندتر شامل کنید

en: %1$sText length%3$s: %2$sPlease add some content%3$s.
fa: %1$sطول متن%3$s: %2$sلطفاً محتوا اضافه کنید%3$s.

en: %1$sThis was reported by the %2$s plugin%3$s
fa: %1$sگزارش شده توسط افزونه %2$s %3$s

en: %1$sTip%2$s: Improve the accuracy of your generated AI descriptions by writing more content in your page.
fa: %1$sنکته%2$s: با نوشتن محتوای بیشتر در صفحه خود، دقت توصیفات هوش مصنوعی تولید شده خود را بهبود بخشید.

en: %1$sTip%2$s: Improve the accuracy of your generated AI titles by writing more content in your page.
fa: %1$sنکته%2$s: با نوشتن محتوای بیشتر در صفحه خود، دقت عناوین هوش مصنوعی تولید شده خود را بهبود بخشید.

en: %1$sTitle check:%2$s Instantly spot missing titles and fix them for better click-through rates
fa: %1$sبررسی عنوان:%2$s فوراً عناوین از دست رفته را تشخیص دهید و آنها را برای نرخ کلیک بهتر اصلاح کنید

en: %1$sTransition words%2$s: None of the sentences contain transition words. %3$sUse some%2$s.
fa: %1$sکلمات و حروف ربط%2$s: هیچ یک از جملات شما شامل حروف اضافه یا ربط نیست. %3$sکمی استفاده کنید%2$s.

en: %1$sTransition words%2$s: Only %3$s of the sentences contain transition words, which is not enough. %4$sUse more of them%2$s.
fa: %1$sکلمات و حروف ربط%2$s: فقط %3$s از جملات حاوی کلمه یا حرف ربط است که کافی نیست. %4$sکمی بیشتر استفاده کنید%2$s.

en: %1$sTransition words%2$s: Well done!
fa: %1$sکلمات و حروف ربط%2$s: آفرین!

en: %1$sTransition words%2$s: You are not using any transition words, but your text is short enough and probably doesn't need them.
fa: %1$sکلمات انتقالی%2$s: شما از هیچ کلمه انتقالی استفاده نکرده‌اید، اما متن شما به اندازه کافی کوتاه است و احتمالاً به آنها نیاز ندارد.

en: %1$sWord complexity%2$s: Is your vocabulary suited for a larger audience? %3$sYoast SEO Premium will tell you!%4$s
fa: %1$sپیچیدگی کلمات%2$s: کلمات و عبارت هایی که به کار برده اید برای عموم مخاطبان مناسب هستند؟ %3$sافزونه یوست سئو نسخه پرمیوم این مورد را به شما اعلام می کند!%4$s

en: %1$sYou can change the tagline in the customizer%2$s.
fa: %1$sمی‌توانید معرفی کوتاه سایت را در سفارشی‌ساز تغییر دهید%2$s

en: %1$sYou have activated the Yoast llms.txt feature, but we couldn't generate an llms.txt file.%2$s%3$sIt looks like there aren't sufficient permissions on the web server's filesystem.%4$s
fa: %1$sشما ویژگی Yoast llms.txt را فعال کرده‌اید، اما ما نتوانستیم فایل llms.txt را ایجاد کنیم.%2$s%3$sبه نظر می‌رسد مجوزهای کافی در سیستم فایل سرور وب وجود ندارد.%4$s

en: %1$sYou have activated the Yoast llms.txt feature, but we couldn't generate an llms.txt file.%2$s%3$sIt looks like there is an llms.txt file already that wasn't created by Yoast, or the llms.txt file created by Yoast has been edited manually.%4$s%5$sWe don't want to overwrite this file's content, so if you want to let Yoast keep auto-generating the llms.txt file, you can manually delete the existing one. Otherwise, consider disabling the Yoast feature.%6$s
fa: %1$sشما ویژگی Yoast llms.txt را فعال کرده‌اید، اما ما نتوانستیم فایل llms.txt ایجاد کنیم.%2$s%3$sبه نظر می‌رسد که یک فایل llms.txt از قبل وجود دارد که توسط Yoast ایجاد نشده است، یا فایل llms.txt ایجاد شده توسط Yoast به صورت دستی ویرایش شده است.%4$s%5$sما نمی‌خواهیم محتوای این فایل را بازنویسی کنیم، بنابراین اگر می‌خواهید به Yoast اجازه دهید به تولید خودکار فایل llms.txt ادامه دهد، می‌توانید فایل موجود را به صورت دستی حذف کنید. در غیر این صورت، غیرفعال کردن ویژگی Yoast را در نظر بگیرید.%6$s

en: %2$s That's less than the recommended minimum of %1$d character. %3$sMake it longer%4$s! | %2$s That's less than the recommended minimum of %1$d characters. %3$sMake it longer%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s That's less than the recommended minimum of %1$d content word. %3$sMake it longer%4$s! | %2$s That's less than the recommended minimum of %1$d content words. %3$sMake it longer%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه‌ی محتوایی است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه‌ی محتوایی است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s That's less than the recommended minimum of %1$d word. %3$sMake it longer%4$s! | %2$s That's less than the recommended minimum of %1$d words. %3$sMake it longer%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s That's more than the recommended maximum of %1$d character. %3$sMake it shorter%4$s! | %2$s That's more than the recommended maximum of %1$d characters. %3$sMake it shorter%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر بیشتر است. %3$sلطفاً آن را کوتاه‌تر کنید%4$s.
fa[1]: %2$s این مقدار از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر بیشتر است. %3$sلطفاً آن را کوتاه‌تر کنید%4$s.

en: %2$s That's more than the recommended maximum of %1$d content word. %3$sMake it shorter%4$s! | %2$s That's more than the recommended maximum of %1$d content words. %3$sMake it shorter%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه محتوایی بیشتر است. %3$sلطفاً آن را کوتاه‌تر کنید%4$s.
fa[1]: %2$s این مقدار از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه محتوایی بیشتر است. %3$sلطفاً آن را کوتاه‌تر کنید%4$s.

en: %2$s That's more than the recommended maximum of %1$d word. %3$sMake it shorter%4$s! | %2$s That's more than the recommended maximum of %1$d words. %3$sMake it shorter%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار بیش از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را کوتاه‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار بیش از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را کوتاه‌تر کنید%4$s!

en: %2$s That's way less than the recommended minimum of %1$d character. %3$sMake it longer%4$s! | %2$s That's way less than the recommended minimum of %1$d characters. %3$sMake it longer%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار بسیار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار بسیار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s That's way less than the recommended minimum of %1$d content word. %3$sMake it longer%4$s! | %2$s That's way less than the recommended minimum of %1$d content words. %3$sMake it longer%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار بسیار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه محتوایی است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار بسیار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه محتوایی است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s That's way less than the recommended minimum of %1$d word. %3$sMake it longer%4$s! | %2$s That's way less than the recommended minimum of %1$d words. %3$sMake it longer%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار بسیار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار بسیار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s That's way more than the recommended maximum of %1$d character. %3$sMake it shorter%4$s! | %2$s That's way more than the recommended maximum of %1$d characters. %3$sMake it shorter%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار بسیار بیشتر از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را کوتاه‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار بسیار بیشتر از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را کوتاه‌تر کنید%4$s!

en: %2$s That's way more than the recommended maximum of %1$d content word. %3$sMake it shorter%4$s! | %2$s That's way more than the recommended maximum of %1$d content words. %3$sMake it shorter%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار بسیار بیشتر از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه محتوایی است. %3$sآن را کوتاه‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار بسیار بیشتر از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه محتوایی است. %3$sآن را کوتاه‌تر کنید%4$s!

en: %2$s That's way more than the recommended maximum of %1$d word. %3$sMake it shorter%4$s! | %2$s That's way more than the recommended maximum of %1$d words. %3$sMake it shorter%4$s!
fa[0]: %2$s این مقدار بسیار بیشتر از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را کوتاه‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار بسیار بیشتر از حداکثر توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را کوتاه‌تر کنید%4$s!

en: %2$s This is below the recommended minimum of %1$d character. %3$sAdd more content%4$s. | %2$s This is below the recommended minimum of %1$d characters. %3$sAdd more content%4$s.
fa[0]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s This is below the recommended minimum of %1$d word. %3$sAdd more content%4$s. | %2$s This is below the recommended minimum of %1$d words. %3$sAdd more content%4$s.
fa[0]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s This is far below the recommended minimum of %1$d character. %3$sAdd more content%4$s. | %2$s This is far below the recommended minimum of %1$d characters. %3$sAdd more content%4$s.
fa[0]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s This is far below the recommended minimum of %1$d word. %3$sAdd more content%4$s. | %2$s This is far below the recommended minimum of %1$d words. %3$sAdd more content%4$s.
fa[0]: %2$s این مقدار خیلی کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار خیلی کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کلمه است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s This is slightly below the recommended minimum of %1$d character. %3$sAdd more content%4$s. | %2$s This is slightly below the recommended minimum of %1$d characters. %3$sAdd more content%4$s.
fa[0]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!
fa[1]: %2$s این مقدار کمتر از حداقل توصیه‌شده یعنی %1$d کاراکتر است. %3$sآن را طولانی‌تر کنید%4$s!

en: %2$s This is slightly below the recommended minimum of %1$d word. %3$sAdd more content%4$s. | %2$s This is slightly below the recommended minimum of %1$d words. %3$sAdd more content%4$s.
fa[0]: %2$s این مقدار کمی کمتر از حداقل توصیه شده %1$d کلمه است. %3$s محتوای بیشتری اضافه کنید%4$s.
fa[1]: %2$s این مقدار کمی کمتر از حداقل توصیه شده %1$d کلمه است. %3$s محتوای بیشتری اضافه کنید%4$s.

en: %2$s integrates %1$s' Schema output into its own to get rich snippets for your digital products!
fa: افزونه %2$s خروجی اسکیمای %1$s را در خود ادغام میکند تا بهترین خروجی اسکیما برای محصولات دیجیتالی شما را ایجاد کند!

en: %2$sKeyphrase length%3$s: The keyphrase contains %1$d character. | %2$sKeyphrase length%3$s: The keyphrase contains %1$d characters.
fa[0]: %2$sطول عبارت کلیدی%3$s: عبارت کلیدی شامل %1$d کاراکتر است.
fa[1]: %2$sطول عبارت کلیدی%3$s: عبارت کلیدی شامل %1$d کاراکتر است.

en: %2$sKeyphrase length%3$s: The keyphrase contains %1$d content word. | %2$sKeyphrase length%3$s: The keyphrase contains %1$d content words.
fa[0]: %2$sطول عبارت کلیدی%3$s: عبارت کلیدی شامل %1$d کلمه محتوایی است.
fa[1]: %2$sطول عبارت کلیدی%3$s: عبارت کلیدی شامل %1$d کلمه محتوایی است.

en: %2$sKeyphrase length%3$s: The keyphrase contains %1$d word. | %2$sKeyphrase length%3$s: The keyphrase contains %1$d words.
fa[0]: %2$sطول عبارت کلیدی%3$s: عبارت کلیدی شامل %1$d کلمه است.
fa[1]: %2$sطول عبارت کلیدی%3$s: عبارت کلیدی شامل %1$d کلمه است.

en: %2$sText length%3$s: The text contains %1$d character. | %2$sText length%3$s: The text contains %1$d characters.
fa[0]: %2$sطول متن %3$s: متن شامل %1$d کاراکتر است.
fa[1]: %2$sطول متن%3$s: متن شامل %1$d کاراکتر است.

en: %2$sText length%3$s: The text contains %1$d word. | %2$sText length%3$s: The text contains %1$d words.
fa[0]: %2$sطول متن%3$s: متن شامل %1$d کلمه است.
fa[1]: %2$sطول متن%3$s: متن شامل %1$d کلمه است.

en: %3$sImages and videos%5$s: Only %1$d image or video appears on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images or videos%5$s! | %3$sImages and videos%5$s: Only %1$d images or videos appear on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images or videos%5$s!
fa[0]: %3$sتصاویر و ویدئوها%5$s: فقط %1$d تصویر یا ویدئو در این صفحه وجود دارد. ما حداقل %2$d مورد را توصیه میکنیم. %4$sتصاویر یا ویدئوهای مرتبط بیشتری اضافه کنید%5$s!
fa[1]: %3$sتصاویر و ویدئوها%5$s: فقط %1$d تصویر یا ویدئو در این صفحه وجود دارد. ما حداقل %2$d مورد را توصیه میکنیم. %4$sتصاویر یا ویدئوهای مرتبط بیشتری اضافه کنید%5$s!

en: %3$sImages%5$s: Only %1$d image appears on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images%5$s! | %3$sImages%5$s: Only %1$d images appear on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images%5$s!
fa[0]: %3$sتصاویر%5$s: فقط %1$d تصویر در این صفحه وجود دارد. ما حداقل %2$d مورد را توصیه میکنیم. %4$sتصاویر مرتبط بیشتری اضافه کنید%5$s!
fa[1]: %3$sتصاویر%5$s: فقط %1$d تصویر در این صفحه وجود دارد. ما حداقل %2$d مورد را توصیه میکنیم. %4$sتصاویر مرتبط بیشتری اضافه کنید%5$s!

en: %3$sKeyphrase in image alt attributes%5$s: Out of %2$d images on this page, %1$d have alt attributes with words from your keyphrase or synonyms. That's a bit much. %4$sOnly include the keyphrase or its synonyms when it really fits the image%5$s.
fa: %3$sعبارت کلیدی در ویژگی alt تصاویر%5$s: از مجموع %2$d تصویر موجود در این برگه، تعداد %1$d تصویر خصیصه alt که شامل عبارت کلیدی یا مترادف های آن باشد را دارند. این تعداد کمی زیاد است. %4$sعبارت کلیدی یا مترادف های آن را فقط به تصاویری که دقیقا با این عبارت ها مرتبط هستند اختصاص دهید%5$s.

en: %3$sKeyphrase in image alt attributes%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d has an alt attribute that reflects the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s! | %3$sKeyphrase in image alt attributes%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d have alt attributes that reflect the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s!
fa[0]: %3$sعبارت کلیدی در ویژگی alt تصاویر%5$s: از مجموع %2$d تصویر در این برگه، فقط %1$d تصویر دارای خصیصه alt تاثیرگذار روی محتوای شما است. .%4$sعبارت کلیدی یا مترادف های آن را به خصیصه alt تصاویر مرتبط اضافه کنید.%5$s.
fa[1]: %3$sعبارت کلیدی در ویژگی alt تصاویر%5$s: از مجموع %2$d تصویر در این برگه، فقط %1$d تصویر دارای خصیصه alt تاثیرگذار روی محتوای شما است. .%4$sعبارت کلیدی یا مترادف های آن را به خصیصه alt تصاویر مرتبط اضافه کنید.%5$s.

en: %3$sPreviously used keyphrase%2$s: You've used this keyphrase %1$smultiple times before%2$s. %4$sDo not use your keyphrase more than once%2$s.
fa: %3$sعبارت کلیدی استفاده شده قبلی%2$s: شما این عبارت کلیدی را %1$sچندین بار پیش از این استفاده کرده‌اید%2$s. %4$sعبارت کلیدی خود را بیش از یک بار استفاده نکنید%2$s.

en: %3$sPreviously used keyphrase%2$s: You've used this keyphrase %1$sonce before%2$s. %4$sDo not use your keyphrase more than once%2$s.
fa: %3$sعبارت کلیدی استفاده‌شده قبلی%2$s: شما این عبارت کلیدی را %1$sیک بار پیش از این استفاده کرده‌اید%2$s. %4$sعبارت کلیدی خود را بیش از یک بار استفاده نکنید%2$s.

en: %4$s requires the SEO analysis to be enabled. To enable it, please navigate to %2$sSite features%3$s in %1$s, turn on the SEO analysis, and click 'Save changes'. If it's disabled in your WordPress user profile, access your profile and enable it there. Please contact your administrator if you don't have access to these settings.
fa: قابلیت %4$s نیاز دارد که تجزیه و تحلیل SEO قبل از استفاده فعال شود. برای فعال کردن آن، لطفاً به %2$sویژگی‌های سایت%3$s در %1$s بروید، تجزیه و تحلیل SEO را روشن کنید و این صفحه را رفرش کنید. اگر تجزیه و تحلیل سئو از طریق پروفایل کاربری شما غیرفعال شده، به ویرایش شناسنامه خود بروید و آن را در آنجا غیرفعال کنید. اگر به این تنظیمات دسترسی ندارید، لطفاً با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: %d day | %d days
fa[0]: %d روز
fa[1]: %d روز

en: %d hour | %d hours
fa[0]: %d ساعت
fa[1]: %d ساعت

en: %d minute | %d minutes
fa[0]: %d دقیقه
fa[1]: %d دقیقه

en: %d occurrences
fa: %d وقوع

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate | %d results found, use up and down arrow keys to navigate
fa[0]: یک نتیجه پیدا شد. جهت پیمایش، از کلیدهای جهت بالا و پایین استفاده کنید.
fa[1]: %d نتیجه پیدا شد. جهت پیمایش، از کلیدهای جهت بالا و پایین استفاده کنید.

en: %s Archive
fa: بایگانی %s

en: %s Archives
fa: بایگانی‌ها %s

en: %s Columns
fa: %s ستون‌ها

en: %s Posts Overview
fa: %s بررسی اجمالی نوشته

en: %s Redirects
fa: تغییر مسیرهای %s

en: %s SEO installation
fa: نصب سئوی %s

en: %s account
fa: حساب‌کاربری %s

en: %s activation failed
fa: فعال‌سازی %s با شکست مواجه شد

en: %s can integrate with other products, to help you further improve your website. You can enable or disable these integrations below.
fa: افزونه %s می تواند با محصولات سایر شرکت ها ادغام شود. می توانید این ادغام را فعال یا غیرفعال کنید.

en: %s data found.
fa: %s داده پیدا شد.

en: %s data not found.
fa: %s داده پیدا نشد.

en: %s data successfully imported.
fa: %s داده با موفقیت درون‌ریزی شد.

en: %s data successfully removed.
fa: %s داده با موفقیت حذف گردید.

en: %s did not detect any plugin data from plugins it can import from.
fa: %s افزونه ای را شناسایی نکرد که بتواند از آن درون‌ریزی کند.

en: %s file
fa: فایل  %s

en: %s gives entrepreneurs and in-house teams real-time SEO guidance, so content meets best practices and drives visibility, no expert knowledge needed.
fa: %s به کارآفرینان و تیم‌های داخلی، راهنمایی‌های سئو را به صورت بلادرنگ ارائه می‌دهد، بنابراین محتوا با بهترین تجربیات مطابقت دارد و بدون نیاز به دانش تخصصی، دیده شدن را افزایش می‌دهد.

en: %s gives you in-depth analysis and guidance for every post, helping you write content that ranks even better.
fa: %s تجزیه و تحلیل عمیق و راهنمایی برای هر پست به شما می‌دهد و کمک می‌کند محتوایی بنویسید که رتبه بهتری کسب کند.

en: %s had problems creating the database tables needed to speed up your site.
fa: افزونه %s با مشکلی در ایجاد جداول دیتابیس جهت افزایش سرعت سایت مواجه شده است.

en: %s helps you show up in Google Maps and local results. Complete your visibility where it matters most!
fa: %s به شما کمک می‌کند در نقشه‌های گوگل و نتایج محلی ظاهر شوید. دیده شدن خود را در مهم‌ترین مکان تکمیل کنید!

en: %s helps your products stand out in Google Shopping and Rich Results.
fa: %s به محصولات شما کمک می‌کند تا در Google Shopping و Rich Results برجسته شوند.

en: %s integration
fa: ادغام %s

en: %s is a required feature toggle argument.
fa: %s یکی از ویژگی های مورد نیاز است.

en: %s is currently tracking the ranking position(s) of your page. This may take a few minutes. Please wait or check back later.
fa: %s در حال حاضر موقعیت(های) رتبه بندی صفحه شما را بررسی می کند. این ممکن است چند دقیقه طول بکشد. لطفاً صبر کنید یا بعداً دوباره این بخش را بررسی کنید.

en: %s is unable to create database tables
fa: %s قادر به ایجاد جداول پایگاه داده نیست

en: %s keeps your llms.txt file up-to-date. This helps LLMs access and provide your site's information more easily.
fa: افزونه %s فایل llms.txt شما را به‌روز نگه می‌دارد. این به LLMها کمک می‌کند تا راحت‌تر به اطلاعات سایت شما دسترسی داشته باشند و آن را ارائه دهند.

en: %s minute | %s minutes
fa[0]: %s دقیقه
fa[1]: %s دقیقه

en: %s notification | %s notifications
fa[0]: %s اطلاعیه
fa[1]: %s اطلاعیه

en: %s restored to default SEO settings.
fa: %s به تنظیمات پیش‌فرض افزونۀ Seo برگشت.

en: %s reviews
fa: بررسی‌های %s

en: %s settings to import:
fa: تنظیمات %s برای درون‌ریزی:

en: %s video tutorial
fa: ویدئوهای آموزشی %s

en: &laquo; Back to Tools page
fa: &laquo; برگشت به صفحۀ ابزارها

en: (Completed)
fa: (تکمیل شده)

en: (Not completed)
fa: (تکمیل نشده)

en: (Opens in a new browser tab)
fa: (در تب جدید مرورگر باز می شود )

en: (custom field)
fa: (فیلد سفارشی)

en: (custom taxonomy)
fa: (طبقه بندی سفارشی)

en: (e.g., %1$s)
fa: (بعنوان مثال: %1$s)

en: (if one exists)
fa: (اگر وجود داشته باشد)

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: * focus keyphrase
fa: * عبارت کلیدی

en: 1 year free support and updates included!
fa: شامل 1 سال بروزرسانی و پشتیبانی رایگان!

en: 1001–5000 employees
fa: 1001 تا 5000 کارمند

en: 11–50 employees
fa: ۱۱ تا ۵۰ کارمند

en: 1–10 employees
fa: 1 تا 10 کارمند

en: 201–500 employees
fa: 201 تا 500 کارمند

en: 24/7 Premium support via chat & email
fa: پشتیبانی پرمیوم 24/7 از طریق چت و ایمیل

en: 24/7 support
fa: پشتیبانی 24/7

en: 30% OFF
fa: 30% تخفیف

en: 30% off - BF Sale
fa: 30% تخفیف - فروش جمعه سیاه

en: 30% off - Black Friday
fa: 30% تخفیف - جمعه سیاه

en: 30-day money back guarantee
fa: ضمانت 30 روزه بازگشت وجه

en: 30-day money-back guarantee
fa: ضمانت 30 روزه بازگشت وجه

en: 301 Moved Permanently
fa: 301 به طور دائم منتقل شده

en: 301 Redirect
fa: ارجاع 301

en: 404 error pages
fa: صفحات خطای 404

en: 404 pages title
fa: عنوان صفحات 404

en: 5001–10000 employees
fa: 5001 تا 10000 کارمند

en: 501–1000 employees
fa: 501 تا 1000 کارمند

en: 51–200 employees
fa: 51 تا 200 کارمند

en: A clear site structure benefits your users and is of great importance for SEO. Still, most people seem to forget about this. Get ahead of your competition and learn how to improve your site structure!
fa: ساختار واضح سایت به نفع کاربران شماست و برای سئو از اهمیت بالایی برخوردار است. با این حال، به نظر می رسد اکثر مردم این موضوع را فراموش کرده اند. از رقبای خود پیشی بگیرید و یاد بگیرید که چگونه ساختار سایت خود را بهبود ببخشید!

en: A link to the archive for the post author, with the author's name as anchor text.
fa: یک پیوند به بایگانی برای نویسندۀ نوشته، با نام نویسنده‌ها برای عنوان متن لینک شده.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
fa: یک پیوند به مطلب, همراه با عنوانی به عنوان متن پیوندی.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
fa: یک پیوند به سایت شما، با نام و توضیحات سایت شما به عنوان لنگر متن.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
fa: یک پیوند به سایت شما، با نام سایت شما به عنوان لنگر متن.

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
fa: یک متغیر جایگزینی نمیتواند با "%%cf_" و"%%ct_"  شروع شود چنانچه موارد ذکر شده برای متغیرهای استاندارد wpseo ,متغیرهای زمینه سفارشی و رده بندیهای سفارشی ذخیره شده اند.سعی کنید از نامهای منحصر به فرد برای متغیرهایتان استفاده کنید.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
fa: یک متغیر جایگزین فقط می تواند شامل حروف و اعداد ، تاکید و یا یک خط تیره باشد. سعی کنید برای تغییر نام متغیر خود.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name unique.
fa: یک متغیر جایگزین با همین نام در حال حاضر ثبت شده است. سعی کنید نام متغیر خود را منحصر به فرد بسازید.

en: ACTIVATE
fa: فعال سازی

en: AI Summarize
fa: خلاصه هوش مصنوعی

en: AI X description generator
fa: تولیدکننده توضیحات با هوش مصنوعی برای X

en: AI X title generator
fa: تولیدکننده عنوان با هوش مصنوعی برای X

en: AI description generator
fa: تولیدکننده توضیحات با هوش مصنوعی

en: AI features
fa: ویژگی‌های هوش مصنوعی

en: AI generator
fa: موتور هوش مصنوعی

en: AI social description generator
fa: تولیدکننده توضیحات شبکه اجتماعی با هوش مصنوعی

en: AI social title generator
fa: تولیدکننده عنوان شبکه های اجتماعی با هوش مصنوعی

en: AI title & description generator
fa: مولد عنوان و توضیحات هوش مصنوعی

en: AI title generator
fa: تولیدکننده عنوان با هوش مصنوعی

en: AI tools
fa: ابزارهای هوش مصنوعی

en: AI-enhanced optimization, built right in at no extra cost
fa: بهینه‌سازی پیشرفته با هوش مصنوعی، بدون هیچ هزینه اضافی، به صورت پیش‌فرض در سیستم تعبیه شده است

[ctx: Abbreviation for minutes]
en: m
fa: د

en: About Page
fa: صفحه درباره ما

en: About us page
fa: صفحه درباره ما

en: Academy
fa: آکادمی

en: Access to all Yoast plugins
fa: دسترسی به تمام افزونه‌های Yoast

en: Access to all courses in Yoast SEO Academy
fa: دسترسی به تمام دوره‌های آکادمی سئوی Yoast

en: Access to friendly help when you need it, day or night
fa: دسترسی به پشتیبانی دوستانه در صورت نیاز

en: Accessing the latest workouts requires an updated version of %s (at least 17.7), but it looks like your subscription has expired. Please renew your subscription to update and gain access to all the latest features.
fa: دسترسی به آخرین تمرینات به نسخه به روز شده %s (حداقل 17.7) نیاز دارد، اما به نظر می رسد اشتراک شما منقضی شده است. لطفا اشتراک خود را برای به روز رسانی و دسترسی به آخرین ویژگی ها تمدید کنید. (در صورت فعالسازی لایسنس دریافتی از ژاکت، کلیه امکانات محصول در اختیار شما قرار میگیرد)

en: Action
fa: عمل

en: Actionable feedback policy
fa: سیاست بازخورد قابل اجرا (با نظرات، پیشنهادات و انتقادات کارکنان، مشتریان و سایر افراد مرتبط به طور مستقیم، بهبودهایی اعمال شود و مسیری را برای رسیدن به هدف‌های سازمان ترسیم کند)

en: Actions
fa: عملیات

en: Activate %1$s Content Analysis for %2$s
fa: فعالسازی آنالیز محتوای %1$s برای %2$s

en: Activate %1$s!
fa: فعالسازی %1$s!

en: Activate %s
fa: فعالسازی %s

en: Activate Site Kit by Google
fa: فعال‌سازی Site Kit گوگل

en: Activate tracking to show the ranking position
fa: برای نشان دادن موقعیت رتبه بندی، ردیابی را فعال کنید

en: Activate your subscription
fa: اشتراک خود را فعال کنید

en: Activate your subscription of %s
fa: اشتراک %s خود را فعال کنید

en: Active
fa: فعال

en: Add
fa: افزودن

en: Add a ‘disallow’ rule to your robots.txt file to prevent crawling by Common Crawl CCBot.
fa: یک شرط ‘disallow’ به فایل robots.txt اضافه می کند تا مانع از خزیدن توسط ربات Common Crawl CC شود.

en: Add a ‘disallow’ rule to your robots.txt file to prevent crawling by Google AdsBot. You should only enable this setting if you're not using Google Ads on your site.
fa: یک شرط ‘disallow’ به فایل robots.txt اضافه می کند تا مانع از خزیدن ربات های تبلیغاتی گوگل شود. فقط در شرایطی این گزینه را فعال کنید که از سرویس نمایش تبلیغات گوگل در سایت خود استفاده نمیکنید.

en: Add a ‘disallow’ rule to your robots.txt file to prevent crawling by OpenAI GPTBot.
fa: یک شرط ‘disallow’ به فایل robots.txt اضافه می کند تا مانع از خزیدن توسط ربات OpenAI GPT شود.

en: Add a ‘disallow’ rule to your robots.txt file to prevent crawling by the Google-Extended bot. Enabling this setting won’t prevent Google from indexing your website.
fa: یک شرط ‘disallow’ به فایل robots.txt اضافه می کند تا مانع از خزیدن ربات های اضافه گوگل شود. فعال کردن این گزینه مانع خزیدن سایت شما و ایندکس آن توسط جستجوگر گوگل نمی شود.

en: Add a ‘disallow’ rule to your robots.txt file to prevent crawling of URLs like %1$s, %2$s and %3$s.
fa: یک شرط ‘disallow’ به فایل robots.txt اضافه می کند تا مانع از خزیدن مسیر های %1$s و %2$s و %3$s شود.

en: Add a ‘disallow’ rule to your robots.txt file to prevent crawling of WordPress' JSON API endpoints.
fa: یک شرط ‘disallow’ به فایل robots.txt اضافه می کند تا مانع از خزیدن اندپوینت های  JSON API وردپرس شود.

en: Add anchor text
fa: اضافه کردن متن لنگر (anchor text)

en: Add another profile
fa: افزودن یک پروفایل دیگر

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: Add block to content.
fa: افزودن بلوک به محتوا.

en: Add custom fields to page analysis
fa: زمینه های دلخواه را به تجزیه و تحلیل صفحه اضافه کنید

en: Add image
fa: افزودن تصویر

en: Add internal links to your posts and pages
fa: لینک های داخلی را به پست ها و برگه های خود اضافه کنید

en: Add keyphrase
fa: اضافه کردن عبارت کلیدی

en: Add more keyphrases with Premium
fa: افزودن عبارت‌های کلیدی بیشتر با پرمیوم

en: Add new page…
fa: افزودن برگه جدید...

en: Add new user…
fa: افزودن کاربر جدید...

en: Add page
fa: افزودن صفحه

en: Add prefix
fa: افزودن پیشوند

en: Add product details to help your listings stand out
fa: جزئیات محصول را اضافه کنید تا فهرست‌های شما برجسته شوند

en: Add question
fa: اضافه کردن سوال

en: Add redirect
fa: افزودن تغییر مسیر

en: Add related keyphrase
fa: افزودن عبارت کلیدی مرتبط

en: Add rich content blocks with Premium
fa: افزودن بلوک‌های محتوای غنی با پرمیوم

en: Add rich elements that improve readability, structure, and SEO. Easily insert smart blocks to enrich your content directly in the Block Editor. Includes:
fa: عناصر غنی اضافه کنید که خوانایی، ساختار و سئو را بهبود می‌بخشند. به راحتی بلوک‌های هوشمند را برای غنی‌سازی مستقیم محتوای خود در ویرایشگر بلوک وارد کنید. شامل:

en: Add separator
fa: افزودن جدا کننده

en: Add smarter internal links with Premium
fa: افزودن پیوندهای داخلی هوشمندتر با پرمیوم

en: Add step
fa: افزودن مرحله

en: Add total time
fa: افزودن زمان کل

en: Add trustworthiness to your %1$s profile by verifying your site with %2$s.
fa: با تایید سایت خود به کمک %2$s، قابلیت اعتماد را به پروفایل %1$s خود اضافه کنید.

en: Add verification code
fa: افزودن کد تایید

en: Add-ons
fa: افزودنی‌ها

en: Added!
fa: اضافه شد!

en: Additional URL parameters to allow
fa: پارامترهای URL اضافی برای اجازه دادن

en: Additional organization info
fa: اطلاعات اضافی سازمان

en: Additional resources
fa: منابع تکمیلی

en: Additional settings
fa: تنظیمات بیشتر

en: Addon activated.
fa: افزونه فعال شد.

en: Addon activation failed because of an error: %s.
fa: فعالسازی افزونه با خطا مواجه شد. علت: %s.

en: Addon installation failed because of an error: %s.
fa: نصب افزونه با خطا مواجه شد. علت: %s.

en: Addon installed.
fa: افزونه نصب شد.

en: Admin bar menu
fa: نوار منوی مدیریت

en: Admin only notice: this page does not show a meta description because it does not have one, either write it for this page specifically or go into the [%1$s - %2$s] menu and set up a template.
fa: مورد توجه مدیر: این صفحه meta description را نمایش نمی‌دهد زیرا این متا را ندارد، این متا را برای این صفحه به صورت مستقیم قرار دهید یا به بخش [%1$s - %2$s] عنوان ها رفته و یک قالب تنظیم کنید.

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced tools to scale your SEO workflow
fa: ابزارهای پیشرفته برای مقیاس پذیری گردش کار سئوی شما

en: Advanced: URL cleanup
fa: پیشرفته: پاکسازی URL

en: Advertiser Content Article
fa: مقاله تبلیغاتی یا رپورتاژ

en: After you've imported data from another SEO plugin, please make sure to clean up all the original data from that plugin. (step 5)
fa: بعد از درون ریزی اطلاعات از دیگر افزونه های سئو، مطمئن شوید که اطلاعات موجود در افزونه مربوطه را پاکسازی کنید. (مرحله 5)

en: Alert center
fa: مرکز هشدار

en: All
fa: همه

en: All Readability Scores
fa: مجموع نمرات خوانایی

en: All SEO Scores
fa: نمره سئوی کل

en: All permalinks were successfully reset
fa: همه پیوندهای یکتا با موفقیت بازنشانی شدند

en: Allow
fa: اجازه

en: Allow Control
fa: احازه کنترل

en: Allow search engines to show this %s in search results?
fa: به موتورهای جستجو اجازه نمایش %s در نتایج جستجو را می دهید؟

en: Allow search engines to show this content in search results?
fa: به موتورهای جستجو اجازه نمایش این محتوا در نتایج جستجو را می دهید؟

en: Allow us to track some data about your site to improve our plugin.
fa: اجازه دهید تا برخی اطلاعات راجع به سایت شما را برای بهبود عملکرد افزونه ردیابی کنیم.

en: Allows for Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared. Keep this feature enabled to optimize your site for social media.
fa: اگر می خواهید فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی هنگام اشتراک گذاری لینک های سایت شما یک تصویر و متن خلاصه از محتوای سایت را نشان دهند این گزینه را فعال کنید.

en: Allows for X to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
fa: اگر می خواهید ایکس هنگام اشتراک گذاری لینک های سایت شما یک تصویر و متن خلاصه از محتوای سایت را نشان دهد این گزینه را فعال کنید.

en: Also disables post comment feeds.
fa: همچنین فیدهای نظر پست را غیرفعال می کند.

en: Alternate organization name
fa: نام جایگزین سازمان

en: Alternate website name
fa: نام جایگزین وب سایت (کوتاهتر از نام اول)

en: An error has occurred: %1$s
fa: خطایی رخ داده است: %1$s

en: An error occurred in the '%1$s' assessment
fa: خطایی در ارزیابی '%1$s' رخ داده است

en: An error occurred. Please try again.
fa: خطایی رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: An existing llms.txt file wasn't created by Yoast or has been edited manually. Yoast won't overwrite it. %1$sDelete it manually%2$s or turn off this feature.
fa: فایل llms.txt موجود توسط Yoast ایجاد نشده یا به صورت دستی ویرایش شده است. Yoast آن را بازنویسی نمی‌کند. %1$s آن را به صورت دستی حذف کنید%2$s یا این ویژگی را غیرفعال کنید.

en: An organization name and logo need to be set for structured data to work properly. Since you haven’t set these yet, we are using the site name and logo as default values. %1$sLearn more about the importance of structured data%2$s.
fa: برای عملکرد بهتر اطلاعات اسکیما روی سایت شما لازم است تا نام و لوگوی شرکت مشخص شود.باتوجه به اینکه هنوز این اطلاعات را مشخص نکرده اید، ما در حال استفاده از عنوان و لوگوی سایت بعنوان اطلاعات پیشفرض هستیم. %1$sاطلاعات بیشتر راجع به اهمیت اطلاعات اسکیما%2$s

en: Analysis results
fa: نتایج تجزیه و تحلیل:

en: Analyze this page
fa: تجزیه و تحلیل این برگه

en: Anchor text for the Homepage
fa: متن لنگر برای صفحۀ خانگی

en: Anchor text for the homepage
fa: متن لنگر (Anchor text) برای صفحۀ اصلی

en: Apply
fa: اعمال کردن

en: Apply %s description
fa: اعمال توضیحات %s

en: Apply %s title
fa: اعمال عنوان %s

en: Apply AI suggestions to improve content in 1 click
fa: اعمال پیشنهادات هوش مصنوعی برای بهبود محتوا تنها با 1 کلیک

en: Archive SEO title
fa: عنوان سئوی بایگانی

en: Archive breadcrumbs title
fa: عنوان ریزمسیرهای بایگانی

en: Archive meta description
fa: توضیحات متای بایگانی

en: Archive social description
fa: توضیحات شبکه‌های اجتماعی بایگانی

en: Archive social image
fa: تصویر شبکه‌های اجتماعی بایگانی

en: Archive social title
fa: عنوان شبکه‌های اجتماعی بایگانی

en: Archive title
fa: عنوان بایگانی

en: Archives for
fa: بایگانی برای

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
fa: آیا در بخش خبری گوگل هستید؟ افزایش ترافیک از بخش خبری گوگل با بهینه سازی برای آن!

en: Are you open to help us improve our services?
fa: آیا برای کمک به ما در بهبود خدمات خود آماده هستید؟

en: Are you publishing news articles? %s helps you optimize your site for Google News.
fa: روی مقاله های خبری کار می کنید و به انتشار اخبار می پردازید؟ افزونه %s به شما کمک می کند تا سایت خود را برای Google News بهینه کنید.

en: Are you selling in countries all over the world? In this course, you’ll learn all about setting up and managing a site that targets people in different languages and locales.
fa: آیا در کشورهای سراسر جهان می فروشید؟ در این دوره، همه چیز را در مورد راه اندازی و مدیریت سایتی که افراد را به زبان های مختلف هدف قرار می دهد، یاد خواهید گرفت.

en: Are you sure?
fa: مطمئنی؟

en: Are you trying to use multiple keyphrases? You should add them separately below.
fa: آیا می خواهید از چند کلمه کلیدی استفاده کنید؟ شما باید آنها را به صورت جداگانه در زیر اضافه کنید.

en: Are you working on a news article? %s helps you optimize your site for Google News.
fa: روی مقاله های خبری کار می کنید و به انتشار اخبار می پردازید؟ افزونه %s به شما کمک می کند تا سایت خود را برای Google News بهینه کنید.

en: Article
fa: مقاله

en: Article type
fa: نوع مقاله

en: Artificial intelligence
fa: هوش مصنوعي

en: As long as this is a beta feature, you get unlimited sparks.
fa: تا زمانی که این یک ویژگی بتا باشد، شما اعتبار های نامحدودی دریافت می‌کنید.

en: Asterisk
fa: نشان ستاره

en: Atom/RDF feeds
fa: خوراک فید Atom/RDF

en: Attachment
fa: پیوست

en: Attachment caption
fa: عنوان پیوست

en: Author archive
fa: بایگانی نویسنده

en: Author archives
fa: بایگانی‌های نویسنده

en: Author first name
fa: نام نویسنده

en: Author last name
fa: نام خانوادگی نویسنده

en: Auto-updates are disabled based on this setting for %1$s.
fa: بروزرسانی خودکار مطابق تنظیمات %1$s غیرفعال است.

en: Auto-updates are enabled based on this setting for %1$s.
fa: بروزرسانی خودکار مطابق تنظیمات %1$s فعال است.

en: Automatic page selection
fa: انتخاب خودکار صفحه

en: Automatic tracking of keyphrases is enabled. Your keyphrase(s) will automatically be tracked by %s when you publish your post.
fa: بررسی خودکار عبارت های کلیدی فعال است. وقتی پست خود را منتشر می کنید، عبارت (های) کلیدی شما به طور خودکار توسط %s بررسی می شوند.

en: Automatically add content to your RSS. This enables you to add links back to your blog and your blog posts, helping search engines identify you as the original source of the content.
fa: این قابلیت به صورت خودکار محتوایی را به درون خوراک تارنمای شما اضافه می‌کند. بدین معنی که برای دادن پیوند برگشتی به وبلاگ و نوشته‌های وبلاگ‌تان می‌توانید از آن استفاده کنید که به موتور جستو کمک می‌کند نویسندۀ اصلی نوشته را پیدا کند.

en: Automatically generate an llms.txt file that highlights key content for AI systems.
fa: به طور خودکار یک فایل llms.txt تولید می‌کند که محتوای کلیدی را برای سیستم‌های هوش مصنوعی برجسته می‌کند.

en: Automatically generate an llms.txt file that points LLMs to your site's most relevant content. We also gave you editor access.
fa: بطور خودکار فایلی ایجاد کنید که به مرتبط‌ترین محتوای وب‌سایت شما اشاره کند. این فایل برای کمک به دستیاران هوش مصنوعی در درک بهتر وب‌سایت شما طراحی شده است.

en: Automatically ping search engines like Bing and Yandex whenever you publish, update or delete a post.
fa: هر زمان که پستی را منتشر، به‌روزرسانی یا حذف می‌کنید، به موتورهای جستجو مانند Bing و Yandex پینگ خودکار کنید.

en: Automatically redirect broken URLs so you don’t lose traffic or SEO value.
fa: به طور خودکار URLهای خراب را تغییر مسیر دهید تا ترافیک یا ارزش سئو را از دست ندهید.

en: Availability
fa: موجودی

en: Available variables
fa: متغیرهای در دسترس

en: Average position
fa: میانگین موقعیت

[ctx: Average position of your website in the Google search results]
en: Average position
fa: میانگین موقعیت

en: BLACK FRIDAY | 30% OFF
fa: جمعه سیاه | 30% تخفیف

en: Basic crawl settings
fa: تنظیمات خزیدن

en: Be aware that you should run the SEO data optimization for this configuration to take maximum effect.
fa: توجه داشته باشید که شما باید بهینه سازی داده های سئو را برای این پیکربندی اجرا کنید تا از حداکثر نتیجه بهره مند شوید.

en: Because of a change in your category base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
fa: به علت تغییراتی در تنظیمات مبنای دسته، برخی از اطلاعات سئو نیازمند پردازش مجدد هستند.

en: Because of a change in your home URL setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
fa: به علت تغییری در تنظیمات URL صفحه اصلی، برخی از اطلاعات سئو نیازمند بازنگری است.

en: Because of a change in your permalink structure, some of your SEO data needs to be reprocessed.
fa: به علت تغییری در ساختار پیوندهای یکتا، برخی از اطلاعات سئو نیازمند بازنگری است.

en: Because of a change in your tag base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
fa: به علت تغییراتی در تنظیمات مبنای برچسب ها، برخی از اطلاعات سئو نیازمند پردازش مجدد هستند.

en: Before you can track your SEO performance make sure to set either the post’s title and save it as a draft or manually set the post’s slug.
fa: قبل از اینکه بتوانید کارایی سئوی خود را بررسی کنید، مطمئن شوید که عنوان پست را تنظیم کرده و آن را به صورت پیش نویس ذخیره کنید یا به صورت دستی نامک پست را تنظیم کنید.

en: Below are the technical details for the error. See %1$sthis page%2$s for a more detailed explanation.
fa: در زیر جزئیات فنی این خطا آمده است. برای توضیحات بیشتر %1$sاین صفحه%2$s را ببینید.

en: Below are your published posts' SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
fa: در زیر امتیاز سئوی پست های منتشر شده را مشاهده می کنید. اکنون بهترین فرصت برای بهبود سئوی سایتتان است.

en: Benefit from all premium SEO analyses, plus product-specific checks like:
fa: از تمام تحلیل‌های سئوی پرمیوم، به‌علاوه بررسی‌های خاص محصول مانند:

en: Beta
fa: آزمایشی

en: Bing
fa: بینگ

en: Black Friday: Our biggest sale just dropped!
fa: جمعه سیاه: بزرگترین تخفیف ما همین الان شروع شد!

en: Block internal site searches which contain complex and non-alphanumeric characters, as they may be part of a spam attack.
fa: جستجوهای داخلی سایت را که حاوی کاراکترهای پیچیده و غیرالفبایی هستند مسدود کنید، زیرا ممکن است بخشی از یک حمله هرزنامه باشند.

en: Block internal site searches which match the patterns of known spam attacks.
fa: جستجوهای داخلی سایت را که با الگوهای حملات هرزنامه شناخته شده، مطابقت دارند، مسدود کنید.

en: Block unwanted bots
fa: مسدود کردن ربات های ناخواسته

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Blog Post
fa: پست وبلاگ

en: Bold the last page
fa: برجسته کردن آخرین صفحه

en: Boost visibility for your products, from 10 or 10,000+
fa: افزایش دیده شدن محصولات شما، از 10 یا 10000+

en: Boost your productivity with tools that simplify writing, editing, and publishing.
fa: بهره وری خود را با ابزارهایی که نوشتن، ویرایش و انتشار را آسان می کنند، افزایش دهید.

en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines and might slow down your site.
fa: هر دوی %1$s و %2$s می توانند نقشه سایت ایجاد کنند. داشتن دو نقشه سایت اصلا برای موتورهای جستجو سودمند نیست و ممکن است کاهش سرعت در سایت شما را به همراه داشته باشد.

en: Both %1$s and %2$s create Open Graph output, which might make Facebook, X, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
fa: هر دوی %1$s و %2$s خروجی OpenGraph می سازند، که ممکن است فیسبوک، ایکس، لینکدین و دیگر شبکه‌های اجتماعی زمانی که صفحات شما به اشتراک گذاشته می شوند، متن و تصویر اشتباهی را برگزینند.

en: Both %1$s and %2$s manage the SEO of your site. Running two SEO plugins at the same time is detrimental.
fa: هر دوی %1$s و %2$s به مدیریت سئوی سایت می پردازند. استفاده از دو پلاگین سئو به صورت همزمان بسیار مضر و آسیب رسان است.

en: Breadcrumb appearance
fa: ظاهر ریزمسیرها

en: Breadcrumb for 404 page
fa: ریزمسیر برای صفحات 404

en: Breadcrumbs
fa: نشانی‌های ریزمسیرها

en: Breadcrumbs Title
fa: عنوان ریزمسیرها

en: Breadcrumbs for %1$s
fa: ریزمسیرها برای %1$s

en: Breadcrumbs for post types
fa: ریزمسیرها برای پست تایپ ها

en: Breadcrumbs for taxonomies
fa: ریزمسیرها برای طبقه بندی ها

en: Breadcrumbs title
fa: عنوان ریزآدرس

en: Bring more visitors to your articles
fa: بازدیدکنندگان بیشتری را برای مقالات خود بیاورید

en: Bring together powerful tools like Google Analytics and Search Console for a complete overview of your website's performance, all in one seamless dashboard.
fa: ابزارهای قدرتمندی مانند Google Analytics و Search Console را در یک پیشخوان یکپارچه گرد هم آورید تا نمای کاملی از عملکرد وبسایت خود داشته باشید.

en: Build and protect your brand reputation with insights
fa: با بینش‌ها، شهرت برند خود را بسازید و محافظت کنید

en: Build relevant internal links faster
fa: ساخت سریع‌تر پیوندهای داخلی مرتبط

en: Build relevant internal links faster while strengthening your site’s structure
fa: ساخت پیوندهای داخلی مرتبط سریع‌تر و در عین حال تقویت ساختار سایت شما

en: Built for WooCommerce stores, this bundle helps your products stand out in Google with rich results and smart SEO, plus %s to save time and boost visibility.
fa: این بسته که برای فروشگاه‌های ووکامرس ساخته شده است، به محصولات شما کمک می‌کند تا با نتایج غنی و سئوی هوشمند، به ویژه %s برای صرفه‌جویی در زمان و افزایش بازدید، در گوگل برجسته شوند.

en: Built to get found by search, AI, and real users
fa: ساخته شده برای پیدا شدن توسط جستجو، هوش مصنوعی و کاربران واقعی

en: Bulk editor
fa: ویرایشگر دسته جمعی

en: Bullet
fa: گلوله توپر

en: Buy %s
fa: خرید %s

en: Buy %s now!
fa: خرید %s

en: Buy now for 30% off
fa: همین حالا با 30% تخفیف بخرید

en: Buy now!
fa: هم اکنون خریداری کنید

en: Buy product
fa: خرید محصول

en: By default only editors and administrators can access the Advanced and Schema section of the %1$s sidebar or metabox. Disabling this allows access to all users.
fa: به طور پیش فرض فقط ویرایشگران و مدیران می توانند به بخش پیشرفته و اسکیما در متاباکس %1$s دسترسی داشته باشند. غیرفعال کردن این گزینه، امکان دسترسی را برای همه کاربران فراهم می کند.

en: By disconnecting, you will revoke your consent for Yoast to access your Site Kit data, meaning we can no longer show insights from Site Kit by Google on your dashboard. Do you want to proceed?
fa: با قطع اتصال، رضایت خود را برای دسترسی یوست به داده‌های Site Kit لغو می‌کنید، یعنی ما دیگر نمی‌توانیم بینش‌های حاصل از Site Kit گوگل را در پیشخوان شما نمایش دهیم. آیا مایل به ادامه هستید؟

en: By revoking your consent, you will no longer have access to Yoast AI features. Are you sure you want to revoke your consent?
fa: با لغو رضایت خود، دیگر به ویژگی های Yoast AI دسترسی نخواهید داشت. آیا مطمئن هستید که می خواهید رضایت خود را لغو کنید؟

en: By the way, did you know we also have a %1$sPremium plugin%2$s? It offers advanced features, like a redirect manager and support for multiple keyphrases. It also comes with 24/7 personal support.
fa: به هرحال، آیا می دانید ما یک نسخه %1$s پولی افزونه%2$s هم داریم؟ دارای ویژگی‌های پیشرفته ی است، مانند پشتیبانی و مدیریت کامل بر تمام کلمات کلیدی. همچنین پشتیبانی کامل 24/7 توسط متخصصین ما.

en: CONNECT
fa: ارتباط

en: CSS class(es) to apply to the steps
fa: کلاس (های) CSS برای اعمال روی مراحل

en: CTR
fa: نرخ کلیک

en: Campaign tracking URL parameters
fa: پارامترهای URL ردیابی کمپین

en: Can we collect anonymous information about your website to enhance %1$s?
fa: اجازه می‌دهید اطلاعات سایت شما و نحوه استفاده از محصول %1$s را به صورت ناشناس جمع آوری کنیم؟ (پیشنهاد دیجیراتی عدم اجازه است)

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Cannot get the size of %1$s because it is hosted externally.
fa: قادر به دریافت حجم %1$s نیست زیرا خارج از هاست شما میزبانی شده است.

en: Cannot get the size of %1$s because of unknown reasons.
fa: به دلایل نا مشخصی قادر به دریافت حجم %1$s نیست.

en: Canonical URL
fa: نشانی قانونی (Canonical)

en: Caption
fa: عنوان یا Caption

en: Categories & tags
fa: دسته ها و برچسب ها

en: Category
fa: دسته

en: Category Title
fa: عنوان دسته

en: Category URLs in WordPress contain a prefix, usually %s. Show or hide that prefix in category URLs.
fa: لینک های دسته بندی ها در وردپرس شامل یک پیشوند هستند که معمولا %s است. نمایش یا عدم نمایش پیشوند در آدرس URL دسته بندی ها.

en: Category description
fa: توضیح دسته

en: Category feeds
fa: خوراک فید دسته ها

en: Change country
fa: تغییر کشور

en: Change language
fa: تغییر زبان

en: Changing your permalinks settings can seriously impact your search engine visibility. It should almost %1$s never %2$s be done on a live website.
fa: تغییر تنظیمات پیوندهای یکتا می تواند به شدت نمایش سایت شما در موتورهای جستجو را تحت تاثیر قرار دهد. این کار %1$s هرگز نباید %2$s روی یک سایت فعال انجام شود.

en: Character count
fa: تعداد کاراکترها

en: Check links to this URL
fa: بررسی پیوندها به این URL

en: Check out %1$s
fa: %1$s را بررسی کنید

en: Checklist
fa: چک لیست

en: Checkout Page
fa: صفخه پرداخت

en: Choose the general appearance of your breadcrumbs.
fa: ظاهر عمومی ریزمسیرها را انتخاب کنید.

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
fa: انتخاب سایت برای تنظیماتی شما برای پیش فرض همه سایت هایی که شما به شبکه اضافه می کنید. اگر 'هیچکدام'را انتخاب کنید افزونه به حالت پیش فرض نرمال استفاده می شود.

en: Choose whether your site represents an organization or a person. %1$sLearn more about the differences and choosing between Organization and Person%2$s.
fa: انتخاب کنید که سایت شما نماینده یک سازمان باشد یا یک شخص. %1$sدرباره تفاوت‌ها و انتخاب بین سازمان و شخص%2$s بیشتر بدانید.

en: Choose which Post type you wish to show in the breadcrumbs for Taxonomies.
fa: مشخص کنید که کدام پست تایپ ها برای ریزمسیرهای طبقه بندی ها نمایش داده شود.

en: Choose which Taxonomy you wish to show in the breadcrumbs for Post types.
fa: مشخص کنید که کدام طبقه بندی برای ریزمسیرهای پست تایپ ها نمایش داده شود.

en: Choosing the right type of hosting for your site is the basis of a solid Technical SEO strategy. Learn all about it in this course!
fa: انتخاب شرکت هاستینگ و سرور مناسب برای سایت شما اساس یک استراتژی سئوی فنی قوی است. همه چیز را در این دوره بیاموزید!

en: Claim your site over at %1$sPinterest%2$s.
fa: سایت خود را در %1$sپینترست%2$s ثبت (Claim) کنید.

en: Clean
fa: پاک‌سازی

en: Clean up
fa: پاکسازی

en: Clean up your unlinked content to make sure people can find it
fa: محتوای تنهای خود را تمیز کنید تا مطمئن شوید کاربران می توانند آن را پیدا کنند

en: Cleaned up %1$d record from %2$s. | Cleaned up %1$d records from %2$s.
fa[0]: %1$d رکورد از %2$s رکورد پاکسازی شد.
fa[1]: %1$d رکورد از %2$s رکورد پاکسازی شد.

en: Cleaned up %1$d record. | Cleaned up %1$d records.
fa[0]: تعداد %1$d رکورد پاکسازی شد.
fa[1]: تعداد %1$d رکورد پاکسازی شد.

en: Cleaning up %1$s [%2$s]
fa: درحال پاکسازی %1$s [%2$s]

en: Cleanup failed with the following error:
fa: پاکسازی با خطای زیر ناموفق بود:

en: Cleanup of %s data failed.
fa: پاکسازی %s داده انجام نشد.

en: Clear filter
fa: پاک کردن فیلتر

en: Clear selection
fa: پاک کردن انتخاب ها

en: Click here to upgrade your %s plan
fa: ارتقای پلان %s

[ctx: Click-through-rate for your website in the Google search results]
en: Average CTR
fa: میانگین نرخ کلیک (CTR)

en: Clicks
fa: کلیک ها

en: Clicks, Impressions, CTR, Position
fa: کلیک‌ها، نمایش‌ها، نرخ کلیک (CTR)، موقعیت

en: Close
fa: بستن

en: Close dashboard navigation
fa: بستن پیمایش داشبورد

en: Close modal
fa: بستن

en: Close redirects navigation
fa: ناوبری تغییرمسیرها را ببندید

en: Close settings navigation
fa: بستن پیمایش تنظیمات

en: Close snippet editor
fa: بستن ویرایشگر اسنیپت

en: Close the upgrade callout
fa: فراخوان ارتقا را ببندید

en: Collaborate with your team and create consistent SEO-ready drafts faster
fa: با تیم خود همکاری کنید و پیش‌نویس‌های سازگار و آماده سئو را سریع‌تر ایجاد کنید

en: Collection Page
fa: صفحه مجموعه یا Collection

en: Colon
fa: دونقطه

en: Comments are displayed on a single page
fa: دیدگاه‌ها در یک صفحه نمایش داده می‌شوند

en: Comments break into multiple pages
fa: صفحه بندی دیدگاه ها فعال است

en: Comments on your posts are displayed on a single page. This is just like we'd suggest it. You're doing well!
fa: دیدگاه‌های نوشته‌های شما در یک صفحه نشان داده می‌شوند. این همان چیزی است که ما پیشنهاد می‌کنیم. شما به‌خوبی انجامش دادید!

en: Comments on your posts break into multiple pages. As this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend you disable it. To fix this, uncheck "Break comments into pages..." on the Discussion Settings page.
fa: صفحه بندی دیدگاه ها فعال است. در 999 مورد از 1000 مورد به این گزینه نیازی نیست و توصیه می شود این گزینه را غیر فعال کنید. برای رفع این مشکل گزینه "صفحه‌بندی دیدگاه‌ها با..." را در تنظیمات گفت‌وگو غیرفعال کنید.

en: Commercial
fa: تجاری

en: Compare plans and find the perfect fit for your site - from essential SEO features to advanced automation.
fa: طرح‌ها را مقایسه کنید و مناسب‌ترین گزینه را برای سایت خود پیدا کنید - از ویژگی‌های ضروری سئو گرفته تا اتوماسیون پیشرفته.

en: Compatibility issue: Yoast SEO is incompatible with the beta WooCommerce product editor.
fa: مشکل سازگاری: Yoast SEO با ویرایشگر محصول بتا (آزمایشی) ووکامرس ناسازگار است.

en: Complete quick setup to enable essential SEO settings for your site.
fa: راه‌اندازی سریع را برای فعال کردن تنظیمات ضروری سئو برای سایت خود تکمیل کنید.

en: Complete the First-time configuration
fa: تکمیل پیکربندی برای اولین بار

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Completing this step helps Google to understand your site even better. %1$sBonus%2$s: You'll improve your chance of getting %3$srich results%4$s!
fa: تکمیل این مرحله به گوگل کمک می‌کند تا سایت شما را حتی بهتر درک کند. %1$sجایزه%2$s: شانس خود را برای دریافت %3$نتایج غنی%4$s افزایش خواهید داد!

en: Configure %1$s's Open Graph settings
fa: پیکربندی تنظیمات Open Graph مربوط به %1$s

en: Configure the appearance and behavior of %1$syour breadcrumbs%2$s.
fa: پیکربندی ظاهر و عملکرد %1$sریزمسیر ها (breadcrumbs)%2$s.

en: Configure the basics for your website.
fa: تنظیمات اولیه وب سایت خود را پیکربندی کنید.

en: Connect Site Kit by Google
fa: اتصال سایت کیت گوگل

en: Connect related content without the guesswork
fa: اتصال محتوای مرتبط بدون حدس و گمان

en: Connect with %s
fa: اتصال به %s

en: Connect your %1$s account to improve your site’s search results using %2$s data.
fa: برای بهبود نتایج جستجوی سایت خود با استفاده از داده های %2$s، حساب %1$s خود را متصل کنید.

en: Connection timeout
fa: خطای مهلت زمانی

en: Consider %s for faster, easier SEO with AI features that save time.
fa: برای سئوی سریع‌تر و آسان‌تر با ویژگی‌های هوش مصنوعی که در زمان صرفه‌جویی می‌کنند، %s را در نظر بگیرید.

en: Considerations
fa: ملاحظات

en: Consolidates WordPress' multiple site search URL formats into the %1$s syntax. E.g., %2$s will redirect to %3$s
fa: قالب‌های URL جستجوی سایت چندگانه وردپرس را در دستور %1$s ادغام می‌کند. به عنوان مثال، %2$s به %3$s هدایت می‌شود

en: Contact Page
fa: صفحه تماس با ما

en: Contact our support team
fa: با پشتیبانی ما تماس بگیرید

en: Contact page
fa: صفحه تماس با ما

en: Contact support
fa: تماس با پشتیبانی

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Content analysis hasn't started. Please open this page in your editor, enter a focus keyphrase and save.
fa: تحلیل محتوا شروع نشده است. لطفاً این صفحه را در ویرایشگر خود باز کنید، یک عبارت کلیدی اصلی وارد کرده و ذخیره کنید.

en: Content blocks
fa: بلوک‌های محتوا

en: Content optimization:
fa: بهینه‌سازی محتوا:

en: Content pages
fa: صفحات مطالب

en: Content to put after each post in the feed
fa: محتوایی که بعد از هر نوشته در خوراک (feed) سایت شما قرار می‌گیرد

en: Content to put before each post in the feed
fa: محتوایی که قرار است قبل از هر نوشته در خوراک ظاهر شود

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Continue workout!
fa: تمرین را ادامه دهید!

en: Continue writing to get insight into the readability of your text!
fa: به نوشتن ادامه دهید تا از میزان خوانایی متن خود مطلع شوید!

en: Copy all these settings to another site's %1$s tab and click "%1$s" there.
fa: تمام این تنظیمات را در تب %1$s سایت دیگر خود کپی کنید و روی "%1$s" کلیک کنید.

en: Cornerstone content
fa: بنیاد محتوا

en: Cornerstone content should be the most important and extensive articles on your site.
fa: مقالات بنیاد محتوا (Cornerstone)، باید کاملترین و بهترین مقالات سایت شما باشند.

en: Corrections policy
fa: سیاست اصلاحات (مجموعه از قوانین، رویه‌ها و روش‌ها که توسط سازمان، نهاد یا سیاستگذار در نظر گرفته می‌شود تا بازدارندگی یا تصحیح خطاها را تشدید و اشتباهات، تخلفات و انحرافات را رفع کند.)

en: Could not save this value. Please check the URL or username.
fa: این مقدار ذخیره نشد. لطفا URL یا نام کاربری را بررسی کنید.

en: Could not save this value. Please check the URL.
fa: این مقدار ذخیره نشد. لطفا URL را بررسی کنید.

en: Count the number of internal links from and to your posts to improve your site structure.
fa: شمارش تعداد لینک های داخلی از و به پست های شما برای بهبود ساختار سایت

en: Cover more search intent with related keyphrases
fa: پوشش دادن قصد جستجوی بیشتر با عبارت‌های کلیدی مرتبط

en: Crawl optimization
fa: بهینه سازی خزیدن

en: Crawl settings
fa: تنظیمات خزیدن

en: Create %s file
fa: ایجاد فایل %s

en: Create an llms.txt file
fa: ایجاد فایل llms.txt

en: Create new content
fa: ایجاد محتوای جدید

en: Create new post
fa: ایجاد پست جدید

en: Create optimized SEO titles & meta descriptions in seconds
fa: ایجاد عناوین سئو و توضیحات متای بهینه‌شده در چند ثانیه

en: Create optimized SEO titles & meta descriptions with AI
fa: ایجاد عناوین سئو و توضیحات متای بهینه‌شده با هوش مصنوعی

en: Creating redirects is a %s feature
fa: ساخت ارجاع‌ها یک خاصیت %s است.

en: Credits
fa: دست‌اندرکاران

en: Current active plan
fa: طرح فعال فعلی

en: Current date
fa: تاریخ فعلی

en: Current day
fa: امروز

en: Current month
fa: این ماه

en: Current or first category title
fa: عنوان فعلی یا اولین دسته

en: Current year
fa: سال جاری

en: Custom taxonomy feeds
fa: خوراک فید طبقه بندی های سفارشی

en: Customize llms.txt file
fa: فایل llms.txt را سفارشی کنید

en: Dash
fa: خط تیره

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Dashboard navigation
fa: پیمایش داشبورد

en: Data provided by:
fa: داده‌های ارائه شده توسط:

en: Date
fa: تاریخ

en: Date archives
fa: تاریخ بایگانی

en: Deactivate %s
fa: غیرفعال سازی %s

en: Default SEO data detected
fa: داده سئو پیش‌فرض شناسایی شد

en: Default for %1$s (%2$s)
fa: پیشفرض برای %1$s (%2$s)

en: Default for %2$s, currently: %1$s
fa: پیشفرض برای %2$s، در حال حاضر: %1$s

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Delete for me
fa: برای من حذف کن

en: Delete item
fa: حذف کردن

en: Delete question
fa: حذف سوال

en: Delete step
fa: حذف مرحله

en: Delete total time
fa: حذف زمان کل

en: Deleted or moved a page? Broken links send visitors to dead ends and cost you valuable traffic. %1$s Redirect Manager automatically sends them to the right page
fa: صفحه‌ای را حذف یا منتقل کرده‌اید؟ پیوندهای شکسته بازدیدکنندگان را به صفحات بن‌بست می‌فرستند و ترافیک ارزشمند شما را از دست می‌دهند. %1$s مدیر تغییر مسیر (Redirect Manager) به‌طور خودکار آن‌ها را به صفحه درست هدایت می‌کند

en: Deleting…
fa: در حال حذف…

en: Deny
fa: نمی‌پذیرم

en: Describe the duration of the instruction:
fa: مدت زمان آموزش را شرح دهید:

en: Description
fa: توضیحات

en: Desktop result
fa: رایانه رومیزی

en: Determine how the title of your 404 error pages should look in the browser.
fa: انتخاب کنید که عنوان صفحات خطای 404، در مرورگر چگونه باشد.

en: Determine how the title of your internal search pages should look in the browser.
fa: انتخاب کنید که عنوان صفحات هنگام جستجوی داخلی سایت شما، در مرورگر چگونه باشد.

en: Determine how your %1$s archive should look in search engines.
fa: انتخاب کنید که بایگانی پست تایپ %1$s چگونه در موتورهای جستجو نمایش داده شود.

en: Determine how your %1$s archive should look on social media.
fa: انتخاب کنید که بایگانی %1$s چگونه در شبکه های اجتماعی نمایش داده شود.

en: Determine how your %1$s pages should be described by default in your site's Schema.org markup. You can always customize the settings for individual %1$s pages in the %2$s metabox.
fa: مشخص کنید که صفحات %1$s در سایت شما در حالت پیشفرض چطور باید توسط نشانه گذاری schema.org توصیف شوند. می توانید این تنظیمات را برای صفحات تکی %1$s در متاباکس %2$s نیز اعمال کنید.

en: Determine how your %1$s pages should look in search engines. You can always customize the settings for individual %1$s pages in the %2$s metabox.
fa: مشخص کنید که صفحات %1$s در سایت شما در حالت پیشفرض چطور باید در موتورهای جستجو نشان داده شوند. می توانید این تنظیمات را برای تک %1$s نیز در سایدبار یا متاباکس %2$s اعمال کنید.

en: Determine how your %1$s should be described by default in %2$syour site's Schema.org markup%3$s. You can always change the settings for individual %1$s in the %4$s sidebar or metabox.
fa: مشخص کنید که %1$s در سایت شما در حالت پیشفرض چطور باید توسط %2$sنشانه گذاری schema.org%3$s توصیف شوند. می توانید این تنظیمات را برای تک %1$s نیز در سایدبار یا متاباکس %4$s اعمال کنید.

en: Determine how your %1$s should look in search engines and on social media.
fa: انتخاب کنید که پست تایپ %1$s چگونه در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی نمایش داده شود.

en: Determine how your %1$s should look in search engines.
fa: انتخاب کنید که پست تایپ%1$s چگونه در موتورهای جستجو نمایش داده شود.

en: Determine how your %1$s should look in search engines. You can always customize the settings for individual %1$s in the %2$s metabox.
fa: مشخص کنید که پست تایپ %1$s در سایت شما در حالت پیشفرض چطور باید در موتورهای جستجو نشان داده شود. می توانید این تنظیمات را برای تک %1$s نیز در سایدبار یا متاباکس %2$s اعمال کنید.

en: Determine how your %1$s should look on social media by default.
fa: انتخاب کنید که پست تایپ %1$s به طور پیش‌فرض چگونه در شبکه های اجتماعی نمایش داده شود.

en: Determine how your %1$s should look on social media by default. You can always customize the settings for individual %1$s in the %2$s metabox.
fa: مشخص کنید که پست تایپ %1$s در سایت شما در حالت پیشفرض چطور باید در شبکه‌های اجتماعی نشان داده شود. می توانید این تنظیمات را برای تک %1$s نیز در متاباکس %2$s اعمال کنید.

en: Determine how your %1$s should look on social media by default. You can always customize the settings for individual %1$s in the %2$s sidebar or metabox.
fa: مشخص کنید که پست تایپ %1$s در سایت شما در حالت پیشفرض چطور باید در شبکه‌های اجتماعی نشان داده شود. می توانید این تنظیمات را برای تک %1$s نیز در سایدبار یا متاباکس %2$s اعمال کنید.

en: Determine how your %1$s should look on social media.
fa: انتخاب کنید که پست تایپ %1$s چگونه در شبکه های اجتماعی نمایش داده شود.

en: Determine how your homepage should look in the search results and on social media. This is what people probably will see when they search for your brand name.
fa: انتخاب کنید که صفحه اصلی سایت شما چطور در نتایج جستجو و شبکه‌های اجتماعی نمایش داده شود.این تقریبا همان چیزی است که کاربر با جستجوی نام برند شما مشاهده می کند.

en: Determine how your homepage should look in the search results.
fa: انتخاب کنید که صفحه اصلی شما در موتورهای جستجو چگونه باشد.

en: Determine how your homepage should look on social media.
fa: انتخاب کنید که صفحه اصلی شما در شبکه های اجتماعی چگونه باشد.

en: Determine how your post should look in the search results.
fa: تعیین کنید که پست شما چگونه باید در نتایج جستجو به نظر برسد.

en: Determine how your post should look on social media like Facebook, X, Instagram, WhatsApp, Threads, LinkedIn, Slack, and more.
fa: تعیین کنید که پست شما در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، ایکس، اینستاگرام، واتس اپ، Threads، LinkedIn، Slack و موارد دیگر چگونه باشد.

en: Determine what your %1$s should look like in the search results by default. You can always customize the settings for individual %1$s in the %2$s metabox.
fa: مشخص کنید که پست تایپ %1$s در سایت شما در حالت پیشفرض چطور باید در نتایج جستجو نشان داده شود. می توانید این تنظیمات را برای تک %1$s نیز در متاباکس %2$s اعمال کنید.

en: Determine what your %1$s should look like in the search results by default. You can always customize the settings for individual %1$s in the %2$s sidebar or metabox.
fa: مشخص کنید که پست تایپ %1$s در سایت شما در حالت پیشفرض چطور باید در نتایج جستجو نشان داده شود. می توانید این تنظیمات را برای تک %1$s نیز در سایدبار یا متاباکس %2$s اعمال کنید.

en: Difficult
fa: دشوار

en: Difficulty %
fa: دشواری %

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disable SEO analysis
fa: غیر فعال کردن تجزیه و تحلیل سئو

en: Disable inclusive language analysis
fa: تجزیه و تحلیل فراگیری زبان را غیرفعال کنید

en: Disable readability analysis
fa: غیر فعال کردن تجزیه و تحلیل خوانایی

en: Disable unwanted content formats
fa: فرمت های محتوای ناخواسته را غیرفعال کنید

en: Disabled
fa: غیر فعال شده

en: Disabling Yoast SEO's XML sitemaps will not disable WordPress' core sitemaps. In some cases, this %1$s may result in SEO errors on your site%2$s. These may be reported in Google Search Console and other tools.
fa: غیرفعال کردن نقشه سایت یوست سئو، به معنی غیرفعال شدن قابلیت نقشه سایت هسته وردپرس نیست. در برخی موارد این کار %1$s ممکن است منجر به بروز خطای SEO در سایت شما بشود%2$s. اگر خطایی رخ داده باشد در Google Search Console و سایر ابزارهای مشابه می توانید خطا را مشاهده کنید.

en: Disabling this means that %1$s pages created by WordPress will not be indexed by search engines and will be excluded from XML sitemaps.
fa: غیرفعال کردن این به این معنی است که صفحاتی که توسط وردپرس برای پست تایپ %1$s  ایجاد شده است توسط موتورهای جستجو ایندکس نمی شوند و از نقشه های سایت XML حذف می شوند.

en: Disabling this means that %1$s will not be indexed by search engines and will be excluded from XML sitemaps.
fa: غیرفعال کردن این به این معنی است که %1$s توسط موتورهای جستجو ایندکس نمی شود و از نقشه های سایت XML حذف می شوند.

en: Disabling this means that %1$s will not be indexed by search engines and will be excluded from XML sitemaps. We recommend that you disable this setting.
fa: غیرفعال کردن این به این معنی است که پست تایپ %1$s توسط موتورهای جستجو ایندکس نمی شود و از نقشه های سایت XML حذف می شوند. توصیه می کنیم این تنظیم را غیرفعال کنید.

en: Disabling this means that %1$s without any posts will not be indexed by search engines and will be excluded from XML sitemaps.
fa: غیرفعال کردن این به این معنی است که %1$s فاقد محتوا توسط موتورهای جستجو ایندکس نمی شود و از نقشه های سایت XML حذف می شوند.

en: Disabling this means that archive pages for %1$s will not be indexed by search engines and will be excluded from XML sitemaps.
fa: غیرفعال کردن این به این معنی است که صفحات آرشیوی که توسط وردپرس برای پست تایپ %1$s  ایجاد شده است توسط موتورهای جستجو ایندکس نمی شوند و از نقشه های سایت XML حذف می شوند.

en: Disabling this means that the archive for %1$s will not be indexed by search engines and will be excluded from XML sitemaps.
fa: غیرفعال کردن این به این معنی است که بایگانی برای %1$s توسط موتورهای جستجو ایندکس نمی شود و از نقشه های سایت XML حذف می شوند.

en: Disabling this will redirect the %1$s to your site's homepage.
fa: با غیرفعال کردن این گزینه، %1$s به صفحه اصلی سایت شما ریدایرکت می شود.

en: Discard all changes
fa: عدم اعمال تغییرات

en: Discard changes
fa: عدم اعمال تغییرات

en: Disconnect
fa: قطع ارتباط

en: Discover Brand Insights now
fa: اکنون بینش‌های برند را کشف کنید

en: Discover why inclusive language is important for SEO.
fa: چرا فراگیری زبان برای سئوی سایت مهم است؟

en: Discover why readability is important for SEO.
fa: چرا خوانایی برای سئوی سایت مهم است؟

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Dismiss notification
fa: نادیده گرفتن اعلان

en: Dismiss this alert
fa: رد کردن این هشدار

en: Dismiss this notice
fa: رد کردن اعلان

en: Dismiss this notice.
fa: رد کردن اعلان

en: Diversity policy
fa: سیاست تنوع (هدف آن جلب، حفظ و توسعه تنوع فرهنگی، جنسیتی، نژادی، مذهبی، سنی و برخی ویژگی‌های دیگر در افرادی است که در سازمان کار می کنند، تمرکز‌هایی مانند رفع تبعیض، شناخت تفاوت و تقویت یکپارچگی میان اعضای سازمان)

en: Diversity staffing report
fa: گزارش تنوع پرسنل

en: Divider
fa: تقسیم کننده

en: Do not allow search engines to show this author's archives in search results.
fa: به موتورهای جستجو اجازه ندهید آرشیو این نویسنده را در نتایج جستجو نشان دهند.

en: Do workout again
fa: دوباره تمرین کنید

en: Do you know the essential first step of good SEO? It's keyword research. In this training, you'll learn how to research and select the keywords that will guide searchers to your pages.
fa: آیا اولین قدم ضروری سئوی خوب را می دانید؟ این تحقیق کلمات کلیدی است. در این آموزش، نحوه تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی که جستجوگران را به صفحات شما هدایت می کند، یاد می گیرید.

en: Do you own a local business? This course will teach you how to make sure your local audience can find you in the search results and on Google Maps!
fa: آیا صاحب یک کسب و کار محلی هستید؟ این دوره به شما یاد می دهد که چگونه مطمئن شوید که مخاطبان محلی شما می توانند شما را در نتایج جستجو و در نقشه های گوگل پیدا کنند!

en: Do you want to set up your own WordPress site? This course will teach you the ins and outs of creating and maintaining a WordPress website!
fa: آیا می خواهید سایت وردپرس خود را راه اندازی کنید؟ این دوره به شما نکات مربوط به ایجاد و نگهداری یک وب سایت وردپرسی را آموزش می دهد!

en: Do you want to take a deep dive into structured data? In this course, you'll learn the theory related to structured data in detail.
fa: آیا می خواهید به صورت عمیق به داده های ساختاریافته بپردازید؟ در این دوره، تئوری مربوط به داده های ساخت یافته را به طور مفصل یاد خواهید گرفت.

en: Does your site represent an Organization or Person?
fa: سایت شما معرف یک شخصیت حقیقی است یا حقوقی؟ به عبارت دیگر شخصی است یا شرکتی؟

en: Don’t show again
fa: عدم نمایش مجدد

en: Drag to view the full preview.
fa: برای مشاهده پیش‌نمایش کامل بکشید.

en: Due to %5$s's strict ethical guidelines and %1$susage policies%2$s, we cannot generate suggestions for the content on this page. If you intend to use AI, kindly avoid the use of explicit, violent, copyrighted, or sexually explicit content. In case you need further help, please %3$scontact our support team%4$s.
fa: به دلیل راهبردهای اخلاقی سختگیرانه‌ی %5$s و %1$sسیاست‌های استفاده%2$s، نمی‌توانیم پیشنهاداتی برای محتوای این صفحه تولید کنیم. اگر قصد استفاده از هوش مصنوعی را دارید، لطفاً از محتوای غیراخلاقی، خشونت‌آمیز، دارای حق تکثیر یا محتوای جنسی صریح خودداری کنید.  در صورت نیاز به کمک بیشتر، می‌توانید %3$sبا تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید%4$s.

en: Duplicate any post or page instantly
fa: فوراً هر پست یا صفحه‌ای را تکثیر کنید

en: E.g. example@email.com
fa: مثال: example@email.com

en: E.g. https://example.com/yoast
fa: مثال: https://example.com/yoast

en: E.g. https://facebook.com/yoast
fa: مثال: https://www.facebook.com/yoast

en: E.g. https://mastodon.social/@yoast
fa: مثال: https://mastodon.social/@yoast

en: E.g. https://social-platform.com/yoast
fa: مثال: https://social-platform.com/yoast

en: E.g. https://www.facebook.com/yoast
fa: مثال: https://www.facebook.com/yoast

en: E.g. https://www.instagram.com/yoast
fa: مثال: https://www.instagram.com/yoast

en: E.g. https://www.linkedin.com/yoast
fa: مثال: https://www.linkedin.com/yoast

en: E.g. https://www.myspace.com/yoast
fa: مثال: https://www.myspace.com/yoast

en: E.g. https://www.pinterest.com/yoast
fa: مثال: https://www.pinterest.com/yoast

en: E.g. https://www.soundcloud.com/yoast
fa: مثال: https://www.soundcloud.com/yoast

en: E.g. https://www.tumblr.com/yoast
fa: مثال: https://www.tumblr.com/yoast

en: E.g. https://www.twitter.com/yoast
fa: مثال: https://www.twitter.com/yoast

en: E.g. https://www.wikipedia.com/yoast
fa: مثال: https://www.wikipedia.com/yoast

en: E.g. https://www.youtube.com/yoast
fa: مثال: https://www.youtube.com/yoast

en: E.g. https://x.com/yoast
fa: مثال: https://x.com/yoast

en: E.g., %1$s
fa: مثال: %1$s

en: E.g., %1$s and %2$s
fa: مثال: %1$s و %2$s

en: Easily add internal links
fa: به راحتی پیوندهای داخلی اضافه کنید

en: Easily copy posts and pages in one click to save time when reusing or updating content.
fa: به راحتی و با یک کلیک، پست‌ها و صفحات را کپی کنید تا در زمان استفاده مجدد یا به‌روزرسانی محتوا صرفه‌جویی شود.

en: Easy
fa: آسان

en: Easy Local SEO. Show up in Google Maps results
fa: سئوی محلی آسان. نمایش در نتایج نقشه گوگل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit &#8220;%s&#8221;
fa: ویرایش &#8220;%s&#8221;

en: Edit Files
fa: ویرایش فایل ها

en: Edit snippet
fa: ویرایش اسنیپت

en: Edit the content of your %s:
fa: محتوای %s خود را ویرایش کنید:

en: Edit your SEO title
fa: عنوان سئوی خود را ویرایش کنید

en: Edit your keyphrase
fa: عبارت کلیدی خود را ویرایش کنید

en: Edit your meta description
fa: توضیحات متای خود را ویرایش کنید

en: Edit your slug
fa: نامک خود را ویرایش کنید

en: Eight months ago
fa: هشت ماه پیش

en: Eleven months ago
fa: یازده ماه پیش

en: Em dash
fa: خط تیره کشیده

en: Email address
fa: ایمیل

en: Emoji scripts
fa: اسکریپت های ایموجی

en: En dash
fa: خط تیره En

en: Enable %1$s
fa: فعالسازی %1$s

en: Enable %1$s file feature
fa: فعال کردن ویژگی فایل %1$s

en: Enable %1$s for %2$s
fa: فعالسازی %1$s برای %2$s

en: Enable %1$s pages
fa: فعالسازی صفحات %1$s

en: Enable AI-powered SEO! Use all Yoast AI features to boost your efficiency. Just give us the green light. %1$s%2$sLearn more%3$s%4$s
fa: سئوی مبتنی بر هوش مصنوعی را فعال کنید! (این ویژگی در نسخه های عرضه شده در مارکت ها قابل استفاده نیست) از تمام ویژگی‌های هوش مصنوعی Yoast برای افزایش کارایی خود استفاده کنید. فقط به ما چراغ سبز نشان دهید. %1$s%2$sاطلاعات بیشتر%3$s%4$s

en: Enable SEO controls and assessments
fa: کنترل ها و ارزیابی های سئو را فعال کنید

en: Enable author archives
fa: فعالسازی بایگانی های نویسنده

en: Enable breadcrumbs for your theme
fa: ریزمسیرها (Breadcrumbs) را برای پوسته سایت خود فعال کنید

en: Enable date archives
fa: فعالسازی بایگانی های مبتنی بر تاریخ

en: Enable feature
fa: فعالسازی ویژگی

en: Enable format-based archives
fa: فعالسازی بایگانی های مبتنی بر فرمت

en: Enable integration
fa: فعال کردن یکپارچه سازی

en: Enable llms.txt
fa: فعال‌سازی llms.txt

en: Enable the %1$s XML sitemaps. A sitemap is a file that lists a website's essential pages to make sure search engines can find and crawl them.
fa: نقشه های سایت XML افزونه %1$s را فعال کنید. نقشه سایت فایلی است که صفحات ضروری یک وب سایت را فهرست می کند تا مطمئن شود موتورهای جستجو می توانند آنها را پیدا کرده و بخزند.

en: Enable the XML sitemaps that %s generates.
fa: فعالسازی نقشه های سایت XML که %s  ایجاد می کند.

en: Enable the llms.txt feature
fa: ویژگی llms.txt را فعال کنید

en: Enabled
fa: فعال

en: Enables advanced settings for protecting your internal site search URLs.
fa: تنظیمات پیشرفته را برای محافظت از URLهای جستجوی داخلی سایت شما فعال می کند.

en: Enabling this feature generates and updates an %1$s file weekly that lists a selection of your site's content.
fa: فعال کردن این ویژگی، فایلی به نام %1$s را به صورت هفتگی ایجاد و به‌روزرسانی می‌کند که گزیده‌ای از محتوای سایت شما را فهرست می‌کند.

en: Enhanced Slack sharing
fa: اشتراک گذاری بهبودیافته در Slack

en: Enrich your organization's profile by providing more in-depth information. The more details you share, the better Google understands your website.
fa: با ارائه اطلاعات عمیق تر، پروفایل سازمان خود را غنی کنید. هر چه جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذارید، گوگل بهتر وب سایت شما را درک می کند.

en: Ensure content looks good on social
fa: اطمینان از ظاهر خوب محتوا در شبکه‌های اجتماعی

en: Enter a description
fa: توضیحات را وارد کنید

en: Enter a focus keyphrase to calculate the SEO score
fa: یک عبارت کلیدی وارد کنید تا امتیاز سئو محاسبه شود

en: Enter a question
fa: سوال را وارد کنید

en: Enter a step description
fa: توضیحات مرحله را وارد کنید

en: Enter a step title
fa: عنوان مرحله را وارد کنید

en: Enter the %1$sSite ID%2$s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
fa: %1$sSite ID%2$s وارد کنید برای اینکه تنظیماتی که می خواهید بصورت پیشفرض به سایت هایی که در شبکه اضافه می شود اعمال گردد. برای اعمال نشدن خالی رها کنید

en: Enter the answer to the question
fa: پاسخ به این سوال را وارد کنید

en: Enter the pronouns for the author, for example "she/her", "he/him", or "they/them".
fa: ضمیرهای نویسنده را وارد کنید، به عنوان مثال «او/او را (زن)»، «او/او را (مرد)» یا «آنها/آنها را».

en: Error 404: Page not found
fa: خطای 404: برگه پیدا نشد

en: Error details
fa: جزئیات خطا

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Error: %s
fa: خطا: %s

en: Error: Post type was not removed from new_post_types list.
fa: خطا: نوع پست از لیست new_post_types حذف نشد.

en: Error: Taxonomy was not removed from new_taxonomies list.
fa: خطا: طبقه بندی از لیست new_taxonomies حذف نشد.

en: Errors
fa: خطاها

en: Est. duration
fa: مدت تخمینی

en: Est. reading time
fa: زمان تخمینی مطالعه

en: Estimated reading time
fa: زمان تخمینی مطالعه

en: Ethics policy
fa: سیاست اخلاقی (سیاست ترویج اخلاق و حفظ یک محیط کار منصفانه و اخلاقی)

en: Even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
fa: با وجود اینکه می‌توانید در این بخش تنظیمات متای ربات ها را مشخص کنید، تنظیمات کلی سایت شما روی حالت noindex تنظیم شده و این تنظیمات کل سایت را پوشش می دهد. پس در این شرایط تنظیمات متای ربات برای یک پست یا نوشته هیچ تاثیری نخواهد داشت.

en: Every fifteen minutes
fa: هر پانزده دقیقه

en: Excerpt
fa: خلاصه

en: Excerpt only
fa: فقط خلاصه

en: Existing %1$s Title
fa: عنوان %1$s موجود

en: Existing Yoast Meta Description
fa: توضیحات متای خود افزونه

en: Expand your dashboard with insights from Google!
fa: پیشخوان خود را با بینش‌های گوگل گسترش دهید!

en: Expected an integer as input.
fa: یک عدد صحیح به عنوان ورودی انتظار می رود.

en: Explore %s
fa: کاوش %s

en: Explore %s now!
fa: همین حالا  %s را کاوش کنید!

en: Explore %s!
fa: %s را کاوش کنید!

en: Explore Premium features
fa: کاوش ویژگی‌های پرمیوم

en: Export settings
fa: تنظیمات برون‌بری

en: Export your %1$s settings
fa: برون‌ریزی تنظمیات %1$s شما

en: Export your %1$s settings here, to copy them on another site.
fa: از اینجا تنظیمات %1$s را برون بری کنید تا بتوانید آنها را در سایت های دیگر وارد کنید.

en: Extra perks & help to make SEO even easier
fa: امتیازات و کمک‌های اضافی برای آسان‌تر کردن سئو

en: FAQ
fa: سوالات متداول

en: FAQ Page
fa: صفحه سوالات رایج یا FAQ

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Facebook Debugger
fa: اشکال زدایی فیس بوک

en: Facebook profile URL
fa: آدرس نمایه‌ی فیس‌بوک

en: Failed to delete the Hello World post.
fa: حذف پست «سلام دنیا» ناموفق بود.

en: Failed to enable llms.txt option.
fa: فعال‌سازی گزینه llms.txt ناموفق بود.

en: Failed to resolve alert.
fa: رفع هشدار ناموفق بود.

en: Failed to retrieve media.
fa: دریافت رسانه با خطا مواجه شد.

en: Failed to retrieve pages.
fa: دریافت برگه ها با خطا مواجه شد.

en: Failed to retrieve users.
fa: دریافت لیست کاربران با خطا مواجه شد.

en: Failed to subscribe to mailing list.
fa: اشتراک در لیست ایمیلی ناموفق بود.

en: Fantastic work! Add your organization's social media accounts below. This allows us to fine-tune the metadata for these platforms.
fa: یک کار خارق العاده! حساب‌های شبکه های اجتماعی کسب و کار خود را در زیر اضافه کنید. این به ما این امکان را می دهد که متا دیتای مرتبط با آنها را بخوبی تنظیم کنیم.

en: Features
fa: قابلیت‌ها

en: Feed crawl settings
fa: تنظیمات خزیدن فیدها

en: Feedback
fa: بازخورد

en: Feeling lost when it comes to optimizing your site for the search engines? Join our FREE webinar to gain the confidence that you need in order to start optimizing like a pro! You'll obtain the knowledge and tools to start effectively implementing SEO.
fa: وقتی نوبت به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می رسد، احساس تنهایی میکنید؟ به وبینار رایگان ما بپیوندید تا اعتماد به نفس لازم را برای شروع بهینه سازی مانند یک حرفه ای به دست آورید! شما دانش و ابزارهایی را برای شروع بهینه سازی سئو به دست خواهید آورد.

en: File
fa: فایل

en: File editor
fa: ویرایشگر پرونده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filter Redirect type
fa: فیلتر با نوع تغییر مسیر

en: Filter by Readability Score
fa: فیلتر براساس نمرات خوانایی

en: Filter by SEO Score
fa: فیلتر بر اساس نمره سئو

en: Filter by content type
fa: فیلتر براساس نوع محتوا

en: Filter posts list
fa: فیلتر لیست نوشته‌ها

en: Filter search terms
fa: فیلتر کردن عبارت های جستجو

en: Filter searches with common spam patterns
fa: فیلتر کردن جستجوها با الگوهای رایج اسپم

en: Filter searches with emojis and other special characters
fa: فیلتر کردن جستجوها با ایموجی ها و سایر کاراکترهای خاص

en: Find new ways to grow your rankings.
fa: راه‌های جدیدی برای رشد رتبه‌بندی‌های خود پیدا کنید.

en: Find out how IndexNow can help your site.
fa: چطور IndexNow می تواند به سایت شما کمک کند.

en: Find out how Insights can help you improve your content.
fa: بفهمید که چگونه بیشنر عمیق تر روی محتوا می تواند به شما برای بهبود محتوا کمک کند.

en: Find out how a rich snippet can improve visibility and click-through-rate.
fa: دریابید که چطور ریچ اسنیپت (rich snippet) می تواند قابلیت مشاهده و نرخ کلیک CTR را بهبود ببخشد.

en: Find out how cornerstone content can help you improve your site structure.
fa: چگونه مقاله بنیان محتوا می تواند ساختار سئوی سایت شما را بهبود ببخشد؟

en: Find out how the text link counter can enhance your SEO.
fa: چگونه شمارشگر لینک های متنی می تواند سئوی سایت شما را بهبود ببخشد؟

en: Find out more about our %s integration.
fa: درباره ادغام %s ، بیشتر بدانید.

en: Find out what your audience is searching for with %s data right in your sidebar.
fa: با داده های %s دقیقاً در نوار کناری سایت، دریابید که مخاطبان شما به دنبال چه چیزی هستند.

en: Find relevant data about your content right in the Insights section in the Yoast SEO metabox. You’ll see what words you use most often and if they’re a match with your keywords!
fa: در بخش بینش (Insights ) در متاباکس Yoast SEO اطلاعات مربوط به محتوای خود را مشاهده کنید. در این بخش خواهید دید که چه کلماتی را بیشتر استفاده می کنید و آیا با کلمات کلیدی شما مطابقت دارد!

en: Fine-tune your SEO and optimize your content using key performance metrics (KPI).
fa: سئوی خود را دقیق‌تر کنید و محتوایتان را با استفاده از معیارهای کلیدی عملکرد (KPI) بهینه‌سازی نمایید.

en: Fine-tune your content for every audience
fa: تنظیم دقیق محتوای خود برای هر مخاطب

en: Finish configuration
fa: پایان پیکربندی

en: Finish your %s
fa: %s خود را تمام کنید

en: First-time SEO configuration
fa: اولین پیکربندی SEO

en: First-time configuration
fa: پیکربندی برای اولین بار

en: Five months ago
fa: پنج ماه پیش

en: Fix broken links before they hurt your SEO
fa: اصلاح پیوندهای شکسته قبل از آسیب زدن به سئوی شما

en: Flesch reading ease
fa: امتیاز سهولت در خوانایی

en: Focus keyphrase
fa: عبارت کلیدی اصلی

en: Focus keyphrase not set
fa: عبارت کلیدی اصلی تنظیم نشده است.

en: Focus keyphrase not set.
fa: عبارت کلیدی اصلی تنظیم نشده است.

en: Focus keyphrase:
fa: عبارت کلیدی اصلی

en: Focus keyword
fa: کلیدواژه‌ی کانونی

en: For marketers and content publishers looking to boost brand awareness and visibility, this package combines powerful on page SEO tools with AI brand monitoring and insights.
fa: برای بازاریابان و ناشران محتوا که به دنبال افزایش آگاهی و دیده شدن برند هستند، این بسته ابزارهای قدرتمند سئو درون صفحه‌ای را با نظارت و بینش‌های برند مبتنی بر هوش مصنوعی ترکیب می‌کند.

en: For the best SEO results include all words of your keyphrase in the SEO title, and put the keyphrase at the beginning of the title
fa: برای کسب بهترین نتیجه سئو، تمام کلمات عبارت کلیدی را در عنوان سئو وارد کنید و ترجیحا  آن را در ابتدای عنوان قرار دهید

en: For the best SEO results write the exact match of your keyphrase in the SEO title, and put the keyphrase at the beginning of the title
fa: برای کسب بهترین نتیجه سئو، عبارت کلیدی را دقیقا در عنوان سئو وارد کنید و ترجیحا  آن را در ابتدای عنوان قرار دهید

en: For this feature to work, %1$s needs to create a table in your database. We were unable to create this table automatically.
fa: برای اینکه این قابلیت کار کند، %1$s نیازمند ساخت جدولی در پایگاه داده است. ما قادر به ساخت این جدول به صورت خودکار نبودیم.

en: Force rewrite titles
fa: اجبار به بازنویسی عنوان‌ها

en: Format archives
fa: بایگانی های مبتنی بر فرمت

en: Format-based archives can cause duplicate content issues. For most sites, we recommend that you disable this setting.
fa: بایگانی های مبتنی بر فرمت می توانند باعث مشکل محتوای تکراری شوند. برای اکثر سایت ها، توصیه می کنیم این تنظیم را غیرفعال کنید.

en: Four months ago
fa: چهار ماه پیش

en: Free seat for the Google Docs add‑on
fa: جایگاه رایگان برای افزونه Google Docs

en: Frequently asked questions
fa: سوالات متداول

en: Front-end SEO inspector
fa: کاوشگر سئوی قسمت جلویی (Front-end)

en: Future-proof your website for visibility in AI tools like ChatGPT and Google Gemini. This helps them provide better, more accurate information about your site. %1$sLearn more about the %2$s file%3$s.
fa: وب‌سایت خود را برای دیده شدن در ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT و Google Gemini در آینده تضمین کنید. این به آنها کمک می‌کند تا اطلاعات بهتر و دقیق‌تری در مورد سایت شما ارائه دهند. %1$sدرباره فایل %2$s بیشتر بدانید%3$s.

en: General
fa: عمومی

en: Generate 5 more
fa: تولید 5 مورد بیشتر

en: Generate SEO optimized metadata in seconds with AI
fa: با هوش مصنوعی، در عرض چند ثانیه فراداده‌های بهینه‌شده برای سئو تولید کنید

en: Generate SEO title
fa: ایجاد عنوان سئو

en: Generate a file that points to your website's most relevant content. Designed to help AI Assistants understand your website better.
fa: فایلی ایجاد کنید که به مرتبط‌ترین محتوای وب‌سایت شما اشاره کند. این فایل برای کمک به دستیاران هوش مصنوعی در درک بهتر وب‌سایت شما طراحی شده است.

en: Generate an automatic page selection based on %1$sYoast SEO’s best practices%2$s, or manually choose the pages to be included in your %3$s file.
fa: بر اساس %1$sبهترین تجربیات افزونه یوست سئو %2$s، یک انتخاب خودکار صفحه ایجاد کنید، یا صفحاتی را که قرار است در فایل %3$s شما گنجانده شوند، به صورت دستی انتخاب کنید.

en: Generate meta description
fa: ایجاد توضیحات متا

en: Generate product titles & descriptions with AI!
fa: عناوین و توضیحات را با هوش مصنوعی ایجاد کنید!

en: Generate social description
fa: ایجاد توضیحات شبکه های اجتماعی

en: Generate social title
fa: ایجاد عنوان شبکه های اجتماعی

en: Generate standout product titles and descriptions
fa: عناوین و توضیحات محصول برجسته ایجاد کنید

en: Generate titles & meta descriptions
fa: تولید عناوین و توضیحات متا

en: Generated %s descriptions
fa: توضیحات تولید شده %s

en: Generated %s titles
fa: عنوان های تولید شده %s

en: Generating…
fa: در حال تولید…

en: Generator tag
fa: تگ های Generator

en: Generic titles and descriptions make your results unclear in search. Templates ensure every %1$s has a clear, click-worthy snippet automatically.
fa: عناوین و توضیحات عمومی، نتایج شما را در جستجو نامشخص می‌کند. الگوها تضمین می‌کنند که هر %1$s به‌طور خودکار یک قطعه واضح و جذاب برای کلیک داشته باشد.

en: Get %1$s tools and functionality in %2$s%3$s%4$s
fa: ابزارها و عملکرد %1$s را در %2$s%3$s%4$s دریافت کنید

en: Get %1$s with 30%% off
fa: %1$s را با 30%% تخفیف دریافت کنید

en: Get %1$srich product results%2$s in Google search
fa: دریافت %1$sنتایج ساختار یافته محصولات%2$s در جستجوی گوگل

en: Get %1$srich results for your digital products%2$s in Google search
fa: %1$sنتایج غنی برای محصولات دیجیتالی%2$s را در نتایج گوگل دریافت کنید

en: Get %1$srich results for your events%2$s in Google search
fa: %1$sنتایج غنی رخدادها و ایونت%2$s را در نتایج گوگل دریافت کنید

en: Get %1$srich results for your podcast%2$s in Google search
fa: %1$sنتایج غنی پادکست%2$s را در نتایج گوگل دریافت کنید

en: Get %1$srich results for your recipes%2$s in Google search
fa: %1$sنتایج غنی آشپزی و پخت و پز%2$s را در نتایج گوگل دریافت کنید

en: Get %s
fa: هم اکنون %s را دریافت کنید

en: Get %s to enjoy the benefits of prominent words
fa: افزونه %s را دریافت کنید تا از مزایای کلمات برجسته لذت ببرید

en: Get 30% off
fa: 30% تخفیف بگیرید

en: Get 30% off now!
fa: همین حالا 30% تخفیف بگیرید!

en: Get Premium
fa: نسخه پرمیوم Yoast SEO

en: Get a tailored experience for the Block Editor
fa: تجربه‌ای سفارشی برای ویرایشگر بلوک دریافت کنید

en: Get automated technical SEO & optimize content in a breeze
fa: سئو فنی خودکار و بهینه‌سازی محتوا را به آسانی انجام دهید

en: Get better results with the First-time configuration
fa: نتایج بهتری با پیکربندی برای اولین بار کسب کنید

en: Get deeper SEO insights with Premium
fa: دریافت بینش عمیق‌تر سئو با پرمیوم

en: Get deeper keyphrase insights and stronger headlines
fa: دریافت بینش عمیق‌تر عبارت کلیدی و عناوین قوی‌تر

en: Get free weekly SEO tips!
fa: نکات هفتگی رایگان SEO را دریافت کنید!

en: Get help activating your subscription
fa: برای فعال کردن اشتراک خود کمک بگیرید

en: Get instant SEO and readability analysis while you write
fa: هنگام نوشتن، تجزیه و تحلیل فوری سئو و خوانایی را دریافت کنید

en: Get more insights at %s
fa: دریافت بینش عمیق تر با %s

en: Get more insights into what you are writing. What words do you use most often? How much time does it take to read your text? Is your text easy to read?
fa: در مورد آنچه می نویسید بینش بیشتری دریافت کنید. بیشتر از چه کلماتی استفاده می کنید؟ خواندن متن شما چقدر زمان می برد؟ آیا خواندن متن شما آسان است؟

en: Get more insights over at %s
fa: دریافت اطلاعات عمیق تر با %s

en: Get related keyphrases
fa: دریافت عبارت های کلیدی مرتبط

en: Get relevant internal linking suggestions — while you’re writing! The link suggestions metabox shows a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
fa: هنگام نوشتن ، پیشنهاداتی مربوط به لینک سازی داخلی را دریافت کنید! متاباکس پیشنهادات لینک داخلی لیستی از پست های وبلاگ شما را با محتوای مشابه نشان می دهد که پیوند به آنها ممکن است جالب باشد.

en: Get smart internal linking suggestions that strengthen your site structure.
fa: پیشنهادات هوشمند لینک‌سازی داخلی را دریافت کنید که ساختار سایت شما را تقویت می‌کند.

en: Get started quickly with the %1$s%2$s First-time configuration%3$s and configure Yoast SEO with the optimal SEO settings for your site!
fa: به سرعت تمرین %1$sپیکربندی سریع %2$s%3$s را شروع کنید و افزونه Yoast SEO را با تنظیماتی بهینه و سفارشی متناسب با سایت خود پیکربندی کنید.

en: Get tailored SEO analysis for your product pages
fa: برای صفحات محصول خود، تجزیه و تحلیل سئوی سفارشی دریافت کنید

en: Get the %s plugin now!
fa: همین حالا افزونه %s را دریافت کنید

en: Get the SEO Premium Analysis
fa: دریافت تجزیه و تحلیل سئوی پرمیوم

en: Get the most out of %1$s%2$s%3$s and %4$s, together
fa: بیشترین نتیجه را از %1$s%2$s%3$s و %4$s دریافت کنید

en: Get valuable insights with %1$sSite Kit by Google%2$s
fa: دریافت بینش‌های ارزشمند با %1$sSite Kit گوگل%2$s

en: Get your site verified in your Mastodon profile.
fa: سایت خود را در پروفایل Mastodon خود تایید کنید.

en: Get your verification code in %1$sAhrefs%2$s.
fa: کد تأیید خود را در %1$sAhrefs%2$s دریافت کنید.

en: Get your verification code in %1$sBaidu Webmaster tools%2$s.
fa: کد تایید Baidu را در %1$sBaidu Webmaster tools%2$s دریافت کنید.

en: Get your verification code in %1$sBing Webmaster tools%2$s.
fa: کد تایید بینگ را در %1$sBing Webmaster tools%2$s بگیرید.

en: Get your verification code in %1$sGoogle Search console%2$s.
fa: کد تایید گوگل را در %1$sGoogle Search console%2$s بگیرید.

en: Get your verification code in %1$sYandex Webmaster tools%2$s.
fa: کد تایید یاندکس را در %1$sYandex Webmaster tools%2$s بگیرید.

en: Getting your site in shape and keeping it SEO fit can be hard. We can help you get started! Take these step-by-step workouts, and you’ll be tackling some of the most fundamental SEO challenges!
fa: شکل دهی صحیح به سایت و بهینه سازی آن برای سئو می تواند چالش برانگیز باشد. ما به شما کمک می کنیم تا با انجام تمرینات قدم به قدم سئو بر متداول ترین چالش های سئو غلبه کنید!

en: Give us permission to access your Site Kit data, allowing insights from tools like Google Analytics and Search Console to be displayed directly on your dashboard.
fa: به ما اجازه دسترسی به داده‌های Site Kit را بدهید تا بینش‌های حاصل از ابزارهایی مانند Google Analytics و Search Console مستقیماً در پیشخوان شما نمایش داده شوند.

en: Global comment feeds
fa: خوراک فید عمومی دیدگاه ها

en: Global feed
fa: خوراک فید عمومی

en: Go back
fa: بازگشت

en: Go to Search appearance, choose your post type, and set default title and meta description patterns.
fa: به «ظاهر جستجو» بروید، نوع پست خود را انتخاب کنید و الگوهای پیش‌فرض عنوان و توضیحات متا را تنظیم کنید.

en: Good
fa: خوب

en: Good SEO score
fa: نمره خوب سئو

en: Good job!
fa: کارتون خوب بود!

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
fa: کارتون عالیه! ما مشکل مهمی درباره سئوی سایتتان پیدا نکردیم.

en: Good results
fa: نتایج خوب

en: Google
fa: گوگل

en: Google Docs add-on (1 seat)
fa: افزونه Google Docs (1 جایگاه)

en: Google Page Speed Test
fa: ابزار گوگل برای تست سرعت صفحات

en: Google has discontinued its Crawl Errors API. Therefore, any possible crawl errors you might have cannot be displayed here anymore. %1$sRead our statement on this for further information%2$s.
fa: گوگل سرویس API نمایش خطاهای مربوط به خزیدن در صفحات وب را غیرفعال کرده است. بنابراین این خطاها از این پس در این بخش نمایش داده نخواهند شد.%1$sبرای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را در سایت یواست مطالعه کنید%2$s

en: Google preview
fa: پیش‌نمایش گوگل

en: Google search console
fa: سرچ کنسول گوگل

en: Got it
fa: متوجه شدم

en: Got it!
fa: متوجه شدم!

en: Grant consent
fa: اعطای رضایت

en: Grant consent for %s
fa: اعطای رضایت به %s

en: Grant consent to connect with Site Kit by Google
fa: اعطای رضایت برای اتصال به Site Kit گوگل

en: Great work! Thanks to the details you've provided, %1$s has enhanced your site for search engines, giving them a clearer picture of what your site is all about.
fa: آفرین! با ارائه این اطلاعات، %1$s سایت شما را بهبود بخشیده است و به موتورهای جستجو گفته است که سایت شما چیست.

en: Great! Your settings were saved successfully.
fa: عالی! تنظیمات شما با موفقیت ذخیره شد.

en: Greater than sign
fa: علامت بزرگتر از

en: Grow your audience with actionable SEO and user behavior insights.
fa: با بینش‌های عملی سئو و رفتار کاربران، مخاطبان خود را افزایش دهید.

en: Grow your store's visibility!
fa: افزایش دیده شدن فروشگاه شما!

en: Happy with the plugin?
fa: از افزونه راضی هستید؟

en: Hard
fa: سخت

en: Has feedback
fa: بازخورد

en: Have a look at our help center to find articles, tutorials, and other resources to help you get the most out of %1$s!
fa: به مرکز راهنمایی ما نگاهی بیندازید تا مقاله‌ها، آموزش‌ها و سایر منابع را ببینید تا به شما کمک کند از %1$s بیشترین بهره را ببرید!

en: Have a physical location?
fa: مکان فیزیکی دارید؟

en: Have you stumbled upon a bug while using %1$s? Please raise a bug report on our GitHub repository to let us know about the issue!
fa: هنگام استفاده از %1$s با مشکلی مواجه شده اید؟ لطفا یک گزارش باگ در مخزن GitHub ما ارائه دهید تا به ما در مورد این مشکل اطلاع دهید!

en: Help
fa: راهنما

en: Help on choosing the perfect focus keyphrase
fa: کمک در انتخاب بهترین عبارت کلیدی

en: Help on: %s
fa: راهنمایی درباره: %s

en: Help ready-to-buy shoppers and search engines find your product.
fa: به خریداران آماده خرید و موتورهای جستجو کمک کنید تا محصول شما را پیدا کنند.

en: Here's what you'll unlock:
fa: در اینجا مواردی که باز خواهید کرد:

en: Here, you'll find answers to commonly asked questions about using %1$s. If you don't see your question listed, you can have a look at the section below.
fa: در اینجا، پاسخ سوالات متداول در مورد استفاده از %1$s را خواهید یافت. اگر سوال خود را در لیست نمی بینید، می توانید به بخش زیر نگاهی بیندازید.

en: Hey, your SEO is doing pretty well! Check out the stats:
fa: سئوی سایت شما خیلی خوبه! آمار را مشاهده کنید:

en: Hi %s,
fa: سلام %s،

en: Hide this item.
fa: پنهان کردن این مورد.

en: High
fa: بالا

en: Highlight areas of improvement in your text, no more searching for a needle in a haystack, straight to optimizing! Now also in Elementor!
fa: قسمت های بهبود یافته را در متن خود برجسته کنید، دیگر نیازی به جستجوی سوزن در انبار کاه نیست، مستقیماً برای بهینه سازی! اکنون در المنتور!

en: Highlight this result in the text
fa: این نتیجه را در متن برجسته کنید

en: Highlighting is currently disabled
fa: برجسته‌سازی در حال حاضر غیرفعال است

en: Home
fa: خانه

en: Homepage
fa: خانه

en: How does your brand show up in AI responses?
fa: برند شما چگونه در پاسخ‌های هوش مصنوعی ظاهر می‌شود؟

en: How to
fa: چگونه

en: How to insert breadcrumbs in your theme
fa: نحوۀ وارد کردن پیوندهای خرده ریزه در قالب تارنمای شما

en: How to solve
fa: چگونه حل کنیم

en: How-to
fa: چگونه یا Howto

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
fa: یک موضوع مهم در SEO: شما دسترسی ربات‌ها را بسته‌اید.

en: I approve the %1$sTerms of Service%2$s & %3$sPrivacy Policy%4$s of the Yoast AI service. This includes consenting to the collection and use of data to improve user experience.
fa: %1$sشرایط خدمات%2$s و %3$sخط مشی رازداری%4$s سرویس هوش مصنوعی Yoast را تأیید می‌کنم. این شامل موافقت با جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها برای بهبود تجربه کاربر است.

en: I don't want this site to show in the search results.
fa: تمایل ندارم این سایت در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود.

en: ID
fa: شناسه

en: INSTALL
fa: نصب

en: If the issue continues, our support team is here to help!
fa: اگر مشکل ادامه داشت، تیم پشتیبانی ما آماده کمک است!

en: If the problem persists, please contact support.
fa: اگر مشکل رفع نشد، با پشتیبانی در ارتباط باشید.

en: If you already have saved AIOSEO 'Search Appearance' settings and the issue persists, please contact our support team so we can take a closer look.
fa: اگر تنظیمات ظاهر جستجو در AIOSEO را ذخیره کرده اید و مشکل همچنان وجود دارد، با پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل دقیق تر بررسی شود.

en: If you are experiencing issues, %1$splease file a bug report%2$s and we'll do our best to help you out.
fa: اگر مشکلی دارید، %1$s لطفا پرونده گزارش خطا %2$s را ارسال کرده و ما بهترین کمک را به شما می کنیم.

en: If you don't find the answers you're looking for and need personalized help, you can get 24/7 support from one of our support engineers.
fa: اگر پاسخ های مورد نظر خود را پیدا نکردید و به کمک شخصی نیاز دارید، می توانید در سرویس پشتیبانی تیکت سایت ژاکت مشکل خود را برای ما ثبت کنید تا پشتیبانان حرفه ای دیجیراتی پاسخگوی شما باشند.

en: If you had a %s file and it was editable, you could edit it from here.
fa: اگر فایل %s داشتید و قابل ویرایش بود، میتوانید آن را از اینجا ویرایش کنید.

en: If you have any questions, need a hand with a technical issue, or just want to say hi, we've got you covered. Get in touch with us and we'll be happy to assist you!
fa: اگر سوالی دارید، با یک مشکل فنی مواجه هستید، یا فقط می خواهید سلام کنید، همه جوره تحت حمایت دیجیراتی هستید! برای ما تیکت ارسال کنید، خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم!

en: If you have never saved any AIOSEO 'Search Appearance' settings, please do that first and run the import again.
fa: اگر تا به حال تنظیمات ظاهر جستجو در AIOSEO را ذخیره نکرده اید، ابتدا این کار را انجام دهید و مجددا درون ریزی را اجرا کنید.

en: If you select a Person to represent this site, we will use the social profiles from the selected user's profile page.
fa: اگر شخصی را برای نمایندگی این سایت انتخاب کنید، از پروفایل های اجتماعی وارد شده در صفحه ویرایش شناسنامه کاربر انتخاب شده استفاده خواهیم کرد.

en: If you still need support and have an active subscription for this product, please email %s.
fa: اگر همچنان با مشکلی مواجه هستید و پشتیبانی فعالی دارید، ایمیل بزنید %s

en: If you want search engines to show this site in their results, you must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
fa: اگر می خواهید موتورهای جستجو این سایت را در نتایج خود نشان بدهند، باید %1$sبه تنظیمات خواندن بروید%2$s و چک‌مارک مقابل گزینه نمایش به موتورهای جستجو را غیرفعال کنید.

en: If you want to apply advanced <code>meta</code> robots settings for this page, please define them in the following field.
fa: تنظیمات پیشرفته روبات <code>meta</code> برای این صفحه

en: If you're running a one author blog, the %1$s (e.g. %2$s) will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %3$sduplicate content problem%4$s. If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or prevent it from showing up in search results.
fa: اگر سایت شما یک سایت وبلاگی نویسنده محور است. %1$s همچون %2$s دقیقا مانند صفحه اصلی شما می شود. این را %3$sمشکل تکراری بودن محتوا%4$s می نامند. اگر این مشکل در سایت شما وجود دارد، می توانید این گزینه را غیرفعال کنید. (موجب می شود تا بایگانی نویسنده به صفحه اصلی ریدایرکت شود) یا مانع نمایش آن در نتایج جستجو شوید.

en: If your %s were writable, you could edit it from here.
fa: اگر %s شما قابل نوشتن بود، می توانید آن را از اینجا ویرایش کنید.

en: If your goal is to increase your rankings, you need to work on your SEO regularly. That can be overwhelming, so let's tackle it one step at a time!
fa: برای افزایش رتبه خود، باید به طور منظم روی سئو کار کنید. این می تواند طاقت فرسا باشد، بنابراین بیایید از کارهای کوچک شروع کنیم!

en: Image
fa: تصویر

en: Image alt attributes
fa: ویژگی‌های alt تصویر

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Import and Export
fa: وارد کردن و خروجی گرفتن

en: Import failed with the following error:
fa: درون ریزی با خطای زیر ناموفق بود:

en: Import from other SEO plugins
fa: وارد کردن تنظیمات از دیگر افزونه‌های SEO

en: Import of settings is only supported on servers that run PHP 5.3 or higher.
fa: درون ریزی تنظیمات فقط روی سرورهایی پشتیبانی می شود که از PHP نسخه 5.3 و بالاتر استفاده می کنند.

en: Import settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی

en: Import settings from another %1$s installation by pasting them here and clicking "%2$s".
fa: برای درون ریزی تنظیمات %1$s از سایر سایت ها، تنظیماتی که در اختیار دارید را اینجا Paste کنید و روی "%2$s" کلیک کنید.

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) site.
fa: تنظیمات سئو را از افزونه‌های دیگر وارد کنید و برای استفاده دوباره از تنظیمات بر روی سایتی دیگر از آنها خروجی بگیرید.

en: Impressions
fa: نمایش ها

en: Impressions, Clicks, Site CTR, Average position
fa: تعداد نمایش‌ها، کلیک‌ها، نرخ کلیک سایت، میانگین موقعیت

en: Improve content with AI suggestions
fa: بهبود محتوا با پیشنهادات هوش مصنوعی

en: Improve the quality of your site search! Automatically helps your users find your cornerstone and most important content in your internal search results. It also removes noindexed posts & pages from your site’s search results.
fa: کیفیت جستجوی سایت خود را بهینه کنید! به طور خودکار به کاربران کمک می کند تا محتوای بنیادی و مهمترین مطالب را در نتایج جستجوی داخلی سایت  پیدا کنند. همچنین پست ها و صفحات noindexed را از نتایج جستجوی سایت شما حذف می کند.

en: Improve your blog post
fa: پست وبلاگ خود را بهبود بخشید

en: Improve your internal search results with %1$s%2$s%3$s
fa: بهبود نتایج جستجوی داخلی با %1$s%2$s%3$s

en: Improve your post with Yoast SEO
fa: بهبود نوشته با Yoast SEO

en: Improve your technical SEO, meta tags and unlock more SEO ecommerce tools.
fa: سئوی تکنیکال و متا تگ های خود را بهبود بخشید و امکانات بیشتر سئو برای فروش اینترنتی را فعال کنید.

en: Improvements
fa: بهبودها

en: In the WordPress support forum for %1$s you can find answers or ask for help from %1$s users in the WordPress community.
fa: در انجمن پشتیبانی وردپرس برای %1$s می‌توانید پاسخ‌ به مشکلات سایر کاربران را ببینید یا از کاربران %1$s در انجمن وردپرس کمک بخواهید.

en: In this course, you'll learn about how to set up and use the %1$s for WordPress plugin so it makes SEO even easier. This course is meant for users of the block editor.
fa: در این دوره آموزشی، نحوه راه‌اندازی و استفاده از افزونه %1$s برای وردپرس را یاد خواهید گرفت تا سئو را آسان‌تر کند. این دوره برای کاربران ویرایشگر بلوک در نظر گرفته شده است.

en: In this course, you'll learn how to write awesome copy that is optimized for ranking in search engines.
fa: در این دوره آموزشی، یاد خواهید گرفت که چگونه یک محتوای عالی بنویسید که برای رتبه بندی در موتورهای جستجو بهینه شده است.

en: In this course, you'll learn practical SEO skills on every key aspect of SEO, to make your site stand out.
fa: در این دوره، شما مهارت های عملی سئو را در هر جنبه کلیدی سئو می آموزید تا سایت خود را متمایز کنید.

en: In this free course, you'll get quick wins to make your site rank higher in Google, Bing, and Yahoo.
fa: در این دوره رایگان، نکاتی عالی کسب خواهید کرد تا رتبه سایت خود را در گوگل، بینگ و یاهو بالاتر ببرید.

en: Included in Premium
fa: شامل در پرمیوم

en: Includes all %1$sFree%2$s features, plus:
fa: شامل تمام ویژگی‌های %1$sرایگان%2$s به علاوه:

en: Includes all %1$sPremium%2$s features, plus:
fa: شامل تمام ویژگی‌های %1$sپرمیوم%2$s به علاوه:

en: Includes all %1$sWooCommerce SEO%2$s features, plus:
fa: شامل تمام ویژگی‌های %1$sووکامرس سئو%2$s، به علاوه:

en: Inclusive language
fa: فراگیری زبان

en: Inclusive language analysis
fa: تجزیه و تحلیل فراگیری زبان

en: Inclusive language:
fa: زبان فراگیر:

en: Inclusive language: %s
fa: فراگیری زبان: %s

en: Increase organic visibility for your products
fa: افزایش دیده شدن ارگانیک محصولات شما

en: Index Now
fa: IndexNow

en: Informational
fa: محتوای اطلاعاتی

en: Insert question
fa: درج سوال

en: Insert step
fa: افزودن مرحله

en: Insert variable
fa: افزودن متغیر

en: Insights
fa: بینش

en: Instagram profile URL
fa: لینک پروفایل Instagram

en: Install %1$s Content Analysis for %2$s
fa: نصب آنالیز محتوای %1$s برای %2$s

en: Install Site Kit by Google
fa: نصب Site Kit گوگل

en: Install add-on
fa: نصب افزونه

en: Install and activate
fa: نصب و فعالسازی

en: Install plugin
fa: نصب افزونه

en: Installation Successful
fa: نصب با موفقیت انجام شد!

en: Installing and activating addons
fa: نصب و فعالسازی افزونه ها

en: Integrate your custom fields and SEO data from %1$s%2$s%3$s
fa: فیلدهای سفارشی و داده های سئوی خود را از %1$s%2$s%3$s ادغام کنید

en: Integration active
fa: ادغام

en: Integration unavailable for multisites
fa: درحال حاضر ادغام برای سایت های شبکه در دسترس نیست.

en: Integrations
fa: ادغام

en: Intent
fa: هدف

en: Internal linking suggestions
fa: لینک های داخلی پیشنهادی

en: Internal links and redirect management, easy
fa: مدیریت آسان لینک‌های داخلی و ریدایرکت‌ها

en: Internal search pages
fa: صفحات جستجوی داخلی

en: Internal site search cleanup
fa: پاکسازی جستجوی داخلی سایت

en: It looks like the ‘SEO analysis’ and the ‘Readability analysis’ are currently disabled in your %1$sSite features%2$s or your %3$suser profile settings%4$s. Enable these features to start seeing all the insights you need right here!
fa: به نظر می‌رسد 'تحلیل سئو' و 'تحلیل خوانایی' در حال حاضر در %1$sویژگی‌های سایت%2$s یا %3$sتنظیمات پروفایل کاربری%4$s شما غیرفعال هستند. این ویژگی‌ها را فعال کنید تا تمام بینش‌های مورد نیاز خود را اینجا مشاهده کنید!

en: It looks like you aren't using our %1$s%2$s addon%3$s. %4$sUpgrade today%5$s to unlock more tools and SEO features to make your products stand out in search results.
fa: به نظر میرسد از %1$sافزونه %2$s%3$s ما استفاده نمیکنید. همین امروز برای بهبود محصولات خود در گوگل و کسب جایگاه برتر در نتایج گوگل %4$sاقدام کنید%5$s.

en: It looks like you're running an outdated version of %1$s, please %2$supdate to the latest version (at least 17.7)%3$s to gain access to our updated workouts section.
fa: به نظر می‌رسد نسخه قدیمی %1$s را اجرا می‌کنید، لطفاً برای دسترسی به بخش تمرینات به‌روز شده ما، عملیات %2$sبروزرسانی به آخرین نسخه (حداقل 17.7)%3$s را انجام دهید.

en: It looks like you've enabled media pages. We recommend that you help us to re-analyze your site by running the SEO data optimization.
fa: به نظر می رسد صفحات رسانه را فعال کرده اید. توصیه می کنیم با اجرای بهینه سازی داده های سئو به ما کمک کنید تا سایت شما را دوباره تحلیل کنیم.

en: It looks like you’re running an outdated and unactivated version of %1$s, please activate your subscription in %2$sMyYoast%3$s and update to the latest version (at least 17.7) to gain access to our updated workouts section.
fa: به نظر می‌رسد نسخه قدیمی و غیر پرمیوم %1$s را اجرا می‌کنید، لطفاً برای دسترسی به بخش تمرینات به‌روز شده ما، اشتراک خود را در %2$sMyYoast%3$s فعال کنید و یا نسخه پرمیوم را از سایت ژاکت خریداری کنید و به آخرین نسخه (حداقل 17.7) بروز رسانی کنید.

en: It seems like something went wrong when retrieving your website's data. Please %s and try again.
fa: به نظر می رسد هنگام دریافت اطلاعات وب سایت شما مشکلی پیش آمده است. لطفا %s و دوباره امتحان کنید.

en: It seems that a connection timeout has occurred. Please check your internet connection and try again later. Learn more on our page about %1$scommon AI feature problems and errors%2$s. In case you need further help, please %3$scontact our support team%4$s.
fa: به نظر می‌رسد مشکل قطع ارتباط رخ داده است. لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و بعداً مجدداً تلاش کنید. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید صفحه‌ی ما درباره‌ی %1$sمشکلات و خطاهای رایج قابلیت‌های هوش مصنوعی%2$s را مطالعه کنید. در صورتی که نیاز به کمک بیشتری دارید، لطفاً %3$sبا تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید%4$s.

en: It will take a lot of on-page SEO, link building, and content promotion efforts.
fa: این کار نیازمند تلاش‌های زیادی در زمینه سئوی داخلی، لینکسازی و ترویج محتوا خواهد بود.

en: It's highly recommended to have your postname in the URL of your posts and pages. Consider setting your permalink structure to %s.
fa: به شدت توصیه می‌شود در مسیر URL صفحات وب سایت، نام نوشته یا برگه را قرار دهید. لطفا تنظیمات پیوند یکتای سایت خود را برای بهبود آدرس دهی سایت در گوگل به %s تغییر دهید.

en: Item Page
fa: صفحه تک آیتم

en: Join our FREE webinar for SEO success
fa: برای موفقیت در سئو به وبینار رایگان ما بپیوندید

en: Join the Yoast team to learn how to harness the power of AI to revolutionize your SEO approach. Gain a competitive edge, future-proof your keyword strategies, and soar to the top of search rankings – all designed to empower busy small business owners.
fa: به تیم یوست بپیوندید تا یاد بگیرید چگونه از قدرت هوش مصنوعی برای تحول در رویکرد سئوی خود استفاده کنید. مزیت رقابتی کسب کنید، استراتژی‌های کلمه کلیدی خود را آینده‌نگر کنید و به رتبه‌های برتر نتایج جستجو صعود کنید - همه‌چیز طراحی شده تا به صاحبان مشاغل کوچک پر مشغله قدرت ببخشد.

en: Just another WordPress site
fa: یک سایت دیگر با وردپرس

en: Keep
fa: نگه داشتن

en: Keep an eye on how your posts are ranking by connecting to your %s account.
fa: با اتصال به حساب %s خود، مراقب رتبه بندی پست های خود باشید.

en: Keep the momentum going, unlock unlimited sparks with %s!
fa: به حرکت ادامه بده، با %s اعتبارهای نامحدود رو آزاد کن!

en: Keep visitors exploring longer
fa: بازدیدکنندگان را وادار به ماندن بیشتر کنید

en: Keep your website running properly and prevent losing visitors to broken links
fa: وب‌سایت خود را به درستی فعال نگه دارید و از دست دادن بازدیدکنندگان به دلیل پیوندهای شکسته جلوگیری کنید

en: Keyphrase
fa: عبارت کلیدی

en: Keyphrase in SEO title
fa: عبارت کلیدی در عنوان

en: Keyphrase position in the last 90 days on a scale from 0 to 30.
fa: جایگاه عبارت کلیدی در ۹۰ روز گذشته در مقیاسی از ۰ تا ۳۰.

en: Keyphrase volume in the last 12 months on a scale from 0 to 100.
fa: اندازه عبارت کلیدی در 12 ماه گذشته از 0 تا 100.

en: Keyphrases tracked: %1$s/%2$s
fa: عبارت های کلیدی ردیابی شده: %1$s/%2$s

en: LEI code
fa: کد LEI

en: Landing page
fa: صفحه فرود

en: Last 28 days
fa: 28 روز گذشته

en: Last day
fa: روز گذشته

en: Last month
fa: ماه گذشته

en: Last updated
fa: آخرین بروزرسانی

en: Last week
fa: هفته گذشته

en: Last year
fa: سال گذشته

en: Latest blog posts on %1$s
fa: نوشته های اخیر در %1$s

en: Learn SEO
fa: یادگیری سئو

en: Learn about why permalinks are important for SEO.
fa: چرا پیوندهای یکتا برای سئوی سایت مهم است؟

en: Learn how the SEO analysis can help you rank.
fa: چگونه تجزیه و تحلیل سئو می تواند رتبه شما را بهبود ببخشد؟

en: Learn how to increase your rankings with %1$s
fa: با نحوه افزایش رتبه خود با %1$s آشنا شوید

en: Learn how to make your site stand out from the crowd by adding structured data!
fa: بیاموزید که چگونه با افزودن داده های ساختاریافته، سایت خود را از بقیه متمایز کنید!

en: Learn how to optimize your online shop for your customers and for search engines!
fa: بیاموزید که چگونه فروشگاه آنلاین خود را برای مشتریان و موتورهای جستجو بهینه کنید!

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Learn more SEO
fa: یادگیری بیشتر SEO

en: Learn more about %s
fa: درباره %s بیشتر بدانید

en: Learn more about %s (Opens in a new browser tab)
fa: درباره %s بیشتر بدانید (در تب جدید مرورگر باز می شود)

en: Learn more about AI (Opens in a new browser tab)
fa: درباره هوش مصنوعی بیشتر بدانید (در تب جدید مرورگر باز می شود)

en: Learn more about AI Optimize
fa: درباره بهینه سازی هوش مصنوعی بیشتر بدانید (در تب جدید مرورگر باز می شود)

en: Learn more about Cornerstone Content.
fa: درباره مقالات بنیاد محتوا (Cornerstone) بیشتر بدانید.

en: Learn more about Flesch reading ease
fa: درباره امتیاز سهولت در خوانایی بیشتر بدانید

en: Learn more about Premium
fa: درباره پرمیوم بیشتر بدانید

en: Learn more about advanced meta robots settings on our help page.
fa: اطلاعات بیشتر درباره تنظیمات پیشرفته متای ربات ها را در صفحه راهنمای ما مشاهده کنید

en: Learn more about canonical URLs on our help page.
fa: اطلاعات بیشتر درباره URLهای کنونیکال را در صفحه راهنمای ما مشاهده کنید

en: Learn more about character count
fa: درباره تعداد کاراکترها بیشتر بدانید

en: Learn more about marking a link as nofollow or sponsored.
fa: اطلاعات بیشتر درباره نشانه گذاری لینک های پیوند به صورت nofollow یا sponsored

en: Learn more about page or content types
fa: درباره برگه یا انواع محتوا بیشتر بدانید.

en: Learn more about reading time
fa: درباره زمان تخمینی مطالعه بیشتر بدانید

en: Learn more about structured data with Schema.org
fa: با Schema.org درباره داده های ساختار یافته بیشتر بدانید

en: Learn more about the SEO performance feature.
fa: در این مورد بیشتر بدانید.

en: Learn more about the benefits of optimized SEO data.
fa: کسب اطلاعات بیشتر درباره مزیت های داده های بهینه سازی شده سئو.

en: Learn more about the breadcrumbs title setting on our help page.
fa: اطلاعات بیشتر درباره تنظیمات عنوان ریزمسیر ها یا بردکرامب‌ها را در صفحه راهنمای ما مشاهده کنید

en: Learn more about the inclusive language analysis
fa: درباره تجزیه و تحلیل زبان فراگیر بیشتر بیاموزید

en: Learn more about the metrics
fa: درباره معیارها بیشتر بدانید

en: Learn more about the no-follow setting on our help page.
fa: اطلاعات بیشتر درباره تنظیمات no-follow را در صفحه راهنمای ما مشاهده کنید

en: Learn more about the no-index setting on our help page.
fa: اطلاعات بیشتر درباره تنظیمات no-index را در صفحه راهنمای ما مشاهده کنید

en: Learn more about the readability analysis
fa: درباره تجزیه و تحلیل خوانایی بیشتر بدانید.

en: Learn more about word count
fa: درباره تعداد کلمات بیشتر بدانید

en: Learn vital SEO skills that you can apply at once! Let us take you by the hand and give you practical SEO tips to help you outrank your competitors. %s comes with five free courses.
fa: مهارت های حیاتی سئو که می توانید یکباره از آنها استفاده کنید را بیاموزید! اجازه دهید با %s دست شما را بگیریم و نکات عملی سئو را به شما ارائه دهیم تا به شما کمک کند از رقبای خود پیشی بگیرید.

en: Learn vital SEO skills that you can apply at once! Let us take you by the hand and give you practical SEO tips to help you outrank your competitors. Maximize your SEO game! Because your %s subscription gives you unlimited access to all courses.
fa: مهارت های حیاتی سئو که می توانید یکباره از آنها استفاده کنید را بیاموزید! اجازه دهید دست شما را بگیریم و نکات عملی سئو را به شما ارائه دهیم تا به شما کمک کند از رقبای خود پیشی بگیرید. بازی سئوی خود را با %s به حداکثر برسانید!

en: Leave a quick review
fa: نظر بدهید

en: Leaving placeholder content makes your site look unfinished and untrustworthy. Removing it keeps your site clean and professional for visitors and search engines.
fa: باقی گذاشتن محتوای جایگزین، سایت شما را ناتمام و غیرقابل اعتماد نشان می‌دهد. حذف آن، سایت شما را برای بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو تمیز و حرفه‌ای نگه می‌دارد.

en: Left angle quotation mark
fa: علامت نقل قول زاویه چپ

en: Less friction. Faster publishing.
fa: اصطکاک کمتر. انتشار سریع‌تر.

en: Less friction. Smarter optimization.
fa: اصطکاک کمتر. بهینه‌سازی هوشمندتر.

en: Less than sign
fa: علامت کوچکتر از

en: Let AI do some of the thinking for you and help you save time. Get high-quality suggestions for product titles and meta descriptions to make your content rank high and look good on social media. %1$sLearn more%2$s%3$s
fa: سرعت گردش کار خود را با هوش مصنوعی افزایش دهید. پیشنهادات عنوان و توضیحات با کیفیت بالا را دریافت کنید. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s%3$s

en: Let AI do some of the thinking for you and help you save time. Get high-quality suggestions for titles and meta descriptions to make your content rank high and look good on social media. %1$sLearn more%2$s%3$s
fa: سرعت گردش کار خود را با هوش مصنوعی افزایش دهید. پیشنهادات عنوان و توضیحات با کیفیت بالا را دریافت کنید. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s%3$s

en: Let's finish setup to make the most of %s.
fa: بیایید راه‌اندازی را به پایان برسانیم تا از %s بیشترین بهره را ببریم.

en: Let's start by running the SEO data optimization. That means we'll scan your site and create a database with optimized SEO data. It won't change any content or settings on your site and you don't need to do anything, just hit start!
fa: بیایید با اجرای بهینه‌سازی داده‌های سئو شروع کنیم. این به این معنی است که سایت شما را اسکن کرده و یک پایگاه داده با داده‌های سئو بهینه‌شده ایجاد خواهیم کرد. هیچ محتوا یا تنظیماتی در سایت شما تغییر نخواهد کرد و نیازی به انجام کاری ندارید، فقط شروع را بزنید!

en: Limit the length of internal site search queries to reduce the impact of spam attacks and confusing URLs. Please enter a number between 1 and 50.
fa: برای کاهش تاثیر حملات اسپم و URL های گیج کننده، طول پرس و جوهای جستجوی داخلی سایت را محدود کنید. لطفا عددی بین 1 و 50 وارد کنید.

en: Link
fa: لینک پیوند

en: Link edited.
fa: لینک پیوند ویرایش شد.

en: Link inserted.
fa: لینک پیوند درج شد.

en: Link removed.
fa: لینک پیوند حذف شد.

en: Link suggestions
fa: پیشنهاد لینک داخلی

en: LinkedIn profile URL
fa: لینک پروفایل LinkedIn

en: Loading…
fa: بارگزاری...

en: Long gaps without new content slow down your traffic growth. Publishing regularly gives search engines and visitors a reason to return.
fa: فاصله‌های طولانی بدون محتوای جدید، رشد ترافیک شما را کاهش می‌دهد. انتشار منظم به موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان دلیلی برای بازگشت می‌دهد.

en: Looks like you’re new here. %1$s makes it easy to optimize your website for search engines. Want to keep your site healthy and easier to find? Sign up below to receive practical emails to get you started!
fa: به نظر می‌رسد تازه وارد هستید. %1$s بهینه‌سازی وب‌سایت شما برای موتورهای جستجو را آسان می‌کند. می‌خواهید سایت خود را سالم نگه دارید و پیدا کردن آن آسان‌تر باشد؟ برای دریافت ایمیل‌های کاربردی برای شروع، در زیر ثبت نام کنید!

en: Lots of web traffic comes from bots crawling the web. Some can benefit your site or business, while other bots don't. Blocking unwanted bots can save energy, help with site performance, and protect copyrighted content. Learn more about %1$swhen to block unwanted bots%2$s.
fa: میزان زیادی از ترافیک وب از ربات هایی که در وب می خزند به دست می آید. برخی از این موارد می توانند برای سایت یا کسب و کار شما مفید باشند، اما برخی فقط منابع را هدر می دهند. مسدود کردن ربات های ناخواسته می تواند در مصرف انرژی صرفه جویی کند و به عملکرد سایت کمک کند. اطلاعات بیشتر درباره %1$sچه زمانی باید ربات های مزاحم را مسدود کنید؟%2$s

en: Low
fa: کم

en: Low asterisk
fa: نشان ستاره پایین

en: Make %1$s primary %2$s
fa: تبدیل %1$s به عنوان %2$s اصلی

en: Make content editing a breeze! Optimize your SEO content with quick, actionable suggestions at the click of a button.%1$s%2$sLearn more%3$s%4$s
fa: ویرایش محتوا را به کاری آسان تبدیل کنید! با پیشنهادهای سریع و کاربردی، محتوای سئو شده خود را تنها با یک کلیک بهینه کنید. %1$s%2$sاطلاعات بیشتر%3$s%4$s

en: Make every post share-ready as you publish, boosting visibility and clicks from Facebook & X
fa: هر پست را هنگام انتشار، آماده اشتراک‌گذاری کنید و دیده شدن و کلیک‌ها را از فیسبوک و X افزایش دهید

en: Make pages easier for Google and visitors to find
fa: پیدا کردن صفحات را برای گوگل و بازدیدکنندگان آسان تر کنید

en: Make primary
fa: تغییر به اصلی

en: Make sure search engines show the right version of your product page
fa: اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو نسخه صحیح صفحه محصول شما را نشان می‌دهند

en: Make sure to save your %s for changes to take effect
fa: برای اعمال تغییرات، حتما تغییرات %s را ذخیره کنید.

en: Make sure you don't miss out on traffic!
fa: اطمینان حاصل کنید که ترافیک وبسایتتان را از دست نمی‌دهید!

en: Make your articles visible, be seen in Google News
fa: مقالات خود را قابل مشاهده کنید، در اخبار گوگل دیده شوید

en: Make your important articles rank higher
fa: مقالات مهم خود را در رتبه بالاتری قرار دهید

en: Make your post more engaging at a click
fa: پست خود را تنها با یک کلیک جذاب‌تر کنید

en: Make your site more efficient and more environmentally friendly by preventing search engines from crawling things they don’t need to, and by removing unused WordPress features. %1$sLearn more about crawl settings and how they could benefit your site%2$s.
fa: با جلوگیری از خزیدن موتورهای جستجو در مواردی که نیازی به آن ندارند و با حذف ویژگی های بلااستفاده وردپرس، سایت خود را کارآمدتر و سازگارتر با محیط زیست کنید. %1$sدرباره تنظیمات خزیدن و نحوه تاثیر آنها برای سایت %2$s بیشتر بدانید.

en: Manage and monitor your redirects with ease. Create and edit plain redirects to ensure visitors and search engines reach the right pages. %1$sLearn more about redirects%2$s.
fa: مدیریت و نظارت بر ریدایرکت‌های خود را به راحتی انجام دهید. ریدایرکت‌های ساده ایجاد و ویرایش کنید تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو به صفحات مناسب می‌رسند. %1$sدرباره ریدایرکت‌ها بیشتر بدانید%2$s.

en: Manage in %s
fa: مدیریت در %s

en: Manage redirects with ease and without extra plugins
fa: مدیریت آسان تغییر مسیرها بدون نیاز به افزونه‌های اضافی

en: Manage redirects without hassle
fa: مدیریت آسان تغییر مسیرها

en: Manual page selection
fa: انتخاب دستی صفحه

en: Mark and filter your cornerstone content to make sure your most important articles get the attention they deserve. To help you write excellent copy, we’ll assess your text more strictly.
fa: مقالات بنیاد محتوای خود را علامت گذاری و فیلتر کنید تا مطمئن شوید که مهم ترین مقالات شما مورد توجهی قرار می گیرد که شایسته آن است. برای کمک به شما در جهت نوشتن یک محتوای عالی، متن شما را با دقت بیشتری ارزیابی می کنیم.

en: Mark as cornerstone content
fa: نشانه گذاری به عنوان مقاله بنیاد محتوا (cornerstone)

en: Mark the most important %1$s as 'cornerstone content' to improve your site structure. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
fa: مهمترین %1$s را به عنوان 'بنیاد محتوا' نشانه گذاری کنید تا ساختار سایت شما بهبود پیدا کند. %2$s کسب اطلاعات بیشتر درباره مقالات بنیاد محتوا%3$s.

en: Marking links with nofollow/sponsored has been disabled for WordPress installs < 5.4.
fa: نشانه‌گذاری لینک‌ها برای nofollow/sponsored در وردپرس‌های با نسخه کمتر از 5.4 غیرفعال شده است

en: Mastodon profile added
fa: پروفایل Mastodon اضافه شد

en: Mastodon profile not yet added
fa: پروفایل Mastodon هنوز اضافه نشده است

en: Max number of characters to allow in searches
fa: حداکثر تعداد کاراکترهای مجاز در جستجوها

en: Maximize your SEO game by purchasing %s, which grants you unlimited access to all courses.
fa: با خرید %s بازی سئوی خود را به حداکثر برسانید، که به شما امکان دسترسی نامحدود به همه دوره ها را می دهد.

en: Media pages
fa: صفحات رسانه

en: Medical Web Page
fa: صفحه وب پزشکی

en: Medium
fa: متوسط

en: Meta Desc.
fa: توضیح متا

en: Meta description
fa: توضیحات متا

en: Meta description length
fa: طول متا توضیحات

en: Meta description not set.
fa: توضیحات متا تنظیم نشده است.

en: Meta description preview:
fa: پیش نمایش متای توضیحات:

en: Meta description to use for Author page
fa: توضیحات متا برای استفاده در صفحه نویسنده

en: Meta robots advanced
fa: متا روبات های پیشرفته

en: Method %1$s() does not exist in class %2$s
fa: متود %1$s() در کلاس %2$s وجود ندارد

en: Middle dot
fa: نقطه میانی

en: Mobile result
fa: تلفن همراه

en: Modified
fa: اصلاح شده

en: Monitor and manage potential SEO problems affecting your site and stay informed with important notifications and updates.
fa: مشکلات احتمالی سئو که بر سایت شما تأثیر می‌گذارند را نظارت و مدیریت کنید و از طریق اعلان‌ها و به‌روزرسانی‌های مهم مطلع بمانید.

en: More information about %1$s
fa: اطلاعات بیشتر در مورد  %1$s

en: Most of your content has a good SEO score. Well done!
fa: تبریک می گویم! بیشتر مطالب شما دارای امتیاز سئوی خوبی هستند!

en: Most of your content has a good readability score. Well done!
fa: تبریک می‌گوییم! بیشتر محتوای شما امتیاز خوانایی خوبی دارد.

en: Move question down
fa: انتقال به پایین

en: Move question up
fa: انتقال به بالا

en: Move step down
fa: انتقال به پایین

en: Move step up
fa: انتقال به بالا

en: MySpace profile URL
fa: لینک پروفایل MySpace

en: Name
fa: نام

en: Navigational
fa: ناوبری

en: Need help with %1$s? These resources are a great place to start!
fa: برای %1$s به کمک نیاز دارید؟ این منابع مکانی عالی برای شروع هستند!

en: Need support?
fa: دریافت پشتیبانی

en: Needs improvement
fa: به بهبود نیاز دارد

en: Network Disabled
fa: شبکه غیرفعال است

en: Network Error: Unable to connect to the server. Please check your internet connection and try again later.
fa: خطای شبکه: امکان اتصال به سرور وجود ندارد. لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و بعدا دوباره امتحان کنید.

en: Network Settings
fa: تنظیمات شبکه

en: Network disabled
fa: شبکه غیرفعال است

en: New
fa: جدید

en: New %1$s Title
fa: عنوان %1$s جدید

en: New - Upgrade to %1$s
fa: جدید - ارتقا به %1$s

en: New URL
fa: نشانی جدید

en: New Yoast Meta Description
fa: توضیحات متای جدید افزونه

en: New question added
fa: سوال جدید اضافه شد

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
fa: سایت‌های دیگر شبکه تنظیمات سئوی خود را از این سایت ارث‌بری می‌کنند

en: New step added
fa: مرحله جدید اضافه شد

en: New type of content added to your site!
fa: نوع جدیدی از محتوا به سایت شما اضافه شد!

en: New: Prepare your site for AI-driven discovery!
fa: جدید: سایت خود را برای اکتشاف مبتنی بر هوش مصنوعی آماده کنید!

en: News Article
fa: مقاله خبری

en: Next
fa: بعدی

en: Nine months ago
fa: نه ماه پیش

en: No
fa: خیر

en: No %1$s plugins have been installed. You don't seem to own any active subscriptions.
fa: هیچ افزونه %1$s نصب نیست. به نظر می رسد شما هیچ اشتراک فعالی ندارید.

en: No Archive
fa: بدون بایگانی

en: No Focus Keyphrase
fa: عبارت کلیدی اصلی تنظیم نشده

en: No Image Index
fa:  فهرست تصویری موجود نیست.

en: No Snippet
fa: بدون سربرگ

en: No data found from other SEO plugins.
fa: هیچ داده ای از دیگر پلاگین های سئو پیدا نشد.

en: No data to display: Your site hasn't received any visitors yet.
fa: داده‌ای برای نمایش وجود ندارد: سایت شما هنوز هیچ بازدیدکننده‌ای نداشته است.

en: No focus keyword was entered
fa: هیچ عبارت کلیدی اصلی وارد نشده است.

en: No image was found that we can automatically set as your social image. Please use %1$s, %2$s, %3$s or %4$s formats to ensure it displays correctly on social media.
fa: هیچ تصویری یافت نشد که بتوانیم به طور خودکار به عنوان تصویر شبکه‌های اجتماعی شما تنظیم کنیم. لطفاً از فرمت‌های %1$s، %2$s، %3$s یا %4$s استفاده کنید تا مطمئن شوید در شبکه‌های اجتماعی به درستی نمایش داده می‌شود.

en: No index
fa: بدون ایندکس

en: No items found
fa: موردی یافت نشد

en: No keyphrase has been set. Please set a keyphrase first.
fa: هیچ عبارت کلیدی مشخص نشده است. لطفا ابتدا یک عبارت کلیدی مشخص کنید.

en: No need to figure out what to link to. You get linking suggestions for relevant posts and pages to make your website easier to navigate.
fa: نیازی نیست فکر کنید به چه چیزی پیوند دهید. شما پیشنهادهای پیوند برای پست ها و صفحات مرتبط دریافت می کنید تا وب سایت خود را آسان تر مدیریت کنید.

en: No new notifications.
fa: اعلان جدیدی وجود ندارد.

en: No numeric value was received.
fa: هیچ مقدار عددی دریافت نشد.

en: No pages found.
fa: هیچ برگه ای پیدا نشد.

en: No results
fa: بی نتیجه

en: No results found
fa: هیچ نتیجه‌ ای یافت نشد!

en: No settings found.
fa: هیچ تنظیماتی یافت نشد.

en: No site has been selected to restore.
fa: هیچ سایتی برای بازیابی انتخاب نشده است.

en: No title
fa: بدون عنوان

en: No users found.
fa: کاربری پیدا نشد.

en: No valid parameters were passed.
fa: هیچ پارامتر معتبری ارسال نشد.

en: No, I don't want to share my site data
fa: نه، به هیچ وجه دوست ندارم سایت من را زیرنظر داشته باشید. (دیجیراتی انتخاب این گزینه را به شما پیشنهاد می کند)

en: No, continue editing
fa: خیر، ادامه ویرایش

en: No, stay connected
fa: خیر، ماندن در حالت اتصال

en: Non-inclusive
fa: غیر فراگیر

en: None
fa: هیچ کدام!

en: Not all needed fields are present.
fa: همه فیلدهای مورد نیاز موجود نیستند.

en: Not all required fields are given. Missing field %1$s
fa: تمام فیلدهای مورد نیاز پر نشده است. فیلد %1$s فراموش شده است

en: Not analyzed
fa: تحلیل نشده

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: Not enough content
fa: محتوا کافی نیست

en: Not sure how to implement the %3$s breadcrumbs on your site? Read %1$sour help article on breadcrumbs implementation%2$s.
fa: طرز استفاده از ویژگی ریز مسیرها در %3$s را نمی دانید؟ مقاله ما درباره %1$sاجرای ریز مسیرها%2$s را بخوانید.

en: Note that the following commonly-used parameters will not be removed: %1$s, %2$s, %3$s, %4$s, %5$s, %6$s, and %7$s.
fa: توجه داشته باشید که پارامترهای رایج زیر حذف نخواهند شد: %1$s، %2$s، %3$s، %4$s، %5$s، %6$s و %7$s.

en: Note:
fa: توجه:

en: Note: These settings will overwrite the default settings of Yoast SEO.
fa: توجه: این تنظیمات، جایگزین مقادیر پیشفرض یوست سئو خواهد شد.

en: Note: This metadata will only be imported if there is no existing Yoast SEO metadata yet.
fa: توجه: این متا دیتا در صورتی درون ریزی می شود که از افزونه یوست سئو هیچ متا دیتایی وجود نداشته باشد.

en: Nothing found
fa: هیچ‌چیزی پیدا نشد

en: Notifications
fa: اطلاعیه

en: Now includes:
fa: اکنون شامل موارد زیر است:

en: Number of employees
fa: تعداد کارمندان

en: Number of internal links linking to this post.
fa: تعداد پیوندهای داخلی که به این پست لینک شده اند.

en: Number of outgoing internal links in this post.
fa: تعداد لینک های داخلی خروجی (لینک به سایر محتوا)

en: OK
fa: تایید

en: OK SEO score
fa: نمره معمولی سئو

en: Off
fa: غیرفعال

en: Oh no! It seems your form contains invalid data. Please review the following fields:
fa: اوه نه! به نظر می رسد فرم شما حاوی داده های نامعتبر است. لطفا فیلدهای زیر را مرور کنید:

en: Oh no! Its seems like you're out of free Sparks. Keep the momentum going, unlock unlimited sparks with %s!
fa: اوه نه! انگار اعتبارهای رایگانت تموم شده. به کارت ادامه بده، با %s اعتبارهای نامحدود باز کن!

en: Old Configuration Wizard
fa: نسخه قدیمی پیکربندی تنظیمات:

en: Old URL
fa: نشانی قدیمی

en: On
fa: فعال

en: Once you add a bit more copy, we'll give you a list of words that occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on.
fa: چنانچه کمی بیشتر محتوا ثبت کنید می توانیم لیستی از کلماتی که بیشتر در محتوا تکرار شده است را به شما نمایش دهیم تا متوجه شوید محتوای شما روی چه موضوعی بیشتر تمرکز داشته است.

en: Once you're certain that your site is working properly with the imported data from another SEO plugin, you can clean up all the original data from that plugin.
fa: وقتی مطمئن شدید سایت شما بعد از درون ریزی اطلاعات از دیگر افزونه های سئو به درستی کار می کند، می توانید اطلاعات موجود در افزونه مربوطه را پاکسازی کنید.

en: Once you're certain your site is OK, you can clean up. This will remove all the original data.
fa: هنگامی که مطمئن هستید سایت شما درست است، می توانید پاکسازی را شروع کنید. این کار تمام داده های اصلی را حذف می کند.

en: One free seat available with all Yoast subscriptions
fa: یک جایگاه رایگان با تمام اشتراک‌های Yoast در دسترس است

en: Only available for English sites
fa: فقط برای سایت های به زبان انگلیسی در دسترس است

en: Oops! Something went wrong
fa: اوه! مشکلی پیش آمد

en: Oops! Something went wrong while saving.
fa: اوه! هنگام ذخیره سازی مشکلی پیش آمد.

en: Oops! Something went wrong.
fa: اوه! مشکلی پیش آمد.

en: Oops! Something went wrong. Check your email address and try again.
fa: اوه! مشکلی رخ داد. آدرس ایمیل خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Oops! You can’t see the overview of your SEO insights right now because you’re in a non-production environment.
fa: اوه! در حال حاضر نمی‌توانید نمای کلی از بینش‌های سئو خود را ببینید زیرا در محیط non-production قرار دارید.

en: Oops! You can’t see the overview of your SEO scores and readability scores right now because you’re in a non-production environment.
fa: اوه! در حال حاضر نمی‌توانید نمای کلی از امتیازات سئو و خوانایی خود را ببینید زیرا در محیط غیرتولیدی قرار دارید.

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please click the button again to re-start the process.
fa: اوه! مشکلی رخ داده و نمی توانیم بهینه سازی داده های سئو را در سایت شما کامل کنیم. لطفا دکمه را مجددا کلیک کنید تا عملیات شروع شود.

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please make sure to activate your subscription in MyYoast by completing %1$sthese steps%2$s.
fa: اوه! مشکلی رخ داده و نمی توانیم بهینه سازی داده های سئو را در سایت شما کامل کنیم. لطفا دکمه را مجددا کلیک کنید تا عملیات شروع شود و اگر محصول را فعال نکرده اید %1$sاینجا کلیک کنید%2$s

en: Open Graph
fa: داده های اوپن گراف (Open Graph)

en: Open Graph data
fa: داده های اوپن گراف (Open Graph)

en: Open Site Kit widget dropdown menu
fa: باز کردن منوی کشویی ابزارک Site Kit

en: Open dashboard navigation
fa: باز کردن پیمایش داشبورد

en: Open in new tab
fa: باز کردن لینک پیوند در تب جدید مرورگر

en: Open redirects navigation
fa: ناوبری تغییرمسیرها را باز کنید

en: Open settings navigation
fa: باز کردن پیمایش تنظیمات

en: Open task modal
fa: باز کردن مدال وظیفه

en: OpenGraph
fa: داده های اوپن گراف (Open Graph)

en: Opens in a new tab
fa: در تب جدید باز می‌شود

en: Optimize Google Analytics utm tracking parameters
fa: بهینه سازی پارامترهای URL ردیابی کمپین گوگل آنالیتیکس (UTM)

en: Optimize SEO Data
fa: بهینه سازی داده های سئو

en: Optimize content to reach more people, improve search visibility across more queries
fa: بهینه‌سازی محتوا برای دسترسی به افراد بیشتر، بهبود دیده شدن در جستجو برای کوئری‌های بیشتر

en: Optimize for multiple keyphrases per page to reach a wider audience.
fa: برای دسترسی به مخاطبان گسترده‌تر، هر صفحه را برای چندین عبارت کلیدی بهینه کنید.

en: Optimize for up to 5 keyphrases to shape your content around different themes, audiences, and angles - helping it get discovered by a wider audience.
fa: برای حداکثر 5 عبارت کلیدی بهینه‌سازی کنید تا محتوای خود را حول محور تم‌ها، مخاطبان و زوایای مختلف شکل دهید - کمک می‌کند تا توسط مخاطبان گسترده‌تری کشف شود.

en: Optimize for up to 5 keyphrases to shape your content around different themes, audiences, and angles. %sScans your content to:
fa: برای حداکثر 5 عبارت کلیدی بهینه‌سازی کنید تا محتوای خود را حول محور تم‌ها، مخاطبان و زوایای مختلف شکل دهید. %sمحتوای شما را برای موارد زیر اسکن می‌کند:

en: Optimize pages for multiple keywords with guidance
fa: بهینه سازی صفحات برای چندین کلمه کلیدی با راهنمایی

en: Optimize with AI
fa: بهینه‌سازی با هوش مصنوعی

en: Optimize your SEO content with %s
fa: محتوای سئوی خود را با %s بهینه‌سازی کنید

en: Optimize your site faster, smarter, and with more confidence.
fa: سایت خود را سریع‌تر، هوشمندتر و با اطمینان بیشتری بهینه کنید.

en: Optimize your site for visitors, search and LLMs
fa: سایت خود را برای بازدیدکنندگان، جستجو و مدل‌های زبان بزرگ (LLMs) بهینه کنید

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
fa: ویدئوهای خود را بهینه کنید تا با نمایش در نتایج جستجو کلیک‌های بیشتری دریافت کنند!

en: Optimizing SEO data… This may take a while.
fa: در حال بهینه سازی داده های سئو... ممکن است کمی زمان بر باشد.

en: Optional. Customize how you want to describe the duration of the instruction
fa: اختیاری. اینکه چطور می خواهید مدت زمان آموزش را شرح دهید سفارشی سازی کنید.

en: Optional. This can give you better control over the styling of the steps.
fa: اختیاری. به کمک کلاس های سی اس اس می توانید کنترل بیشتری روی نحوه نمایش مراحل داشته باشید.

en: Or go to your SEO dashboard
fa: یا به داشبورد سئوی سایت خود بروید

en: Organic sessions
fa: سشن های ارگانیک

en: Organic sessions chart
fa: چارت سشن های ارگانیک

en: Organization
fa: سازمان

en: Organization Facebook
fa: فیس بوک سازمان

en: Organization Mastodon
fa: Mastodon سازمان

en: Organization X
fa: سازمان ایکس

en: Organization description
fa: شرح سازمان

en: Organization email address
fa: آدرس ایمیل سازمان

en: Organization identifiers
fa: شناسه های سازمان

en: Organization logo
fa: لوگوی سازمان-شرکت

en: Organization name
fa: نام سازمان-شرکت

en: Organization phone number
fa: شماره تلفن سازمان

en: Organization's founding date
fa: تاریخ تاسیس سازمان

en: Organization's legal name
fa: نام قانونی سازمان

en: Organization/person
fa: سازمان یا شخص

en: Orphaned content
fa: محتوای تنها

en: Other integrations
fa: سایر ادغام ها

en: Other profile %1$s
fa: پروفایل دیگر %1$s

en: Other profiles
fa: پروفایل های دیگر

en: Other social profile
fa: سایر شبکه های اجتماعی

en: Other social profiles
fa: سایر پروفایل های اجتماعی

en: Our support team is here to answer any questions you may have. Fill out the (pop-up) contact form, and we'll get back to you as soon as possible!
fa: تیم پشتیبانی یوست سئو اینجاست تا به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد. فرم تماس (پاپ آپ) را پر کنید، و ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت!

en: Outgoing internal links
fa: لینک های داخلی خروجی (لینک به سایر محتوا)

en: Ownership / Funding info
fa: جزییات مالکیت / سرمایه و بودجه

en: Page
fa: برگه

en: Page %1$d of %2$d
fa: صفحه %1$d از %2$d

en: Page %s
fa: برگه %s

en: Page URL/Slug
fa: نامک/نشانی صفحه

en: Page not found
fa: صفحه پیدا نشد

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Page type
fa: نوع برگه

en: Pagenumber
fa: تعداد برگه

en: Pages are %1$sdisabled from being shown in the search results%2$s.
fa: %1$s نمایش صفحات در نتایج جستجو غیرفعال شده است%2$s.

en: Pagetotal
fa: جمع برگه

en: Parent title
fa: عنوان والد

en: Perfect for creating templates or testing updates
fa: ایده‌آل برای ایجاد قالب‌ها یا تست به‌روزرسانی‌ها

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Permalink cleanup settings
fa: تنظیمات پاکسازی پیوندهای یکتا

en: Person
fa: شخص

en: Personal info
fa: اطلاعات شخصی

en: Personal logo or avatar
fa: لوگو / آواتار شخص

en: Personal preferences
fa: تنظیمات شخصی

en: Pinterest
fa: پینترست

en: Pinterest profile URL
fa: لینک پروفایل Pinterest

en: Plain redirects
fa: تغییر مسیرهای ساده

en: Plain redirects automatically send visitors from one URL to another. Use them to fix broken links and improve your site's user experience.
fa: ریدایرکت‌های ساده به‌طور خودکار بازدیدکنندگان را از یک URL به URL دیگر منتقل می‌کنند. از آن‌ها برای رفع لینک‌های خراب و بهبود تجربه کاربری سایت خود استفاده کنید.

en: Plan a topic, write your post, and use the SEO and Readability Analyses to refine it before publishing.
fa: یک موضوع را برنامه‌ریزی کنید، پست خود را بنویسید و از تجزیه و تحلیل‌های سئو و خوانایی برای بهبود آن قبل از انتشار استفاده کنید.

en: Plan not activated
fa: طرح فعال نشده

en: Plans
fa: پلن ها

en: Please add both a keyphrase and some text to your content.
fa: لطفاً هم عبارت کلیدی و هم متنی را به محتوای خود اضافه کنید.

en: Please add more content to ensure a valuable AI suggestion. Learn more on our page about %1$scommon AI feature problems and errors%2$s. In case you need further help, please %3$scontact our support team%4$s.
fa: لطفاً برای اطمینان از ارائه یک پیشنهاد ارزشمند هوش مصنوعی، محتوای بیشتری اضافه کنید. در صفحه ما درباره %1$sمشکلات و خطاهای رایج ویژگی‌های هوش مصنوعی%2$s بیشتر بیاموزید. در صورت نیاز به کمک بیشتر، لطفاً با %3$sتیم پشتیبانی ما%4$s تماس بگیرید.

en: Please check your posts and pages and see if the metadata was successfully imported.
fa: لطفا نوشته ها و برگه های خود را بررسی کنید تا مشخص شود متا دیتا با موفقیت وارد شده است.

en: Please confirm below that you would like to install %s on this site.
fa: لطفا تایید کنید که میخواهید %s در این سایت نصب شود.

en: Please contact your WordPress admin to install, activate, and set up the Site Kit by Google plugin.
fa: لطفاً برای نصب، فعال‌سازی و راه‌اندازی پلاگین Site Kit گوگل با مدیر وردپرس خود تماس بگیرید.

en: Please don't show me this notification anymore
fa: لطفا این پیام را دیگر نشان نده

en: Please enter a focus keyphrase first to get related keyphrases
fa: لطفا ابتدا یک عبارت کلیدی وارد کنید تا بتوانید عبارت های کلیدی مرتبط را دریافت کنید

en: Please enter a focus keyphrase first to track keyphrase performance
fa: لطفا برای بررسی عبارت کلیدی، ابتدا یک عبارت کلیدی وارد کنید

en: Please enter a number between 1 and 50.
fa: لطفا عددی بین 1 تا 50 وارد کنید.

en: Please enter a search term with at least %d characters.
fa: لطفاً یک عبارت که بیشتر از %d کاراکتر است برای جستجو وارد کنید.

en: Please enter a valid email address.
fa: لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید

en: Please enter a valid focus keyphrase.
fa: لطفاً یک عبارت کلیدی معتبر وارد کنید.

en: Please make a backup of your database before starting this process.
fa: لطفا قبل از انجام اینکار از پایگاه داده خود پشتیبان تهیه کنید.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below.
fa: لطفا با ویرایش متن زیر توضیحات متا را ارائه دهید.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below. If you don’t, Google will try to find a relevant part of your post to show in the search results.
fa: لطفا توضیحات متا را با ویرایش اسنیپت زیر انجام دهید. اگر شما این کار را نکنید، گوگل سعی می کند یک قسمت مرتبط از پست شما را برای نمایش در نتایج جستجو پیدا کند.

en: Please read %1$sthis help article%2$s to find out how to resolve this problem.
fa: لطفا مقاله منتشر شده در %1$sپایگاه دانش ما%2$s را برای آشنایی با روش های رفع این مشکل مطالعه کنید.

en: Please refresh the page. If the issue continues, our support team is here to help!
fa: لطفاً صفحه را بارگذاری مجدد کنید. اگر مشکل ادامه داشت، تیم پشتیبانی ما آماده کمک است!

en: Please see the “New” badges and review the Search appearance settings.
fa: لطفا نشان‌های «جدید» را ببینید و تنظیمات را مرور کنید.

en: Please select a user in the Site representation step.
fa: لطفا یک کاربر را در مرحله معرفی نماینده سایت انتخاب کنید.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
fa: لطفاً برای دسته‌بندی "%s" نوع نوشتۀ معتبری را انتخاب کنید.

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
fa: لطفاً رده بندی معتبری را برای نوع نوشته "%s" انتخاب کنید.

en: Please select an SEO plugin below to see what data can be imported.
fa: لطفا یکی از افزونه های سئوی زیر را انتخاب کنید تا ببینید چه اطلاعاتی قابلیت درون ریزی دارد.

en: Please switch to the visual editor to optimize with AI.
fa: لطفاً برای بهینه‌سازی با هوش مصنوعی به ویرایشگر بصری سوئیچ کنید.

en: Please tell us more about the person this site represents.
fa: لطفا در مورد شخصی که این سایت معرف آن است به ما بگویید.

en: Please tell us more about your organization. This information will help Google to understand your website, and improve your chance of getting rich results.
fa: لطفا در مورد سازمان خود بیشتر به ما بگویید. تکمیل این مرحله به گوگل کمک می کند تا وب سایت شما را به خوبی درک کند و شانس خود را برای گرفتن نتایج غنی Rich Result بهبود بخشد.

en: Please tell us more about your organization’s identifiers. This information will help Google to display accurate and helpful details about your organization.
fa: لطفا در مورد سازمان خود بیشتر به ما بگویید. تکمیل این مرحله به گوگل کمک می کند تا وب سایت شما را به خوبی درک کند و شانس خود را برای گرفتن نتایج غنی Rich Result بهبود بخشد.

en: Please try again later. If the issue persists, please %1$scontact our support team%2$s.
fa: لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، لطفاً با  %1$sتیم پشتیبانی%2$s ما تماس بگیرید!

en: Please try again later. If this issue persists, you can learn more about possible reasons for this error on our page about %1$scommon AI feature problems and errors%2$s. In case you need further help, please %3$scontact our support team%4$s.
fa: لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید. اگر این مشکل ادامه داشت، می‌توانید در صفحه ما درباره %1$s مشکلات و خطاهای رایج ویژگی‌های هوش مصنوعی%2$s، درباره دلایل احتمالی این خطا اطلاعات بیشتری کسب کنید. در صورت نیاز به کمک بیشتر، لطفاً %3$s با تیم پشتیبانی ما%4$s تماس بگیرید.

en: Please try again.
fa: لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Please upgrade your WordPress version or install the Gutenberg plugin to get this %1$s feature.
fa: لطفا نسخه وردپرس سایت خود را به‌روزرسانی کرده و یا افزونه Gutenberg را برای فعالسازی این قابلیت در %1$s نصب کنید.

en: Plugin integrations
fa: ادغام با سایر افزونه ها

en: Plugin not detected
fa: افزونه شناسایی نشد

en: Plugin:
fa: افزونه:

en: Position
fa: موقعیت

en: Position over time
fa: موقعیت در طول زمان

en: Possible
fa: ممکن است

en: Post Content
fa: محتوای پست

en: Post Noindexed
fa: مطلب Noindexed

en: Post Status
fa: وضعیت نوشته

en: Post authors feeds
fa: خوراک فید نویسندگان نوشته ها

en: Post comments feeds
fa: خوراک فید دیدگاه های نوشته

en: Post day
fa: روز ارسال

en: Post doesn't exist.
fa: نوشته موجود نیست.

en: Post has an invalid Content Type: %s.
fa: نوشته دارای نوع نوشتۀ نامعتبر است: %s

en: Post is set to noindex.
fa: پست به حالت noindex تنظیم شد.

en: Post metadata (SEO titles, descriptions, etc.)
fa: دیتای متای پست ها (عنوان سئو، توضیح سئو و ...)

en: Post month
fa: ماه ارسال

en: Post type (plural)
fa: نوع نوشته (جمع)

en: Post type (singular)
fa: نوع نوشته (تکی)

en: Post type feeds
fa: خوراک فید پست تایپ ها

en: Post type is no longer new.
fa: نوع پست دیگر جدید نیست.

en: Post type is not new.
fa: نوع پست جدید نیست

en: Post year
fa: سال ارسال

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Posts %1$swithout%2$s a focus keyphrase
fa: پست های %1$sبدون%2$s عبارت کلیدی

en: Posts list
fa: لیست نوشته‌ها

en: Posts list navigation
fa: لیست ناوبری نوشته‌ها

en: Posts that should not show up in search results
fa: نوشته‌هایی که نمی خواهید در نتایج جستجو نمایش داده شود

en: Posts with the SEO score: %s
fa: نمره سئوی نوشته ها: %s

en: Potentially non-inclusive
fa: بالقوه غیر فراگیر

en: Prefix for archive breadcrumbs
fa: پیشوند برای ریزمسیرهای آرشیو

en: Prefix for search page breadcrumbs
fa: پیشوند برای ریزمسیرهای صفحات جستجو

en: Prefix for the breadcrumb path
fa: پیشوند برای مسیر پیوندهای خرده ریزه

en: Premium
fa: پرمیوم

en: Premium SEO Analysis
fa: تجزیه و تحلیل سئو پرمیوم

en: Premium SEO analysis
fa: تجزیه و تحلیل بی‌نظیر سئو

en: Premium SEO analysis:
fa: تجزیه و تحلیل بی‌نظیر سئو:

en: Premium gives you advanced content checks that reveal new ranking opportunities and help you reach more readers.
fa: پرمیوم به شما بررسی‌های پیشرفته محتوا را می‌دهد که فرصت‌های جدید رتبه‌بندی را نشان داده و به شما کمک می‌کند خوانندگان بیشتری جذب کنید.

en: Prevent Common Crawl CCBot from crawling
fa: جلوگیری از خزیدن ربات های Common Crawl CC

en: Prevent Google AdsBot from crawling
fa: جلوگیری از خزیدن ربات های تبلیغات موتور جستجوگر گوگل

en: Prevent Google Gemini and Vertex AI bots from crawling
fa: جلوگیری از خزیدن ربات های هوش مصنوعی Google Gemini و Vertex

en: Prevent OpenAI GPTBot from crawling
fa: جلوگیری از خزیدن ربات های هوش مصنوعی OpenAI GPT

en: Prevent crawling of internal site search URLs
fa: جلوگیری از خزیدن موتورهای جستجو در URLهای جستجوی سایت

en: Prevent search engines from crawling /wp-json/
fa: جلوگیری از خزیدن موتورهای جستجو روی مسیر /wp-json/

en: Prevent search engines from crawling site search URLs
fa: جلوگیری از خزیدن موتورهای جستجو در URLهای جستجوی سایت

en: Prevents specific URL parameters from being removed by the above feature. E.g., adding %1$s will prevent %2$s from being redirected to %3$s. You can add multiple parameters and separate them by using enter or a comma.
fa: از حذف پارامترهای URL خاص توسط ویژگی فوق جلوگیری می کند. به عنوان مثال، افزودن %1$s از هدایت شدن %2$s به %3$s جلوگیری می‌کند می توانید چند پارامتر را اضافه کنید و آنها را با Enter یا کامای انگلیسی از هم جدا کنید.

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Preview &#8220;%s&#8221;
fa: پیش‌نمایش &#8220;%s&#8221;

en: Preview as:
fa: پیش‌نمایش به صورت:

en: Previous
fa: قبلی

en: Price
fa: قیمت

en: Primary
fa: اصلی

en: Primary %s
fa: اصلی %s

en: Primary category
fa: دسته اصلی

en: Priority
fa: اولویت

en: Privacy policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new sites.
fa: اطلاعات حساس به حریم خصوصی (اطلاعات مدیران فیسبوک و غیره)، موارد خاص مربوط به قالب (بازنویسی عنوان) و برخی تنظیمات خاص سایت به سایت های جدید وارد نمی شوند.

en: Problems
fa: مشکلات

en: Product identifiers
fa: مشخصه های شناسایی محصول

en: Profile Page
fa: صفحه پروفایل

en: Prominent words
fa: کلمه‌های برجسته پرکاربرد

en: Pronouns to use
fa: ضمیرهای قابل استفاده

en: Publication date
fa: تاریخ انتشار

en: Publishing policies
fa: سیاست های انتشار محتوا (مجموعه ای از قوانین و الزامات)

en: Publishing principles
fa: اصول انتشار محتوا (مجموعه ای از راهنماها و استراتژی ها)

en: QA Page
fa: صفحه پرسش و پاسخ

en: Query
fa: کوئری

en: Quick search…
fa: جستجوی سریع...

en: REST API links
fa: لینک های REST API

en: RSD / WLW links
fa: لینک های RSD / WLW

en: RSS feed
fa: RSS Feed

en: Raise a bug report on GitHub
fa: ثبت گزارش باگ در گیت هاب

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
fa: بهترین رتبه منطقه ای در نقشه سایت گوگل

en: Rank with articles you want to rank with
fa: رتبه خوب را از مقالاتی که می خواهید با آنها رتبه خوبی بگیرید، دریافت کنید

en: Rating
fa: رتبه بندی

en: Rating: %s
fa: رتبه: %s

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
fa: اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چطور لینک سازی داخلی می تواند ساختار سایت شما را بهبود بخشد.

en: Read more about how to get your site verified.
fa: در مورد نحوه تأیید سایت خود بیشتر بخوانید.

en: Read more about keyphrase tracking with Wincher
fa: درباره بررسی موقعیت عبارت کلیدی با Wincher بیشتر بدانید

en: Read more about our custom field analysis
fa: درباره تجزیه و تحلیل فیلدهای سفارشی بیشتر بدانید.

en: Read more about text formality.
fa: کسب اطلاعات بیشتر درباره آداب و رسوم متن

en: Read more about the search results settings
fa: کسب اطلاعات بیشتر درباره تنظیمات نتایج جستجو

en: Read more like this on our SEO blog
fa: در وبلاگ سئوی ما مطالب بیشتری مشابه این بخوانید

en: Read our %1$sultimate guide to keyword research%2$s to learn more about keyword research and keyword strategy.
fa: راهنمای  %1$sتحقیق راجع به کلمات کلیدی%2$s را بخوانید تا با استراتژی ها و مباحث تخصصی کلمات کلیدی آشنا شوید.

en: Read why XML Sitemaps are important for your site.
fa: چرا نقشه های XML برای سایت شما مهم هستند؟

en: Readability
fa: خوانایی

en: Readability analysis
fa: تجزیه و تحلیل خوانایی

en: Readability analysis:
fa: تجزیه و تحلیل خوانایی:

en: Readability score
fa: نمره خوانایی

en: Readability scores
fa: امتیاز خوانایی

en: Readability: %s
fa: خوانایی: %s

en: Reading time
fa: زمان تخمینی مطالعه

en: Real Estate Listing
fa: دایرکتوری املاک

en: Receive clear SEO and readability guidance to optimize your products
fa: دریافت راهنمایی واضح سئو و خوانایی برای بهینه سازی محصولات خود

en: Received internal links
fa: لینک های داخلی دریافت شده (لینک از سایر محتوا)

en: Recommended integrations
fa: ادغام های پیشنهادی

en: Recommended size for this image is %1$s%3$s%2$s
fa: اندازه پیشنهادی برای این تصویر %1$s%3$s%2$s است

en: Redirect Type
fa: نوع تغییر مسیر

en: Redirect method
fa: روش تغییر مسیر

en: Redirect pretty URLs for search pages to raw format
fa: URL های زیبا برای صفحات جستجو را به فرمت خام هدایت کنید

en: Redirect pretty URLs to ‘raw’ formats
fa: URL های زیبا برای صفحات جستجو را به فرمت خام هدایت کنید

en: Redirects
fa: تغییر مسیرها

en: Redirects navigation
fa: ناوبری تغییر مسیرها

en: Refresh Page
fa: بارگذاری مجدد صفحه

en: Refresh page
fa: بارگذاری مجدد صفحه

en: Refresh this page
fa: بارگذاری مجدد صفحه

en: Regex redirects
fa: تغییر مسیر های Regex

en: Related keyphrase
fa: عبارت کلیدی مرتبط

en: Related keyphrases
fa: عبارت های کلیدی مرتبط

en: Related links
fa: پیوندهای مرتبط

en: Remove
fa: حذف

en: Remove Atom / RDF feeds
fa: حذف خوراک فید Atom/RDF

en: Remove Atom/RDF feeds
fa: حذف خوراک فید Atom/RDF

en: Remove JavaScript used for converting emoji characters in older browsers.
fa: حذف جاوا اسکریپت مورد استفاده برای تبدیل کاراکترهای ایموجی در مرورگرهای قدیمی.

en: Remove Other profile %1$s
fa: حذف پروفایل دیگر %1$s

en: Remove REST API links
fa: حذف لینک های REST API

en: Remove RSD / WLW links
fa: حذف لینک های RSD / WLW

en: Remove URLs which provide alternative (legacy) formats of all of the above.
fa: حذف URL هایی را که قالب های جایگزین (میراثی) همه موارد فوق را ارائه می دهند.

en: Remove URLs which provide an overview of recent comments on your site.
fa: حذف URL هایی که نمای کلی از دیدگاه های اخیر در سایت شما، ارائه می دهند.

en: Remove URLs which provide an overview of your recent posts.
fa: حذف URL هایی که نمای کلی از پست های اخیر شما ارائه می دهند.

en: Remove URLs which provide information about recent comments on each post.
fa: حذف URL هایی که اطلاعاتی درباره دیدگاه های اخیر در هر پست تایپ، ارائه می دهند.

en: Remove URLs which provide information about recent posts by specific authors.
fa: حذف URL هایی که اطلاعاتی درباره پست های اخیر نویسندگان خاص، ارائه می دهند.

en: Remove URLs which provide information about your recent posts, for each category.
fa: حذف URL هایی که اطلاعاتی درباره پست های اخیر شما برای هر دسته بندی، ارائه می دهند.

en: Remove URLs which provide information about your recent posts, for each custom taxonomy.
fa: حذف URL هایی را که اطلاعاتی درباره پست های اخیر شما برای هر طبقه بندی، ارائه می دهند.

en: Remove URLs which provide information about your recent posts, for each post type.
fa: حذف URL هایی که اطلاعاتی درباره پست های اخیر شما برای هر پست تایپ، ارائه می دهند.

en: Remove URLs which provide information about your recent posts, for each tag.
fa: حذف URL هایی که اطلاعاتی درباره پست های اخیر شما برای هر برچسب، ارائه می دهند.

en: Remove URLs which provide information about your search results.
fa: حذف URL هایی که اطلاعاتی درباره نتایج جستجوی شما ارائه می دهند.

en: Remove WP-JSON API
fa: حذف WP-JSON API

en: Remove category feeds
fa: حذف خوراک فید دسته ها

en: Remove custom taxonomy feeds
fa: حذف خوراک فید طبقه بندی های سفارشی

en: Remove emoji scripts
fa: حذف اسکریپت های ایموجی

en: Remove generator tag
fa: حذف تگ های Generator

en: Remove global comment feeds
fa: حذف خوراک فید عمومی دیدگاه ها

en: Remove global feed
fa: حذف خوراک فید عمومی

en: Remove highlight from the text
fa: حذف برجسته کردن متن

en: Remove image
fa: حذف تصویر

en: Remove information about the plugins and software used by your site.
fa: حذف اطلاعات در مورد پلاگین ها و نرم افزارهای مورد استفاده توسط سایت شما.

en: Remove links to WordPress' internal 'shortlink' URLs for your posts.
fa: لینک هایی که متعلق به لینک های کوتاه داخلی وردپرس برای پست های شما هستند را حذف کنید.

en: Remove links to the location of your site’s REST API endpoints.
fa: لینک هایی که به نقاط پایانی REST API سایت شما هستند را حذف کنید.

en: Remove links used by external systems for publishing content to your blog.
fa: لینک های استفاده شده توسط سیستم های خارجی برای انتشار محتوا در وبلاگ خود را حذف کنید.

en: Remove links used for embedding your content on other sites.
fa: لینک هایی را که برای جای دادن محتوای شما در سایت های دیگر استفاده می شود، حذف کنید.

en: Remove links which allow others sites to ‘ping’ yours when they link to you.
fa: لینک هایی را که به سایت‌های دیگر اجازه می‌دهد وقتی به شما لینک می‌دهند، سایت شما را «پینگ» کنند، حذف کنید.

en: Remove oEmbed links
fa: حذف لینک های oEmbed

en: Remove page %1$s
fa: حذف صفحه %1$s

en: Remove permanently
fa: حذف دائمی

en: Remove post authors feeds
fa: حذف خوراک فید نویسندگان نوشته ها

en: Remove post comments feeds
fa: حذف خوراک فید دیدگاه های نوشته

en: Remove post type feeds
fa: حذف خوراک فید پست تایپ ها

en: Remove powered by HTTP header
fa: حذف هدر Powered by

en: Remove search results feeds
fa: حذف خوراک فید نتایج جستجو

en: Remove shortlinks
fa: حذف لینک های کوتاه

en: Remove tag feeds
fa: حذف خوراک فید تگ ها

en: Remove the frustration out of manual SEO tweaks with AI-suggested improvements
fa: حذف دغدغه تنظیمات دستی سئو با بهبودهای پیشنهادی هوش مصنوعی

en: Remove the “Hello World” post
fa: حذف پست «سلام دنیا»

en: Remove unregistered URL parameters
fa: حذف پارامترهای URL ثبت نشده

en: Remove until next visit
fa: حذف تا بازدید بعدی

en: Remove unused resources
fa: حذف منابع استفاده نشده

en: Remove unwanted metadata
fa: حذف فراداده های ناخواسته

en: Removed!
fa: حذف شده!

en: Removes the focus keyphrase section from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
fa: حذف تب عبارت کلیدی از متاباکس و غیرفعال کردن همه پیشنهادات مرتبط با سئو.

en: Removes the inclusive language analysis section from the metabox and disables all inclusive language-related suggestions.
fa: بخش تجزیه و تحلیل فراگیری زبان را از متاباکس حذف می کند و همه پیشنهادات مرتبط با فراگیری زبان را غیرفعال می کند.

en: Removes the readability analysis section from the metabox and disables all readability-related suggestions.
fa: حذف زبانه "خوانایی" از متاباکس و غیرفعال کردن همه پیشنهادات مرتبط با خوانایی

en: Removes unknown URL parameters via a %1$s redirect. E.g., %2$s will be redirected to %3$s
fa: پارامترهای URL ناشناخته را از طریق تغییر مسیر %1$s حذف می کند. به عنوان مثال، %2$s به %3$s هدایت خواهد شد

en: Renew %s
fa: تمدید %s

en: Renew your subscription
fa: اشتراک خود را تمدید کنید

en: Renew your subscription of %s
fa: اشتراک افزونه %s را تمدید کنید

en: Replace image
fa: تغییر تصویر

en: Replaced with a custom taxonomies description
fa: جایگزینی با یک توضیحات طبقه‌بندی دلبخواه انجام شد

en: Replaced with a posts custom field value
fa: جایگزین شده با مقدار زمینه دلخواه نوشته ها

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
fa: جایگزین شده با یک طبقه بندی دلخواه پست ها، جداشده با ویرگول

en: Replaced with the category description
fa: جایگزین شده با شرح دسته‌بندی

en: Replaced with the content type plural label
fa: با برچسب چندتایی محتوا جایگزین شده است

en: Replaced with the content type single label
fa: با برچسب تک محتوا جایگزین شده است

en: Replaced with the current date
fa: جایگزین شده با تاریخ فعلی

en: Replaced with the current day
fa: جایگزین شده با روز جاری

en: Replaced with the current month
fa: جایگزین شده با ماه جاری

en: Replaced with the current page number
fa: جایگزین شده با شماره صفحه جاری

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
fa: جایگزین با شماره صفحه جاری با زمینه (مثال صفحه 2 از 4)

en: Replaced with the current page total
fa: جایگزین شده با تعداد برگه جاری

en: Replaced with the current search phrase
fa: جایگزین شده با عبارت جستجوی جاری

en: Replaced with the current tag/tags
fa: جایگزین شده با برچسب/برچسب‌های فعلی

en: Replaced with the current year
fa: جایگزین شده با سال جاری

en: Replaced with the date of the post/page
fa: جایگزین شده با تاریخ نوشته/برگه

en: Replaced with the day the post was published
fa: با روز انتشار پست جایگزین شد

en: Replaced with the first name of the author
fa: نام نویسنده جایگزین شد

en: Replaced with the last name of the author
fa: نام خانوادگی نویسنده جایگزین شد

en: Replaced with the month the post was published
fa: با ماه انتشار پست جایگزین شد

en: Replaced with the normal title for an archive generated by WordPress
fa: جایگزین شده با عنوان عادی برای یک آرشیو تولید شده توسط وردپرس

en: Replaced with the permalink
fa: با پیوند ثابت جایگزین شد

en: Replaced with the post categories (comma separated)
fa: جایگزین شده با دسته‌بندی های پست (جداشده با ویرگول)

en: Replaced with the post content
fa: با محتوای پست جایگزین شد

en: Replaced with the post/page ID
fa: جایگزین شده با آی دی برگه/نوشته

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
fa: جایگزین با نوشته/ برگه نویسنده 'اطلاعات زندگینامه'

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
fa: جایگزین شده با 'نام انتخابی' نویسنده برگه/نوشته

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
fa: جایگزین شده با خلاصه نوشته/برگه (یا تولید شده خودکار درصورت عدم وجود)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
fa: جایگزین شده با خلاصه نوشته/برگه (بدون تولید خودکار)

en: Replaced with the post/page modified time
fa: جایگزین شده با تاریخ ویرایش برگه/نوشته

en: Replaced with the posts focus keyphrase
fa: جایگزین شده با عبارت کلیدی اصلی نوشته ها

en: Replaced with the primary category of the post/page
fa: جایگزین شد با دسته اولیه از نوشته/برگه

en: Replaced with the slug which caused the 404
fa: جایگزینی با نامکی که باعث خطای 404 می‌شد انجام شد

en: Replaced with the tag description
fa: جایگزین شده با شرح برچسب

en: Replaced with the term ancestors hierarchy
fa: جایگزین شده با سلسله مراتب والد های عبارت

en: Replaced with the term description
fa: جایگزین شده با شرح رابطه

en: Replaced with the term name
fa: جایگزین شده با نام رابطه

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
fa: جایگزین با عنوان صفحه اصلی از صفحه فعلی

en: Replaced with the title of the post/page
fa: جایگزین شده با عنوان نوشته/برگه

en: Replaced with the year the post was published
fa: با سال انتشار پست جایگزین شد

en: Replaces %1$s tracking parameters with the (more performant) %2$s equivalent, via a %3$s redirect. E.g., %4$s will be redirected to %5$s
fa: از طریق تغییر مسیر %3$s، پارامترهای ردیابی %1$s را با معادل %2$s (با عملکرد بیشتر) جایگزین می‌کند. به عنوان مثال، %4$s به %5$s هدایت خواهد شد

en: Report
fa: گزارش

en: Request URL
fa: آدرس درخواست

en: Request method
fa: روش درخواست

en: Request method %1$s is not valid.
fa: روش درخواست %1$s معتبر نیست.

en: Required Yoast SEO version
fa: نسخه مورد نیاز Yoast SEO

en: Required by %s
fa: مورد نیاز %s

en: Response
fa: پاسخ

en: Restore Site
fa: بازگرداندن سایت

en: Restore site to defaults
fa: برگرداندن سایت به حالت پیشفرض

en: Restrict advanced settings for authors
fa: غیرفعال کردن تنظیمات پیشرفته برای نویسندگان.

en: Return to your %s
fa: بازگشت به %s

en: Revoke AI consent
fa: لغو رضایت هوش مصنوعی

en: Revoke consent
fa: لغو رضایت

en: Right angle quotation mark
fa: علامت نقل قول زاویه راست

en: Running an online store?
fa: فروشگاه آنلاین دارید؟

en: SEO
fa: سئو

en: SEO Settings
fa: تنظیمات سئو

en: SEO Title
fa: عنوان سئو

en: SEO Tools
fa: ابزارهای سئو

en: SEO analysis
fa: تجزیه و تحلیل سئو

en: SEO analysis required
fa: آنالیز سئو مورد نیاز است

en: SEO analysis:
fa: تجزیه و تحلیل سئو:

en: SEO configuration
fa: پیکربندی SEO

en: SEO data
fa: داده‌های سئو

en: SEO data optimization
fa: بهینه سازی داده های سئو

en: SEO data optimization complete
fa: بهینه سازی داده های سئو پایان یافت

en: SEO data optimization is disabled for non-production environments.
fa: بهینه سازی داده های سئو برای محیط های تستی (non-production) غیرفعال شده است.

en: SEO data optimization is running… You can safely move on to the next steps of this configuration.
fa: بهینه سازی داده های سئو در حال اجرا است... می‌توانید همزمان مراحل بعدی این پیکربندی را ادامه دهید.

en: SEO performance
fa: کارایی سئو

en: SEO score
fa: نمره سئو

en: SEO scores
fa: امتیاز سئو

en: SEO title
fa: عنوان سئو

en: SEO title preview
fa: پیش نمایش عنوان سئو:

en: SEO title width
fa: عرض عنوان سئو

en: SEO titles
fa: عناوین سئو

en: SEO titles and meta descriptions
fa: عناوین سئو و توضیحات متا

en: SEO workouts
fa: تمرین‌های سئو

en: SEO: %s
fa: سئو : %s

en: SET UP
fa: راه اندازی

en: SKUs
fa: SKU

en: Satirical Article
fa: مقاله طنز

en: Save
fa: ذخیره

en: Save all
fa: ذخیره همه

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save changes to %s
fa: ذخیره تغییرات به %s

en: Save time with AI-powered title and meta description suggestions.
fa: در زمان با پیشنهادات عنوان و توضیحات متا مبتنی بر هوش مصنوعی صرفه‌جویی کنید.

en: Schema
fa: طرح (Schema)

en: Schema API integrations
fa: ادغام Schema API

en: Scholarly Article
fa: مقاله علمی

en: Scroll to see the preview content.
fa: برای دیدن پیشنمایش محتوا اسکرول کنید.

en: Scroll to see the table content.
fa: اسکرول برای دیدن محتوای جدول.

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
fa: ادغام یکپارچه ووکامرس با %1$s و گرفتن امکانت بیشتر.

en: Search
fa: جستجو

en: Search Console
fa: میزفرمان جستجو

en: Search Results Page
fa: صفحه نتایج جستجو

en: Search appearance
fa: ظاهر جستجوها

en: Search cleanup settings
fa: تنظیمات پاکسازی جستجو

en: Search engines and other websites can still send traffic to your deleted content.
fa: موتورهای جستجو و سایر وب سایت ها همچنان می توانند ترافیک را به محتوای حذف شده از سایت شما ارسال کنند.

en: Search engines and other websites can still send traffic to your trashed content.
fa: موتورهای جستجو و سایر وب سایت ها همچنان می توانند ترافیک را به محتوای موجود در زباله دان سایت شما ارسال کنند.

en: Search engines should ignore this link (mark as %1$snofollow%2$s)%3$s
fa: موتورهای جستجو باید از این لینک صرف نظر کنند. (نشانه گذاری به صورت %1$snofollow%2$s)%3$s

en: Search or select a page…
fa: جستجو یا انتخاب یک صفحه…

en: Search pages title
fa: عنوان صفحات جستجو

en: Search phrase
fa: عبارت جستجو

en: Search results feeds
fa: خوراک فید نتایج جستجو

en: Searching pages…
fa: جستجوی برگه ها...

en: Searching users…
fa: جستجوی کاربران…

en: Search…
fa: جستجو…

en: Security: no advanced or schema settings for authors
fa: قابلیت امنیتی: غیرفعال کردن تنظیمات پیشرفته و تنظیمات اسکیما برای نویسندگان.

en: See the XML sitemap.
fa: مشاهده نقشه های سایت XML.

en: See who contributed to %1$s.
fa: ببینید چه کسی به %1$s کمک کرده است.

en: Select SEO plugin
fa: انتخاب افزونه سئو

en: Select a page which describes how your organization collects and responds to %1$sfeedback%2$s, engages with the %1$spublic%2$s, and prioritizes %1$stransparency%2$s.
fa: صفحه‌ای را انتخاب کنید که توضیح دهد سازمان شما چگونه %1$sبازخوردها%2$s را جمع آوری و پاسخ می‌دهد؟ چگونه با %1$sعموم%2$s در ارتباط است و چقدر به %1$sشفافیت%2$s اولویت می‌دهد.

en: Select a page which describes the editorial principles of your organization. %1$sWhat%2$s do you write about, %1$swho%2$s do you write for, and %1$swhy%2$s?
fa: صفحه ای را انتخاب کنید که اصول سردبیری سازمان شما را توصیف می کند. در مورد %1$sچه موضوعاتی%2$s می نویسید؟ %1$sبرای چه کسانی%2$s می نویسید؟ و %1$sچرا%2$s؟

en: Select a page which describes the ownership structure of your organization. It should include information about %1$sfunding%2$s and %1$sgrants%2$s.
fa: صفحه‌ای را انتخاب کنید که ساختار مالکیت سازمان شما را توصیف کند. این صفحه باید شامل اطلاعاتی درباره %1$sسرمایه های مالی%2$s و %1$sکمک ها%2$s باشد.

en: Select a page which describes the personal, organizational, and corporate %1$sstandards%2$s of %1$sbehavior%2$s expected by your organization.
fa: صفحه ای را انتخاب کنید که %1$sاستانداردهای%2$s  %1$sرفتاری%2$s شخصی، سازمانی و شرکتی مورد انتظار، توسط سازمان شما را توصیف می کند.

en: Select a page which outlines your procedure for addressing %1$serrors%2$s (e.g., publishing retractions or corrections).
fa: صفحه ای را انتخاب کنید که روش شما برای برخورد با %1$sخطاها%2$s (مانند انتشار عذرخواهی یا اصلاحات) را توضیح دهد.

en: Select a page which provides information about your diversity policies for %1$sstaffing%2$s, %1$shiring%2$s and %1$semployment%2$s.
fa: صفحه‌ای را انتخاب کنید که اطلاعاتی درباره سیاست‌های تنوع شما برای %1$sاستخدام%2$s و %1$sاشتغال%2$s %1$sپرسنل%2$s فراهم کند.

en: Select a page which provides information on your diversity policies for %1$seditorial%2$s content.
fa: صفحه‌ای را انتخاب کنید که درباره سیاست های تنوع شما برای محتوای %1$sسرمقاله%2$s اطلاعاتی ارائه می‌دهد.

en: Select a range / Enter a number
fa: یک محدوده انتخاب کنید / یک عدد وارد کنید

en: Select a user
fa: یک کاربر را انتخاب کنید

en: Select a user…
fa: انتخاب یک کاربر...

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Select an option
fa: یک گزینه انتخاب کنید

en: Select image
fa: انتخاب تصویر

en: Select the pages on your website which contain information about your organizational and publishing policies. Some of these might not apply to your site, and you can select the same page for multiple policies. %1$sLearn more about why setting your site policies is important%2$s.
fa: صفحاتی را در وب سایت خود انتخاب کنید که حاوی اطلاعاتی درباره سیاست های سازمان و نشر محتوای شما هستند. برخی از اینها ممکن است برای سایت شما صدق نکنند و می توانید صفحه یکسان را برای سیاست های متعددی انتخاب کنید. %1$sدرباره اهمیت تنظیم سیاست های سایت خود بیاموزید%2$s.

en: Select the pages that you want to include in the %1$s file
fa: صفحاتی را که می‌خواهید در فایل %1$s قرار دهید، انتخاب کنید.

en: Send
fa: ارسال

en: Separator
fa: جداکننده

en: Separator between breadcrumbs
fa: جدا کننده میان پیوندهای خرده ریزه

en: Set search appearance templates for your %1$s
fa: تنظیم الگوهای ظاهر جستجو برای %1$s شما

en: Set search templates
fa: تنظیم الگوهای جستجو

en: Set the basic info for your website. You can use %1$stagline%2$s and %1$sseparator%2$s as %3$sreplacement variables%4$s when configuring the search appearance of your content.
fa: اطلاعاتی اساسی از سایت خود را مشخص کنید. می توانید %1$sشعار کوتاه%2$s و %1$sجداکننده%2$s را به عنوان %3$sمتغیرهای جایگزین%4$s هنگام پیکربندی ظاهر جستجوی محتوا استفاده کنید.

en: Set up Site Kit by Google
fa: راه‌اندازی Site Kit گوگل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings Updated.
fa: تنظیمات بروز شد.

en: Settings could not be imported:
fa: تنظیمات نباید وارد شود :

en: Settings navigation
fa: پیمایش تنظیمات

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: Settings successfully imported.
fa: تنظیمات با موفقیت وارد شده است.

en: Seven months ago
fa: هفت ماه پیش

en: Share
fa: اشتراک گذاری

en: Share your post!
fa: پست خود را به اشتراک بگذارید!

en: Shop page
fa: صفحه فروشگاه

en: Shopping data preview:
fa: پیش نمایش اطلاعات خرید

en: Shortlinks
fa: لینک های کوتاه

en: Should search engines follow links on this %1$s?
fa: موتورهای جستجو باید لینک های موجود در %1$s را دنبال کنند؟

en: Should search engines follow links on this content?
fa: موتورهای جستجو باید لینک های موجود در این محتوا را دنبال کنند؟

en: Show %1$s archives in search results
fa: نمایش آرشیو %1$s در نتایج جستجو

en: Show %1$s in search results
fa: نمایش %1$s در نتایج جستجو

en: Show %1$s pages in search results
fa: نمایش پست تایپ %1$s در نتایج جستجو

en: Show %1$s without posts in search results
fa: نمایش پست تایپ %1$s فاقد محتوا در نتایج جستجو

en: Show %s in search results?
fa: نمایش %s در نتایج جستجو؟

en: Show All Content Types
fa: نمایش همه انواع محتوا

en: Show Yoast SEO some love!
fa: به Yoast SEO کمی عشق نشان دهید!

en: Show archives for authors without posts in search results
fa: نمایش بایگانی برای نویسندگان بدون پست در نتایج جستجو

en: Show author archives in search results
fa: نمایش آرشیو نویسنده در نتایج جستجو

en: Show blog page in breadcrumbs
fa: نمایش صفحۀ وبلاگ در سلسله نشانی‌ها

en: Show date archives in search results
fa: نمایش آرشیو تاریخ در نتایج جستجو

en: Show debug information
fa: نمایش اطلاعات خطایابی

en: Show format archives in search results
fa: نمایش آرشیو format در نتایج جستجو

en: Show less
fa: نمایش کمتر

en: Show me
fa: به من نشان بده

en: Show media pages in search results
fa: نمایش صفحات رسانه ها در نتایج جستجو

en: Show more
fa: نمایش بیشتر

en: Show or hide our tools and controls in the attachment editor.
fa: نمایش یا پنهان کردن ابزارها و کنترل‌های ما در ویرایشگر رسانه ها.

en: Show or hide our tools and controls in the content editor.
fa: نمایش یا پنهان کردن ابزارها و کنترل‌های ما در ویرایشگر محتوا.

en: Show results for:
fa: نمایش نتایج برای:

en: Show the archive for %1$s in search results
fa: نمایش بایگانی %1$s در نتایج جستجو

en: Show the categories prefix in the slug
fa: نمایش پیشوند دسته بندی نوشته ها در نامک

en: Show this item.
fa: نمایش مجدد این مورد.

en: Showing step items as an ordered list.
fa: نمایش آیتم های مراحل به صورت لیست مرتب

en: Showing step items as an unordered list
fa: نمایش آیتم های مراحل به صورت لیست نامرتب

en: Siblings
fa: هم‌ردیف‌ها

en: Sign up today!
fa: امروز ثبت نام کنید!

en: Site Admins (default)
fa: مدیر سایت (پیش‌فرض)

en: Site ID
fa: شناسه (ID) سایت

en: Site Kit by Google
fa: سایت کیت رسمی گوگل

en: Site basics
fa: مبانی سایت

en: Site connections
fa: اتصالات سایت

en: Site features
fa: ویژگی های سایت

en: Site image
fa: تصویر سایت

en: Site info
fa: اطلاعات سایت

en: Site policies
fa: سیاست های سایت

en: Site preferences
fa: تنظیمات سایت

en: Site representation
fa: نوع سایت

en: Site structure
fa: ساختار سایت

en: Site title
fa: عنوان سایت

en: Site with ID %d not found.
fa: سایت با شناسه %d یافت نشد.

en: Six months ago
fa: شش ماه پیش

en: Skip%s
fa: %s صرف نظر

en: Skipping %1$s. %2$s is not active on this site.
fa: انصراف از %1$s. افزونه %2$s در این سایت فعال نیست.

en: Skipping setup limits how much %1$s can help you. Completing it makes sure the core settings are working in your favor.
fa: رد شدن از راه‌اندازی، میزان کمک %1$s به شما را محدود می‌کند. تکمیل آن تضمین می‌کند که تنظیمات اصلی به نفع شما کار می‌کنند.

en: Slack sharing
fa: اشتراک گذاری بهبودیافته در Slack

en: Slug
fa: نامک

en: Small tilde
fa: ریشه یابی لغات کوچک

en: Smarter content tools; internal linking suggestions and redirect automation
fa: ابزارهای محتوای هوشمندتر؛ پیشنهاد لینک‌های داخلی و خودکارسازی ریدایرکت

en: Social
fa: شبکه های اجتماعی

en: Social Media Posting
fa: پست شبکه های اجتماعی

en: Social description
fa: توضیح مطلب در شبکه‌های اجتماعی

en: Social image
fa: تصویر شبکه‌های اجتماعی

en: Social media appearance
fa: ظاهر شبکه‌های اجتماعی

en: Social preview
fa: پیش نمایش شبکه های اجتماعی

en: Social profiles
fa: پروفایل های اجتماعی

en: Social share preview
fa: پیش نمایش اشتراک در شبکه های اجتماعی

en: Social sharing
fa: اشتراگ گذاری اجتماعی

en: Social title
fa: عنوان مطلب در شبکه‌های اجتماعی

en: Some of your content could use a little extra care. Take a look and start improving!
fa: برخی از محتوای شما نیاز به توجه بیشتری دارد. نگاهی بیندازید و بهبود را آغاز کنید!

en: Some of your content hasn't been analyzed yet. Please open it and save it in your editor so we can start the analysis.
fa: برخی از محتوای شما هنوز تحلیل نشده است. لطفاً آن را در ویرایشگر خود باز کرده و ذخیره کنید تا تحلیل آغاز شود.

en: Some of your content hasn't been analyzed yet. Please open it in your editor, ensure a focus keyphrase is entered, and save it so we can start the analysis.
fa: برخی از محتوای شما هنوز تحلیل نشده است. لطفاً آن را در ویرایشگر باز کنید، عبارت کلیدی اصلی را وارد کرده و ذخیره کنید تا تحلیل آغاز شود.

en: Something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please %1$sre-start the process%2$s.
fa: مشکلی رخ داده و نمی توانیم بهینه سازی داده های سئو را در سایت شما کامل کنیم. لطفا %1$sمجددا عملیات را شروع کنید%2$s.

en: Something went wrong
fa: خطایی رخ داده است

en: Something went wrong while tracking the ranking position(s) of your page. Please try again later.
fa: هنگام بررسی موقعیت(های) رتبه بندی صفحه شما مشکلی پیش آمد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Something went wrong, please try again later.
fa: مشکلی پیش آمد. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

en: Something went wrong.
fa: خطایی رخ داد.

en: Something went wrong. An unexpected error occurred.
fa: اوه! یک خطای غیر منتظره رخ داده است.

en: Something went wrong. Please reload the page.
fa: مشکلی رخ داد. لطفا برگه را مجدد بارگذاری کنید.

en: Something went wrong. Try refreshing the page. If the problem persists, please check our %1$sSupport page%2$s.
fa: مشکلی پیش آمده است. صفحه را رفرش کنید. اگر مشکل ادامه داشت، لطفاً %1$sصفحه پشتیبانی%2$s ما را بررسی کنید.

en: Sorry, there's no data available for that keyphrase/country combination.
fa: متاسفیم، هیچ داده ای برای ترکیب عبارت کلیدی/کشور وجود ندارد.

en: SoundCloud profile URL
fa: لینک پروفایل SoundCloud

en: Special pages
fa: صفحات شبکه‌های اجتماعی

en: Spend less time on SEO tasks!
fa: زمان کمتری را صرف کارهای سئو کنید!

en: Stand out in the search results and attract more visitors by adding %1$s.
fa: با افزودن %1$s در نتایج جستجو برجسته شوید و بازدیدکنندگان بیشتری جذب کنید.

en: Start SEO data optimization
fa: شروع بهینه سازی داده های سئو

en: Start configuration
fa: شروع پیکربندی

en: Start creating block-tastic content with the new WordPress block editor! Learn all about the block editor and what you can do with it.
fa: با ویرایشگر جدید بلاک وردپرس شروع به ایجاد محتوای بلاک کنید! همه چیز را در مورد ویرایشگر بلاک و کارهایی که می توانید با آن انجام دهید بیاموزید.

en: Start free trial lesson
fa: شروع درس آزمایشی رایگان

en: Start the course
fa: شروع دوره

en: Start workout!
fa: تمرین را شروع کنید!

en: Status code
fa: کد وضعیت

en: Stay on top of your SEO progress with this task list. Complete each task to ensure your site is optimized and aligned with best SEO practices.
fa: با این لیست وظایف، از پیشرفت سئوی خود مطلع باشید. هر وظیفه را تکمیل کنید تا اطمینان حاصل شود که سایت شما بهینه و با بهترین روش‌های سئو همسو است.

en: Step 1: Create a backup
fa: مرحله1: ایجاد نسخه پشتیبان

en: Step 2: Import
fa: مرحله2: درون‌ریزی

en: Step 3: Check your data
fa: مرحله 3 : اطلاعات خود را بررسی کنید

en: Step 4: Go through the first time configuration
fa: مرحله 4: تمرین پیکربندی را انجام دهید

en: Step 5: Clean up
fa: مرحله5: پاکسازی

en: Stop SEO data optimization
fa: توقف عملیات بهینه سازی داده های سئو

en: Strengthen your site’s structure
fa: ساختار سایت خود را تقویت کنید

en: Structured data
fa: داده ساختار یافته

en: Sub-pages
fa: زیربرگه‌ها

en: Subpages
fa: زیرصفحه‌ها

en: Subscribe to the %1$s newsletter to receive best practices for improving your rankings, save time on SEO tasks, stay up-to-date with the latest SEO news, and get expert guidance on how to make the most of %2$s!
fa: در خبرنامه %1$s عضو شوید تا بهترین نکات و آموزش های کسب رتبه را دریافت کنید. از آخرین اخبار سئو مطلع شوید و از راهنماهای چگونگی کار با %2$s بهره مند شوید.

en: Subscription required
fa: اشتراک مورد نیاز است

en: Success: %s
fa: موفقیت: %s

en: Successfully connected
fa: با موفقیت متصل شد

en: Successfully subscribed!
fa: با موفقیت مشترک شدید!

en: Suggest internal links based on your content’s main topics
fa: پیشنهاد پیوندهای داخلی بر اساس موضوعات اصلی محتوای شما

en: Super Admins only
fa: فقط مدیران اصلی

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Table of contents
fa: فهرست مطالب

en: Tag
fa: تگ

en: Tag description
fa: توضیح تگ

en: Tag feeds
fa: خوراک فید تگ ها

en: Tagline
fa: شعار

en: Take advantage of your favorite SEO & content analysis tools with your favorite page builder.
fa: از ابزارهای سئو و تجزیه و تحلیل محتوای مورد علاقه خود با صفحه ساز مورد علاقه خود بهره ببرید.

en: Take note:
fa: توجه داشته باشید:

en: Take the hassle out of publishing content with ready-made, optimized titles and meta descriptions
fa: حذف دردسرهای انتشار محتوا با عناوین و توضیحات متای بهینه‌شده و آماده

en: Takes a few minutes · Recommended
fa: چند دقیقه طول می‌کشد · توصیه شده

en: Task
fa: وظیفه

en: Task list
fa: لیست وظایف

en: Tasks
fa: وظایف

en: Tasks Progress
fa: پیشرفت وظایف

en: Tax ID
fa: شناسه مالیاتی

en: Taxonomy is no longer new.
fa: طبقه بندی دیگر جدید نیست.

en: Taxonomy is not new.
fa: طبقه بندی جدید نیست.

en: Team Yoast
fa: تیم Yoast

en: Tech Article
fa: مقاله فناوری

en: Tell us about your site, so we can get it ranked! Let's get your site in tip-top shape for the search engines. Follow these 5 steps to make Google understand what your site is about.
fa: تیم یوست برای فهرست اطلاعات و صدرنشین کردن سایت شما در موتورهای جستجو لحظه شماری می کند. به ما کمک کنید و با طی کردن این 5 مرحله فهرست سازی یوست برای صدرنشینی را کامل کنید!

en: Tell us if you have any other profiles on the web that belong to your organization. This can be any number of profiles, like YouTube, LinkedIn, Pinterest, or even Wikipedia.
fa: اگر پروفایل دیگری در سطح وب متعلق به سازمان یا شرکت شماست به ما بگویید. این موارد می تواند پروفایل هایی از پلتفرم های مختلف همچون اینستاگرام، یوتیوب، لینکدین، پینترست یا ویکی پدیا باشد.

en: Tell us which features you want to use.
fa: به ما بگویید از چه ویژگی هایی می خواهید استفاده کنید.

en: Tell us! Is your site about an organization or a person?
fa: سایت شما معرف یک شخصیت حقیقی است یا حقوقی؟ به عبارت دیگر شخصی است یا شرکتی؟

en: Ten months ago
fa: ده ماه پیش

en: Term description
fa: توضیح شرایط

en: Term hierarchy
fa: سلسله عبارت‌ها

en: Term is set to noindex.
fa: به حالت noindex تنظیم شد.

en: Term title
fa: عنوان شرایط

en: Term404
fa: شرایط 404

en: Terms page
fa: صفحه قوانین و مقررات

en: Text formality
fa: آداب و رسوم متن

en: Text generated by AI may be offensive or inaccurate.
fa: متن تولید شده توسط هوش مصنوعی ممکن است توهین آمیز یا نادرست باشد.

en: Text link counter
fa: شمارنده پیوند متن

en: Thank you! Check your inbox for the confirmation email.
fa: متشکرم! صندوق پستی خود را برای ایمیل تایید بررسی کنید.

en: The %1$s admin bar menu contains useful links to third-party tools for analyzing pages and makes it easy to see if you have new notifications.
fa: نوار %1$s منوی مدیریت شامل لینک‌های مفیدی از ابزارها برای آنالیز برگه‌ها و دیدن اطلاعیه‌های جدید است.

en: The %1$s class must not be instantiated before the %2$s global is set.
fa: کلاس PHP %1$s  نباید قبل از متغیر عمومی %2$s فراخوانی شود.

en: The %1$s icon in the top admin bar provides quick access to third-party tools for analyzing pages and makes it easy to see if you have new notifications.
fa: آیکون %1$s در نوار منوی مدیریت شامل لینک‌های مفیدی برای دسترسی سریع به ابزارهای شخص ثالث برای آنالیز برگه‌ها و دیدن اطلاعیه‌های جدید است.

en: The %1$s interface is currently unavailable in the beta WooCommerce product editor. To resolve any issues, please disable the beta editor. %2$sLearn how to disable the beta WooCommerce product editor.%3$s
fa: متاباکس کاربری %1$s در حال حاضر در ویرایشگر محصول  بتا (آزمایشی) ووکامرس در دسترس نیست. برای حل هر گونه مشکل، لطفاً ویرایشگر بتا را غیرفعال کنید. %2$sبا نحوه غیرفعال کردن ویرایشگر محصول بتا WooCommerce آشنا شوید.%3$s

en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
fa: نصب %1$s افزونه کامل نشد. به %2$sنحوه نصب%3$s مراجعه کنید.

en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
fa: ممکن است افزونه %1$s زمانی که همزمان با افزونه %2$s فعال می شود مشکلاتی را بوجود آورد.

en: The %1$sSite image%2$s requires Open Graph data, which is currently disabled in the ‘Social sharing’ section in %3$sSite features%4$s.
fa: %1$sتصویر سایت%2$s نیازمند فراداده های اوپن گراف است که در حال حاضر در بخش اشتراک گذاری اجتماعی در %3$sویژگی های سایت%4$s غیرفعال است.

en: The %1$ssocial image%2$s, %1$ssocial title%2$s and %1$ssocial description%2$s require Open Graph data, which is currently disabled in the ‘Social sharing’ section in %3$sSite features%4$s.
fa: %1$sتصویر شبکه‌های اجتماعی%2$s، %1$sعنوان شبکه‌های اجتماعی%2$s و %1$sتوضیحات شبکه‌های اجتماعی%2$s  نیازمند فراداده های اوپن گراف است که در حال حاضر در بخش اشتراک گذاری اجتماعی در %3$sویژگی های سایت%4$s غیرفعال است.

en: The %s importer functionality uses temporary database tables. It seems your WordPress install does not have the capability to do this, please consult your hosting provider.
fa: عملکرد درون ریزی %s  از جداول پایگاه داده موقت استفاده می کند. به نظر میرسد نصب وردپرس شما توانایی انجام این کار را ندارد، لطفا با ارائه دهنده میزبانی خود مشورت کنید.

en: The %s integration offers suggestions and insights for keywords related to the entered focus keyphrase.
fa: ادغام با %s پیشنهادها و بینش عمیق تری از کلمات کلیدی مرتبط با عبارت کلیدی اصلی که وارد کرده اید را به همراه خواهد داشت.

en: The AI features help you create better content by providing optimization suggestions that you can apply as you wish.
fa: قابلیت‌های هوش مصنوعی با ارائه پیشنهادهای بهینه‌سازی که می‌توانید به دلخواه اعمال کنید، به شما در ایجاد محتوای بهتر کمک می‌کنند.

en: The AIOSEO import was cancelled because some AIOSEO data is missing. Please try and take the following steps to fix this:
fa: به این علت که برخی از داده های AIOSEO  مفقود شده است درون ریزی AIOSEO لغو شد. لطفا برای رفع مشکل موارد زیر را دنبال کنید:

en: The SEO analysis offers suggestions to improve the SEO of your text.
fa: تجزیه و تحلیل سئو پیشنهاداتی برای بهبود سئوی محتوایی مطالب به شما ارائه می کند.

en: The SEO analysis offers suggestions to improve the findability of your text and makes sure that your content meets best practices.
fa: تجزیه و تحلیل سئو پیشنهاداتی برای افزایش شانس پیدا شدن مطالب در جستجوها، ارائه می کند و به شما اطمینان می دهد که محتوای شما بهترین توصیه های سئو را رعایت می کنند.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
fa: کتابخانه های استاندارد PHP دردسترس نیست. با هاست خود برای فعال کردن (SPL) سوال کنید.

en: The URL that this page should redirect to.
fa: نشانی اینترنتی که این صفحه باید به آن ارجاع داده شود.

en: The Yoast SEO version on your site is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
fa: نسخه Yoast SEO نصب‌شده در سایت شما %1$s است، اما افزوده آپلودشده نیازمند نسخه %2$s می‌باشد.

en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to remove posts from the search results or change the canonical. The settings in the schema tab allows a user to change schema meta data for a post. These are things you might not want any author to do. That's why, by default, only editors and administrators can do this. Setting to "%2$s" allows all users to change these settings.
fa: بخش پیشرفته متاباکس %1$s به کاربر این امکان را می دهد تا مطالب را از نتایج جستجو حذف کند یا آدرس قانونی آن را تغییر دهد. همچنین تنظیمات تب اسکیما به کاربر این امکان را می دهد تا داده های متای اسکیما برای مطلب یا برگه را تغییر دهد. برخی چیزها وجود دارند که ممکن است نخواهید هیچ کاربر نویسنده ای آنها را انجام دهد. به همین علت است که به صورت پیشفرض فقط ویرایشگرها و مدیران کل می توانند این کار را انجام دهند. تغییر تنظیمات به "%2$s" به تمام کاربران امکان تغییر این تنظیمات را خواهد داد.

en: The average click-through-rate for your website in the Google search results over the last 28 days.
fa: میانگین نرخ کلیک وب‌سایت شما در نتایج جستجوی گوگل در 28 روز گذشته.

en: The average position of your website in the Google search results over the last 28 days.
fa: میانگین رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل طی ۲۸ روز گذشته:

en: The browser you are currently using is unfortunately rather dated. Since we strive to give you the best experience possible, we no longer support this browser. Instead, please use %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s or %3$sMicrosoft Edge%4$s.
fa: متأسفانه مرورگری که در حال استفاده از آن هستید خیلی قدیمی است. ما برای بهره‌مندی از بهترین نتایج خیلی وقت است که این مرورگر را پشتیبانی نمی‌کنیم. شما می‌توانید از مرورگرهای دیگر همچون %1$sFirefox%4$s و %2$sChrome%4$s یا %3$sMicrosoft Edge%4$s استفاده کنید.

en: The canonical URL that this page should point to. Leave empty to default to permalink. %1$sCross domain canonical%2$s supported too.
fa: نشانی قانونی یا همان canonical URL که این صفحه باید به آن اشاره کند. خالی بگذارید تا بصورت پیشفرض نشانی پیوند یکتای همین صفحه در نشانی قانونی قرار گیرد. %1$sCross domain canonical%2$s نیز پشتیبانی می شود.

en: The cleanup can take a long time depending on your site's size.
fa: عملیات پاکسازی بسته به اندازه سایت شما می تواند زمان زیادی طول بکشد.

en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read.
fa: این متن امتیاز  %1$s را در تست سهولت خوانایی کسب کرده است که به معنی %2$s در خواندن است.

en: The cornerstone approach
fa: رویکرد بنیاد محتوا (cornerstone)

en: The cornerstone content feature lets you to mark and filter cornerstone content on your website.
fa: قابلیت مقاله بنیان محتوا امکان نشانه گذاری و فیلترکردن مقاله بنیان محتوا در سایت را به شما می دهد.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
fa: تنظیمات پیش‌فرض وبلاگ باید شناسۀ عددی وبلاگی باشد که شما می‌خواهید از آن به عنوان وبلاگ پیش‌فرض استفاده کنید.

en: The file size of the uploaded image is too large for %1$s. File size must be less than %2$s.
fa: حجم فایل آپلودی برای %1$s خیلی زیاد است. حجم فایل باید کمتر از %2$s باشد.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
fa: اولین و قدرتمندترین راهکار جامع و واقعی سئو برای وردپرس ، از جمله تحلیل محتوا در صفحه، نقشه XML و ... ارائه شده به صورت کاملا اورجینال در ژاکِت

en: The following words occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on. If the words differ a lot from your topic, you might want to rewrite your content accordingly.
fa: کلمات زیر بیشتر از سایر موارد در محتوای شما مشاهده می شود. این نشان می دهد که محتوای شما روی چه موضوعی تمرکز دارد. اگر کلمات تفاوت زیادی با موضوع سایت یا فعالیت شما دارند ممکن است بخواهید مطالب خود را مجددا بازنویسی کنید.

en: The form contains %1$s error. %2$s | The form contains %1$s errors. %2$s
fa[0]: فرم شامل %1$s خطا است. %2$s
fa[1]: فرم شامل %1$s خطا است. %2$s

en: The format of the uploaded image is not supported. The supported formats are: %1$s, %2$s, %3$s and %4$s.
fa: فرمت تصویر آپلودی پشتیبانی نمی شود. فرمت های قابل پشتیبانی: %1$s, %2$s, %3$s و %4$s.

en: The import can take a long time depending on your site's size.
fa: درون ریزی بسته به اندازه سایت شما می تواند زمان زیادی طول بکشد.

en: The import from %s includes:
fa: درون ریزی از %s شامل این موارد است:

en: The inclusive language analysis offers suggestions to write more inclusive copy, so more people will be able to relate to your content.
fa: تجزیه و تحلیل فراگیری زبان، پیشنهاداتی برای نوشتن محتوایی با فراگیری بیشتر ارائه می کند بنابر این افراد بیشتری با محتوای شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

en: The inclusive language analysis offers suggestions to write more inclusive copy.
fa: تجزیه و تحلیل فراگیری زبان، پیشنهاداتی برای نوشتن محتوایی با فراگیری بیشتر ارائه می کند.

en: The links columns show the number of articles on this site linking %3$sto%4$s this article and the number of URLs linked %3$sfrom%4$s this article. Learn more about %1$show to use these features to improve your internal linking%2$s, which greatly enhances your SEO.
fa: ستون links تعداد مقالاتی از سایت شما که %3$sبه%4$s این مقاله لینک داده‌اند و تعداد URLهای لینک شده %3$sاز%4$s این مقاله به سایر مقالات سایت شما را نمایش می دهد. کسب اطلاعات بیشتر درباره %1$sنحوه استفاده از این قابلیت برای بهبود لینک سازی داخلی%2$s که نهایتا منجر به بهبود سئوی سایت شما می‌شود.

en: The name of this category is %1$s.
fa: نام این دسته %1$s است.

en: The next reset is in %1$s%2$s day. | The next reset is in %1$s%2$s days.
fa[0]: بازنشانی بعدی در %1$s%2$s روز است.
fa[1]: بازنشانی بعدی در %1$s%2$s روز است.

en: The number of headers and header labels don't match.
fa: تعداد هدرها و لیبل هدرها برابر نیستند.

en: The number of organic sessions that began on your website.
fa: تعداد سشن‌های ارگانیکی که در وبسایت شما آغاز شده‌اند.

[ctx: The number of times users clicked on your website's link in the Google search results]
en: Clicks
fa: کلیک ها

en: The number of times users clicked on your website's link in the Google search results over the last 28 days.
fa: تعداد دفعاتی که کاربران در 28 روز گذشته روی لینک سایت شما در نتایج جستجوی گوگل کلیک کرده‌اند.

[ctx: The number of times your website appeared in the Google search results]
en: Impressions
fa: نمایش ها

en: The number of times your website appeared in the Google search results over the last 28 days.
fa: تعداد دفعاتی که سایت شما در 28 روز گذشته در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شده است.

en: The number you've entered is not between 1 and 50.
fa: عددی که وارد کرده اید بین 1 تا 50 نیست.

en: The package could not be installed because it's not supported by the currently installed Yoast SEO version.
fa: بسته نمی‌تواند نصب شود زیرا توسط نسخه فعلی Yoast SEO پشتیبانی نمی‌شود.

en: The plugin %2$s changes your site's output and in doing that differentiates between search engines and normal users, a process that's called cloaking. We highly recommend that you disable it.
fa: این پلاگین %2$s تغییرات سایت شما را خروجی می گیرد و تفاوت را به کاربران عادی و موتورهای جستجوگر نشان می دهد، که یک روند پنهان نامیده می شود؛ ما به شدت توصیه می کنیم که آن را غیر فعال کنید.

en: The post %1$s appeared first on %2$s.
fa: نوشته %1$s اولین بار در %2$s. پدیدار شد.

en: The post %s could not be indexed because it does not meet indexing requirements.
fa: پست %s به علت عدم برخورداری از الزامات موردنیاز ایندکس شدن نمی تواند ایندکس شود.

en: The post %s could not be indexed because it's post type is excluded from indexing.
fa: پست %s به علت مستثنی شدن نوع پست تایپ خود از ایندکس شدن، قابل ایندکس شدن نیست.

en: The post could not be found.
fa: پست پیدا نمی شود.

en: The post type %s could not be indexed because it does not meet indexing requirements.
fa: پست تایپ %s به علت عدم برخورداری از الزامات موردنیاز ایندکس شدن نمی تواند ایندکس شود.

en: The premium version of %1$s with more features & support.
fa: %1$s نسخه پولی با امکانات بیشتر و پشتیبانی کامل.

en: The profile is not valid. Please enter a valid URL.
fa: پروفایل معتبر نیست. لطفاً یک URL معتبر وارد کنید.

en: The profile is not valid. Please use only 1–25 letters, numbers and underscores or enter a valid X URL.
fa: پروفایل معتبر نیست. لطفا فقط از 1-25 حرف، شماره و آندرلاین استفاده کنید یا یک URL معتبر ایکس را وارد کنید.

en: The readability analysis offers suggestions to improve the structure and style of your text.
fa: تجزیه و تحلیل خوانایی، پیشنهاداتی برای بهبود ساختار و استایل متن ها در محتوای مطالب را به شما ارائه می کند.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
fa: نوع تغییر مسیر، یک کد پاسخ HTTP است که برای مرورگر ارسال می شود و به آن اعلام می کند چه نوع تغییر مسیری اعمال شده است. .%1$sکسب اطلاعات بیشتر درباره انواع تغییر مسیر ها%2$s.

en: The request came back with the following error: '%s'.
fa: درخواست با خطای زیر برگشت داده شد: '%s'.

en: The request timed out. Try refreshing the page. If the problem persists, please check our %1$sSupport page%2$s.
fa: درخواست به timeout برخورد کرد. صفحه را رفرش کنید. اگر مشکل ادامه داشت، لطفاً %1$sصفحه پشتیبانی%2$s ما را بررسی کنید.

en: The selected file is not an image.
fa: فایل انتخاب شده یک تصویر نیست.

en: The selected media type is not valid. Supported types are: JPG, PNG, WEBP and GIF.
fa: نوع رسانه انتخاب شده نامعتبر است. فرمت های قابل پشتیبانی:  JPG, PNG, WEBP و GIF

en: The separator defined in your theme's %s tag.
fa: عامل جدا کننده تعریف شده در تگ %s قالب شما.

en: The site's name
fa: نام سایت

en: The site's tagline
fa: شعار سایت.

en: The task list guides you through important SEO tasks and helps you to manage your site’s SEO.
fa: لیست وظایف شما را در کارهای مهم سئو راهنمایی می‌کند و به شما در مدیریت سئوی سایتتان کمک می‌کند.

en: The term %s could not be built because it's not indexable.
fa: عبارت %s ساخته نشد زیرا قابل ایندکس شدن نیست.

en: The term could not be found.
fa: مقدار Term پیدا نمی شود.

en: The term is considered invalid. The following reason was given by WordPress: %s
fa: مقدار Term نامعتبر است. علت زیر توسط وردپرس شناسایی شد: %s

en: The text link counter feature is not working as expected
fa: شمارشگر لینک های متنی آنطور که انتظار می‌رود کار نمی‌کند

en: The text link counter helps you improve your site structure.
fa: شمارشگر لینک های متنی به شما در بهبود ساختار سایت کمک می کند.

en: The text link counter helps you improve your site structure. %1$sFind out how the text link counter can enhance your SEO%2$s.
fa: شمارشگر لینک های متنی به شما در بهبود ساختار سایت کمک می کند. %1$sشمارشگر لینک‌های متنی چگونه به بهبود سئوی سایت شما کمک می‌کند؟%2$s

en: The text link counter is working as expected
fa: شمارشگر لینک های متنی همانطور که انتظار می‌رود به درستی کار می‌کند

en: The top 5 URLs on your website with the highest number of clicks over the last 28 days.
fa: 5 آدرس اینترنتی برتر وب‌سایت شما که بیشترین تعداد کلیک را در 28 روز گذشته داشته‌اند.

en: The top 5 search queries on your website with the highest number of clicks over the last 28 days.
fa: 5 عبارت جستجوی برتر در وب‌سایت شما که بیشترین تعداد کلیک را در 28 روز گذشته داشته‌اند.

en: The user wants to complete an action (conversion).
fa: کاربر می‌خواهد یک عمل (تبدیل) را انجام دهد.

en: The user wants to find a specific page or site.
fa: کاربر می‌خواهد یک صفحه یا سایت خاص را پیدا کند.

en: The user wants to find an answer to a specific question.
fa: کاربر می‌خواهد پاسخ یک سوال خاص را پیدا کند.

en: The user wants to investigate brands or services.
fa: کاربر می‌خواهد برندها یا خدمات را بررسی کند.

en: The validation of the AIOSEO data structure has failed.
fa: اعتبارسنجی ساختار داده های AIOSEO ناموفق بود.

en: The value for 'batch-size' must be a positive integer higher than equal to 1.
fa: مقدار «اندازه دسته» باید یک عدد صحیح مثبت بالاتر و یا مساوی 1 باشد.

en: The value for 'interval' must be a positive integer.
fa: مقدار «فاصله» باید یک عدد صحیح مثبت باشد.

en: The verification code is not valid. Please use only letters, numbers, underscores and dashes.
fa: کد تأیید معتبر نیست. لطفا فقط از حروف، اعداد، آندرلاین و خط تیره استفاده کنید.

en: The verification code is not valid. Please use only the letters A to F, numbers, underscores and dashes.
fa: کد تأیید معتبر نیست. لطفا فقط از حروف A تا F، اعداد، آندرلاین و خط تیره استفاده کنید.

en: The version of %1$s is outdated. Please upgrade %1$s %2$shere%3$s!
fa: نسخه %1$s قدیمی است. لطفا %1$s را از %2$sاینجا%3$s ارتقا دهید!

en: There are unsaved changes in one or more steps of the first-time configuration. Leaving means that those changes will be lost. Are you sure you want to leave this page?
fa: در این صفحه تغییرات ذخیره نشده وجود دارد. ترک کردن به این معناست که تغییرات ذخیره نخواهند شد. مطمئنید که می خواهید اینجا را ترک کنید؟

en: There are unsaved changes in one or more steps. Leaving means that those changes may not be saved. Are you sure you want to leave?
fa: در یکی یا چند تا از مراحل، تغییرات ذخیره نشده وجود دارد. ترک کردن به این معناست که تغییرات ذخیره نخواهند شد. مطمئنید که می خواهید اینجا را ترک کنید؟

en: There are unsaved changes on this page. Leaving means that those changes will be lost. Are you sure you want to leave this page?
fa: در این صفحه تغییرات ذخیره نشده وجود دارد. ترک کردن به این معناست که تغییرات ذخیره نخواهند شد. مطمئنید که می خواهید اینجا را ترک کنید؟

en: There is a new notification. | There are new notifications.
fa[0]: اعلان جدیدی وجود دارد.
fa[1]: اعلان های جدیدی وجود دارد.

en: These are expert features, so make sure you know what you're doing before removing the parameters. %1$sRead more about how your site can be affected%2$s.
fa: اینها ویژگی های تخصصی هستند، بنابراین قبل از حذف پارامترها مطمئن شوید که چه کاری انجام می دهید. %1$sدرباره نحوه تأثیرگذاری بر سایت شما %2$s بیشتر بخوانید.

en: These are settings for the %1$s plugin by %2$s
fa: این تنظیمات برای افزونه %1$s توسط %2$s است

en: These settings are specifically for optimizing your %1$s archive.
fa: این تنظیمات مختص بهینه سازی بایگانی پست تایپ %1$s شما هستند.

en: This %1$s REST API endpoint gives you all the metadata you need for a specific URL. This will make it very easy for headless WordPress sites to use %1$s for all their SEO meta output.
fa: این اندپوینت از REST API افزونه %1$s کلیه دیتاهای متا برای یک URL مشخص را به شما می دهد. این قابلیت باعث می شود سایت های وردپرسی headless از %1$s برای خروجی همه دیتای متای سئو استفاده کنند.

en: This Yoast SEO REST API endpoint gives you all the metadata you need for a specific URL. This will make it very easy for headless WordPress sites to use Yoast SEO for all their SEO meta output.
fa: این اندپوینت از REST API افزونه Yoast SEO کلیه دیتاهای متا برای یک URL مشخص را به شما می دهد. این قابلیت باعث می شود سایت های وردپرسی headless از Yoast SEO برای خروجی همه دیتای متای سئو استفاده کنند.

en: This adds an author byline and reading time estimate to the article’s snippet when shared on Slack.
fa: وقتی مطلب در Slack به اشتراک گذاشته می شود، یک خط شامل نام نویسنده و مدت زمان تخمینی خواندن مقاله به اسنیپت مقاله اضافه می شود.

en: This feature has been disabled by the network admin.
fa: این ویژگی توسط مدیر شبکه غیرفعال شده است.

en: This feature has been disabled since subsites never send tracking data.
fa: به علت عدم ارسال اطلاعات ردیابی توسط سایت های زیرمجموعه، این قابلیت غیرفعال است.

en: This feature includes and replaces the Text Link Counter and Internal Linking Analysis
fa: این قابلیت شامل شمارشگر پیوندهای لینک و آنالیز لینک سازی داخلی است و با آن گزینه ها جایگزین شده است

en: This feature is disabled when your site is not using %1$spretty permalinks%2$s.
fa: زمانی که تنظیمات پیوند یکتای سایت شما در حالت %1$sپیشفرض یا همان ساده%2$s باشد، این ویژگی غیرفعال می شود.

en: This feature is disabled when your site is not using pretty permalinks.
fa: زمانی که تنظیمات پیوند یکتای سایت شما در حالت پیشفرض یا همان ساده باشد، این ویژگی غیرفعال می شود.

en: This field updates the %1$stagline in your WordPress settings%2$s.
fa: این فیلد، %1$sشعار کوتاه در تنظیمات وردپرس%2$s را بروزرسانی می کند.

en: This helps search engines understand your website and your content. You can change some of your settings for this page below.
fa: به موتورهای جستجو کمک می کند تا سایت و محتوای شما را بهتر درک کنند. می توانید برخی تنظیمات برای این صفحه سایت را اینجا تغییر دهید.

en: This image is used as a fallback for posts/pages that don't have any images set.
fa: این تصویر زمانی استفاده میشود که مطلب یا صفحه ی به اشتراک گذاشته شده شامل هیچ تصویری نباشد

en: This info is intended to appear in %1$sGoogle's Knowledge Graph%2$s.
fa: هدف این داده های متا نمایش در %1$sKnowledge Graph گوگل%2$s است.

en: This is a sponsored link or advert (mark as %1$ssponsored%2$s)%3$s
fa: این یک لینک پیوند رپورتاژ یا تبلیغاتی است. (نشانه‌گذاری به صورت %1$ssponsored%2$s)%3$s

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
fa: این باید یک وبلاگ موجود باشد. وبلاگ %s وجود ندارد یا به عنوان یک وبلاگ حذف شده علامت‌گذاری شده است.

en: This notification can't be hidden at this time. Please try again later.
fa: در حال حاضر نمی‌توان این اعلان را پنهان کرد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: This overview only shows you keyphrases added to Yoast SEO. There may be other keyphrases added to your %s.
fa: این نمای کلی فقط عبارت های کلیدی اضافه شده به Yoast SEO را به شما نشان می دهد. ممکن است عبارت های کلیدی دیگری به %s شما اضافه شده باشد.

en: This overview will show you your top performing keyphrases in Google. Connect with %s to get started.
fa: این نمای کلی بهترین عبارت های کلیدی شما در گوگل را نشان می دهد. برای شروع با %s ارتباط برقرار کنید.

en: This problem can't be hidden at this time. Please try again later.
fa: در حال حاضر نمی‌توان این مشکل را پنهان کرد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: This tab allows you to selectively disable %1$s integrations with third-party products for all sites in the network. By default all integrations are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle an integration on or off for their site. When you disable an integration here, site admins will not be able to use that integration at all.
fa: این زبانه به شما اجازه می‌دهد که ویژگی‌ ادغام %1$s با محصولات شرکت های دیگر را برای همه سایت‌های شبکه غیرفعال کنید. به طور پیش‌فرض تمام ویژگی‌های ادغام فعال می‌باشند و مدیران سایت می‌توانند خودشان ادغام با یک سرویس را فعال یا غیرفعال کنند. هنگامی که یک ویژگی را غیرفعال کنید، مدیران سایت نمی‌توانند از آن ویژگی استفاده کنند.

en: This tab allows you to selectively disable %s features for all sites in the network. By default all features are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle a feature on or off for their site. When you disable a feature here, site admins will not be able to use that feature at all.
fa: این زبانه به شما اجازه می‌دهد که ویژگی‌های %s را برای همه سایت‌های شبکه غیرفعال کنید. به طور پیش‌فرض تمام ویژگی‌ها فعال می‌باشند، که مدیران سایت می‌توانند خود آن‌ها را انتخاب کنند یا اگر می‌خواهند یکی را برای سایت خود تغییر دهند یا خاموش کنند. هنگامی که یک ویژگی را غیرفعال کنید، مدیران سایت نمی‌توانند از همه ویژگی‌ها استفاده کنند.

en: This taxonomy is used for %1$s and %2$s.
fa: این طبقه بندی برای %1$s و %2$s استفاده می شود.

en: This taxonomy is used for %2$s.
fa: این طبقه بندی برای %2$s استفاده می شود.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
fa: این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت پرونده‌های مهم برای سئو را تغییر دهید؛ مانند پروندۀ robots.txt و .htaccess اگر وجود داشته باشد.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
fa: این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت عنوان‌ها و توضیحات نوشته‌ها و صفحه‌هایتان را بدون این که مجبور باشید برای هر صفحه به ویرایشگر آن رجوع کنید، تغییر دهید.

en: This will import the post metadata like SEO titles and descriptions into your %1$s metadata. It will only do this when there is no existing %1$s metadata yet. The original data will remain in place.
fa: این گزینه متادیتاهای نوشته مانند عنوان ها و توضیحات SEO را به متا دیتای %1$s وارد می کند. این کار فقط زمانی انجام خواهد شد که هنوز متادیتایی در %1$s وجود نداشته باشد. داده های اصلی در جای خود باقی خواهند ماند و تغییری نمی کنند.

en: Three months ago
fa: سه ماه پیش

en: Thumbnail for the Black Friday announcement
fa: تصویر کوچک برای اعلامیه جمعه سیاه

en: Time needed:
fa: زمان مورد نیاز:

en: Title
fa: عنوان

en: Title separator
fa: جداکننده عنوان

en: Title to use for Author page
fa: عنوان برای استفاده در صفحه نویسنده

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
fa: عنوان برای استفاده در این برگه در مسیرهای نان‌ریزه

en: To access this feature, you need an active %1$s subscription. Please %3$sactivate your subscription in %2$s%4$s or %5$sget a new %1$s subscription%6$s. Afterward, refresh this page. It may take up to 30 seconds for the feature to function correctly.
fa: متاسفانه این قابلیت صرفا در نسخه ای که مستقیما از سایت Yoast.com خریداری شده فعال میشود و نیازمند پرداخت حق اشتراک سالیانه 99 دلار است. یک نسخه از محصول توسط دیجیراتی خریداری شده و امکان استفاده از این قابلیت صرفا برای همان یک نسخه و دامنه مرتبط با آن فعال است.
    اگر خرید شما از سایت یوست بوده %3$sاز اینجا نسبت به فعالسازی افزونه %1$s در سایت %2$s اقدام کنید.%4$s یا %5$sاشتراک جدیدی برای %1$s خریداری کنید%6$s.

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
fa: برای حل این مشکل شما نیاز به %1$s دارید. می توانید افزونه را بخرید، بعلاوه یک سال پشتیبانی و بروزرسانی در %2$s.

en: To customize the appearance of your post specifically for X, please fill out the 'X appearance' settings below.
fa: برای سفارشی کردن ظاهر پست خود به طور خاص برای ایکس، لطفاً تنظیمات «ظاهر ایکس» را در زیر پر کنید.

en: To customize the appearance of your post specifically for X, please fill out the 'X appearance' settings below. If you leave these settings untouched, the 'Social media appearance' settings mentioned above will also be applied for sharing on X.
fa: برای سفارشی کردن ظاهر پست خود به طور خاص برای ایکس، لطفاً تنظیمات «ظاهر ایکس» را در زیر پر کنید. اگر این تنظیمات را دست نخورده رها کنید، تنظیمات «ظاهر شبکه های اجتماعی» که در بالا ذکر شد نیز برای اشتراک‌گذاری در ایکس اعمال خواهند شد.

en: To see this video, you need to allow %1$s to load embedded videos from %2$s.
fa: برای دیدن این ویدیو، باید به %1$s اجازه دهید تا ویدیوهای فراخوانی شده را از %2$s بارگیری کند.

en: To use this feature, your site must be publicly accessible. This applies to both test sites and instances where your REST API is password-protected. Please ensure your site is accessible to the public and try again. Learn more on our page about %1$scommon AI feature problems and errors%2$s. In case you need further help, please %3$scontact our support team%4$s.
fa: برای استفاده از این ویژگی، سایت شما باید در دسترس عموم باشد همچنین متاسفانه این قابلیت صرفا در نسخه ای که مستقیما از سایت Yoast.com خریداری شده فعال میشود و نیازمند پرداخت حق اشتراک سالیانه 99 دلار است. یک نسخه از محصول توسط دیجیراتی خریداری شده و امکان استفاده از این قابلیت صرفا برای همان یک نسخه و دامنه مرتبط با آن فعال است. برای اطلاعات بیشتر، صفحهٔ ما دربارهٔ %1$sمشکلات و خطاهای رایج قابلیت‌های هوش مصنوعی%2$s را مطالعه کنید. در صورت نیاز به کمک بیشتر، لطفاً %3$sبا تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید%4$s.

en: To view your current crawl errors, %1$splease visit Google Search Console%2$s.
fa: درحال حاضر برای مشاهده خطاهای خزیدن صفحات وب خود لازم است %1$sاز کنسول جستجوی گوگل کمک بگیرید%2$s

en: To-do
fa: وظیفه

en: Toggle %1$s's XML Sitemap
fa: تغییر وضعیت نقشه سایت %1$s

en: Tools
fa: ابزارها

en: Top 5 most popular content
fa: 5 محتوای پرطرفدار برتر

en: Top 5 search queries
fa: 5 عبارت جستجوی برتر

en: Track SEO performance
fa: بررسی کارایی سئو

en: Track all keyphrases on this page
fa: بررسی همه عبارت های کلیدی در این صفحه

en: Track and measure brand visibility in AI platforms
fa: دیده شدن برند را در پلتفرم‌های هوش مصنوعی ردیابی و اندازه‌گیری کنید

en: Track visibility, control perception, and stay ahead - tools to manage your AI presence are now live!
fa: ردیابی میزان دیده شدن، کنترل ادراک و پیشرو بودن - ابزارهایی برای مدیریت حضور هوش مصنوعی شما اکنون در دسترس هستند!

en: Track your rankings through time with %1$s%2$s%3$s
fa: با %1$s%2$s%3$s رتبه بندی را در طول زمان پیگیری کنید

en: Tracking
fa: بررسی

en: Tracking has already been enabled for one or more keyphrases of this page. Clicking the button below will enable tracking for all of its keyphrases.
fa: بررسی موقعیت برای یک یا چند عبارت کلیدی در این صفحه فعال شده است. با کلیک روی دکمه زیر، بررسی موقعیت برای تمام عبارت های کلیدی آن فعال می شود.

en: Tracking the ranking position…
fa: بررسی موقعیت رتبه بندی ...

en: Transactional
fa: تراکنش

en: Trend
fa: علاقه مندی (Trend)

en: Trusted by millions of site owners
fa: مورد اعتماد میلیون‌ها صاحب سایت

en: Trusted by over 4+ million WordPress sites
fa: مورد اعتماد بیش از 4 میلیون سایت وردپرسی

en: Try again
fa: تلاش مجدد

en: Try for free
fa: رایگان امتحان کنید

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability
fa: سعی کنید برای خوانایی بیشتر جمله ها رو کوتاه تر و از کلمه های با سختی کمتر استفاده کنید.

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
fa: تلاش برای ساختن کلید کش نقشه سایت،اما ترکیب پیشوند و پسوند بسیار کوتاه است.احتمالا درخواست برگه ای را برای خروج از این محدوده دارید.

en: Tumblr profile URL
fa: لینک پروفایل Tumblr

en: Tweet
fa: توییت

en: Twelve months ago
fa: دوازده ماه پیش

en: Twitter
fa: توییتر

en: Twitter description
fa: توضیحات توییتر

en: Twitter image
fa: تصویر توییتر

en: Twitter title
fa: عنوان توییتر

en: Two months ago
fa: دو ماه پیش

en: Type
fa: نوع

en: Unavailable for multisites
fa: برای وردپرس شبکه ای در دسترس نیست

en: Unavailable for sub-sites
fa: برای سایت های زیر مجموعه در دسترس نیست

en: Uncategorized
fa: دسته بندی نشده

en: Undefined error message.
fa: خطای تعریف‌‌نشده.

en: Unfortunately, this means that any unsaved changes in this section will be lost. You can try and refresh this page to resolve the problem. If this error still occurs, please get in touch with our support team, and we'll get you all the help you need!
fa: متاسفانه همه تغییرات ذخیره‌نشده‌تان از بین خواهند رفت. می‌توانید صفحه را refresh کنید و دوباره امتحان کنید. اگر این خطا دوباره رخ داد، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا مشکل را بررسی کنیم.

en: Unlink
fa: لغو لینک پیوند

en: Unlock all %1$s tasks
fa: قفل تمام وظایف %1$s را باز کنید

en: Unlock all Premium features
fa: باز کردن قفل تمام ویژگی‌های پرمیوم

en: Unlock more powerful SEO tools
fa: باز کردن قفل ابزارهای سئو قدرتمندتر

en: Unlock rich results in Google search by using plugins that integrate with the %1$sYoast Schema API%2$s.
fa: با استفاده از افزونه هایی که با %1$sYoast Schema API%2$s ادغام می شوند، قفل نتایج غنی را در جستجوی گوگل باز کنید.

en: Unlock rich snippets for your product pages by using %1$s.
fa: با استفاده از %1$s صفحات محصولات فروشگاه ووکامرسی خود را با Rich snippet ها کامل کنید.

en: Unlock with %1$s
fa: بازگشایی با %1$s دیجیراتی

en: Unlock with %s
fa: بازگشایی با %s دیجیراتی

en: Unlock with %s!
fa: بازگشایی با %s!

en: Unlock with Premium
fa: فعالسازی در نسخه پرمیوم

en: Unlock with Premium!
fa: فعالسازی در نسخه پرمیوم

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: Unregistered URL parameters
fa: پارامترهای URL ثبت نشده

en: Unsaved changes
fa: تغییرات ذخیره نشده

en: Update %s
fa: بروزرسانی %s

en: Update Site Kit by Google
fa: بروزرسانی سایت کیت گوگل

en: Update Site Kit by Google to the latest version to connect %s.
fa: برای اتصال %s، کیت سایت گوگل را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید.

en: Update to the latest version of %s
fa: به آخرین نسخه %s به روز رسانی کنید

en: Updated %s
fa: به روز رسانی شده %s

en: Upgrade
fa: ارتقا

en: Upgrade to %1$s
fa: ارتقا به%1$s

en: Upgrade to %1$s%2$s%3$s and unlock more features to grow your traffic while making SEO easier, faster and more effective!
fa: به %1$s%2$s%3$s ارتقا دهید و ویژگی‌های بیشتری را برای افزایش ترافیک خود باز کنید، در حالی که سئو را آسان‌تر، سریع‌تر و مؤثرتر می‌سازید!

en: Upgrade to %s
fa: ارتقا به %s

en: Upgrade to link your content with ease
fa: برای پیوند دادن آسان محتوای خود، ارتقا دهید

en: Upgrade to optimize with precision
fa: برای بهینه‌سازی دقیق، ارتقا دهید

en: Upgrade your %1$s%2$s%3$s SEO
fa: سئوی %1$s%2$s%3$s خود را ارتقا دهید

en: Upgrade your %s plan
fa: ارتقای پلان %s

en: Upgrade your meta tags and social previews and manage your SEO settings in one place.
fa: متا تگ ها و پیش نمایش های اجتماعی خود را ارتقا دهید و تنظیمات سئوی خود را در یک مکان مدیریت کنید.

en: Upgrades
fa: ارتقاها

en: Uploading image…
fa: در حال آپلود تصویر...

en: Url preview
fa: پیش نمایش url

en: Usage policy violation
fa: نقض سیاست استفاده

en: Usage tracking
fa: ردیابی عملکرد شما

en: Usage tracking allows us to track some data about your site to improve our plugin. %1$sLearn more about which data we track and why%2$s.
fa: با فعال کردن ردیابی عملکرد به ما اجازه می دهید تا برخی اطلاعات راجع به سایت شما را برای بهبود عملکرد افزونه ردیابی کنیم. (توصیه دیجیراتی: ردیابی را غیرفعال کنید) %1$sچه اطلاعاتی را و چرا ردیابی میکنیم؟%2$s.

en: Use %1$s%2$s%3$s to do keyword research - without leaving your post
fa: به کمک %1$s%2$s%3$s بدون خروج از پست خود جستجوی کلمات کلیدی را انجام دهید

en: Use %s fields to power your meta tags and templates, and analyze all of your content.
fa: از فیلدهای %s برای تقویت متا تگ ها و الگوهای خود و تجزیه و تحلیل تمام محتوای خود استفاده کنید.

en: Use AI to generate your titles & descriptions!
fa: از هوش مصنوعی برای نوشتن عناوین و توضیحات متا خود استفاده کنید!

en: Use the alternate organization name for acronyms, or a shorter version of your organization's name.
fa: از نام سازمان جایگزین برای مخفف‌ها یا نسخه کوتاه‌تری از نام سازمان خود استفاده کنید.

en: Use the alternate website name for acronyms, or a shorter version of your website's name.
fa: از نام وب سایت جایگزین برای نام های اختصاری یا یک نسخه کوتاه تر از نام وب سایت خود استفاده کنید.

en: Use the power of Yoast AI to automatically generate compelling titles and descriptions for your posts and pages.
fa: از قدرت هوش مصنوعی یوست برای ایجاد خودکار عناوین و توضیحات برای پست ها و صفحات خود استفاده کنید.

en: User
fa: کاربر

en: User description
fa: توضیح کاربر

en: Users and search engines may often request your URLs whilst using query parameters, like %1$s. These can be helpful for tracking, filtering, and powering advanced functionality - but they come with a performance and SEO ‘cost’. Sites which don’t rely on URL parameters might benefit from using these options.
fa: کاربران و موتورهای جستجو اغلب ممکن است URL های شما را در حین استفاده از پارامترهای پرس و جو مانند %1$s درخواست کنند. اینها می توانند برای ردیابی، فیلتر کردن و تقویت عملکردهای پیشرفته مفید باشند - اما با عملکرد و 'هزینهSEO' همراه هستند. سایت هایی که به پارامترهای URL متکی نیستند ممکن است از استفاده از این گزینه ها سود ببرند.

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
fa: استفاده برای بازنشاندن تنظیمات سئو

en: VAT ID
fa: شناسه مالیات بر ارزش افزوده

en: Variable
fa: متغیر

en: Verify your site on %1$s%2$s%3$s
fa: سایت خود را در %1$s%2$s%3$s تایید کنید

en: Verify your site with different tools. This will add a verification meta tag to your homepage. You can find instructions on how to verify your site for each platform by following the link in the description.
fa: سایت خود را با ابزارهای مختلف وب مستر تأیید کنید. این کار یک متا تگ تأیید را در صفحه اصلی شما اضافه می کند. می‌توانید با دنبال کردن پیوند موجود در توضیحات، دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه تأیید سایت خود برای هر پلتفرم پیدا کنید.

en: Vertical bar
fa: نوار عمودی

en: Very easy
fa: خیلی راحت

en: Very hard
fa: خیلی سخت

en: Video
fa: ویدئو

en: View
fa: نمایش

en: View &#8220;%s&#8221;
fa: نمایش &#8220;%s&#8221;

en: View the %1$s file
fa: فایل %1$s را مشاهده کنید

en: View the XML sitemap
fa: مشاهده نقشه های سایت XML.

en: View traffic and search rankings on your dashboard by connecting your Google account.
fa: با اتصال حساب گوگل خود، ترافیک و رتبه‌بندی جستجو را در داشبورد خود مشاهده کنید.

en: Visit WordPress forum
fa: ورود به انجمن های پشتیبانی وردپرسی ما

en: Visit our help center
fa: ورود به مرکز راهنمایی ما

en: Volume
fa: اندازه (Volume)

en: WARNING:
fa: هشدار:

en: WP Page Title
fa: عنوان صفحۀ وردپرس

en: Wait for a week or so, until %1$s automatically processes most of your content in the background.
fa: لطفا یک هفته یا بیشتر منتظر بمانید، تا زمانی که %1$s به صورت خودکار بیشتر محتوای شما را در پس زمینه پردازش کند.

en: Want an enhanced Google preview of how your WooCommerce products look in the search results?
fa: آیا می‌خواهید پیش‌نمایش گوگل بهتری از نحوه نمایش محصولات WooCommerce خود در نتایج جستجو داشته باشید؟

en: Want deeper insights?
fa: بینش عمیق‌تری می‌خواهید؟

en: Want to learn SEO from Team Yoast? Check out our %1$s!
fa: دوست دارید سئو را از تیم یواست یاد بگیرید؟ %1$s را بررسی کنید!

en: Want your products stand out in search results with rich results like price, reviews and more?
fa: آیا می‌خواهید محصولاتتان در نتایج جستجو با نتایج غنی مانند قیمت، نظرات و موارد دیگر برجسته شوند؟

en: Warning! These are expert features, so make sure you know what you're doing before using this setting. You might break your site. %1$sRead more about how your site can be affected%2$s.
fa: هشدار! اینها ویژگی های تخصصی هستند، بنابراین قبل از هر تغییری مطمئن شوید که چه کاری انجام می دهید. تغییر اشتباه ممکنه به سایت شما آسیب بزند. %1$sدرباره نحوه تأثیرگذاری بر سایت شما %2$s بیشتر بخوانید.

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
fa: اخطار: حتی اگر شما تنظیمات متای ربات ها را می توانید تغییر دهید،کل سایت می تواند به noindex تنظیم شود در بخش تنظیمات کل سایت،پس این تنظیمات اثری ندارد.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
fa: هشدار: لینک پیوند وارد شد اما ممکن است خطا داشته باشد. لطفا آن را تست کنید.

en: Warning: the variable %1$s cannot be used in this template. See the %2$s for more info.
fa: توجه: متغیر %1$s نمی تواند در این قالب استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر به %2$s مراجعه کنید.

en: We added even more value than ever this year: %1$s, %2$s, %3$s, %4$s, and seamless %5$s Docs add-on, all included. If you've been waiting to upgrade, now’s the time..
fa: امسال ارزش بیشتری نسبت به همیشه اضافه کردیم: %1$s، %2$s، %3$s، %4$s، و افزونه یکپارچه %5$s Docs، همه گنجانده شده‌اند. اگر منتظر ارتقا بوده‌اید، اکنون زمان آن است..

en: We added even more value than ever this year: %1$s, %2$s, %3$s, and seamless %4$s Docs add-on, all included. If you've been waiting to upgrade, now’s the time.
fa: امسال ارزش بیشتری نسبت به همیشه اضافه کردیم: %1$s، %2$s، %3$s، و افزونه یکپارچه %4$s Docs، همه گنجانده شده‌اند. اگر منتظر ارتقا بوده‌اید، اکنون زمان آن است.

en: We can’t analyze your content, because you’re in a non-production environment.
fa: تجزیه و تحلیل سایت برای محیط های تستی (non-production) غیرفعال شده است.

en: We can’t provide SEO scores, because the SEO analysis is disabled for your site.
fa: ما نمی‌توانیم امتیازات سئو را ارائه دهیم، زیرا تحلیل سئو برای سایت شما غیرفعال است.

en: We can’t provide an SEO score for this page.
fa: ما نمی‌توانیم امتیاز سئو برای این صفحه ارائه دهیم.

en: We could not save the organization name. Please check the value.
fa: نتوانستیم نام سازمان را ذخیره کنیم. لطفا مقدار وارد شده را بررسی کنید.

en: We could not save the website name. Please check the value.
fa: نتوانستیم نام سایت را ذخیره کنیم. لطفا مقدار وارد شده را بررسی کنید.

en: We couldn’t find anything with that term.
fa: نتوانستیم چیزی پیدا کنیم!

en: We have both free and premium online courses to learn everything you need to know about SEO.
fa: ما انواع آموزش‌های رایگان و پولی برای یادگیری هرچه بهتر سئو را می‌توانیم به شما ارائه کنیم.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
fa: ما موارد زیر که در سئوی سایت شما تاثیرگذار هستند را تشخیص داده ایم.

en: We haven’t analyzed this content yet. Please open it in your editor and save it so we can start the analysis.
fa: ما هنوز این محتوا را تحلیل نکرده‌ایم. لطفاً آن را در ویرایشگر خود باز کنید و ذخیره کنید تا بتوانیم تحلیل را شروع کنیم.

en: We haven’t analyzed this content yet. Please open it in your editor, ensure a focus keyphrase is entered, and save it so we can start the analysis.
fa: ما هنوز این محتوا را تحلیل نکرده‌ایم. لطفاً آن را در ویرایشگر خود باز کنید، یک عبارت کلیدی اصلی وارد نمایید و ذخیره کنید تا تحلیل آغاز شود.

en: We need to re-analyze some of your SEO data because of a change in the visibility of your post types. Please help us do that by running the SEO data optimization.
fa: به دلیل تغییر در نمایش پست تایپ های سایت شما ، برخی از داده های SEO باید دوباره پردازش شوند. لطفا با اجرای بهینه سازی داده های سئو، در انجام این کار به ما کمک کنید.

en: We need to re-analyze some of your SEO data because of a change in the visibility of your taxonomies. Please help us do that by running the SEO data optimization.
fa: به دلیل تغییر در نمایش طبقه بندی های سایت شما ، برخی از داده های SEO باید دوباره پردازش شوند. لطفا با اجرای بهینه سازی داده های سئو، در انجام این کار به ما کمک کنید.

en: We notice that you have installed WPML. To make sure your canonical URLs are set correctly, %1$sinstall and activate the WPML SEO add-on%2$s as well!
fa: متوجه شدیم افزونه WPML را نصب کرده اید. برای اینکه مطمئن شوید نشانی های قانونی Canonical صحیح هستند %1$sافزونه WPML SEO add-on را نصب کنید%2$s

en: We noticed that you are using a multilingual plugin. Please be aware that this analysis feedback is intended only for texts written in English.
fa: ما متوجه شدیم که شما از یک افزونه چند زبانه استفاده می کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این بازخورد تحلیل فقط برای متون نوشته شده به زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است.

en: We noticed that you haven't fully configured Yoast SEO yet. Optimize your SEO settings even further by using our improved %1$s First-time configuration%2$s.
fa: به نظر می رسد که هنوز Yoast SEO را به طور کامل پیکربندی نکرده اید. تنظیمات SEO سایت خود را به کمک %1$s پیکربندی برای اولین بار%2$s بهتر از همیشه انجام دهید.

en: We recommend keeping %1$s pages disabled. This will cause all attachment URLs to be redirected to the media itself.
fa: توصیه می‌کنیم صفحات پست تایپ %1$s را غیرفعال کنید. غیرفعال کردن صفحات رسانه ها باعث می‌شود که همه نشانی‌های اینترنتی رسانه ها به خود رسانه هدایت شوند و این برای سئو خوب است.

en: We took the liberty of using your website name and logo for the organization name and logo. Feel free to change them below.
fa: ما این اختیار را گرفتیم که از عنوان و لوگوی سایت شما برای نام و نشان سازمان استفاده کنیم. با خیال راحت آنها را در زیر تغییر دهید.

en: We're sorry, you're not allowed to edit the %1$swebsite name%2$s and %1$stagline%2$s.
fa: متاسفیم، شما اجازه ویرایش  %1$sعنوان سایت%2$s و %1$sشعار سایت%2$s را ندارید.

en: We're very sorry, but it seems like the following error has interrupted our application:
fa: بسیار متاسفیم، اما به نظر می رسد خطای زیر برنامه ما را متوقف کرده است:

en: We've already successfully analyzed your site. You can move on to the next step.
fa: درحال حاضر با موفقیت سایت شما را آنالیز کردیم. می توانید به مرحله بعدی بروید.

en: We've analyzed your post. Everything looks good. Well done!
fa: نوشته‌های شما را بررسی کردیم. همه چیز خوبه. آفرین!

en: We've analyzed your post. There is still room for improvement!
fa: نوشته‌های شما را بررسی کردیم. هنوز جای بهبود وجود دارد!

en: We've detected data from one or more SEO plugins on your site. Please follow the following steps to import that data:
fa: ما داده ها را از یک یا چند پلاگین SEO در سایت شما شناسایی کرده ایم. برای درون ریزی آن داده ها مراحل زیر را دنبال کنید:

en: We've encountered a problem trying to get related keyphrases. Please try again later.
fa: هنگام دریافت عبارت های کلیدی مرتبط خطایی رخ داده است. لطفا بعدا مجددا تلاش کنید.

en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5 stars rating on WordPress.org%3$s!
fa: ما مطلع شدیم شما مدتی است در حال استفاده از %1$s هستید; امیدواریم دوست داشته باشید! خوشحال می شویم اگر شما بتوانید %2$s 5 ستاره امتیاز در WordPress.org بدهید %3$s.

en: We've successfully analyzed your site & optimized your SEO data!
fa: سایت شما را با موفقیت آنالیز و دیتای سئوی شما را بهینه کردیم.

en: We've written an article about %1$show to use the SEO score and Readability score%2$s.
fa: ما درباره %1$sنحوه استفاده از امتیاز سئو و امتیاز خوانایی%2$s مقاله ای نوشته‌ایم.

en: Web Page
fa: صفحه وب

en: Web chart showing aspects of brand visibility in AI responses
fa: نمودار وب که جنبه‌های دیده شدن برند را در پاسخ‌های هوش مصنوعی نشان می‌دهد

en: Webmaster
fa: وبمستر

en: Website name
fa: نام وبسایت

en: Welcome to your dashboard! Check your content's SEO performance, readability, and overall strengths and opportunities. %1$sLearn more about the dashboard%2$s.
fa: به پیشخوان خود خوش آمدید! عملکرد سئو، خوانایی و نقاط قوت و فرصت‌های کلی محتوای خود را بررسی کنید. %1$sدرباره پیشخوان بیشتر بدانید%2$s.

en: Welcome to your dashboard! Check your content's SEO performance, readability, and overall strengths and opportunities. Get even more insights by enabling the ‘SEO analysis’ and the ‘Readability analysis’ in your %1$sSite features%2$s or your %3$suser profile settings%4$s.
fa: به پیشخوان خود خوش آمدید! عملکرد سئو، خوانایی و نقاط قوت و فرصت‌های کلی محتوای خود را بررسی کنید. با فعال کردن 'تحلیل سئو' و 'تحلیل خوانایی' در %1$sویژگی‌های سایت%2$s یا %3$sتنظیمات پروفایل کاربری%4$s خود، بینش‌های بیشتری کسب کنید.

en: What data will be collected and why?
fa: چه داده هایی جمع آوری خواهد شد و چرا؟

en: What type of page or content is this?
fa: این مطلب چه نوعی از صفحه سایت یا محتوا است؟

en: When you click OK we will open our HelpScout beacon where you can find answers to your questions. This beacon will load our support data and also potentially set cookies.
fa: وقتی روی OK کلیک کنید ما راهنمای یواست را باز می‌کنیم. اینجا جایی است که می‌توانید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید.

en: When you upload media (e.g. an image or video), %5$s automatically creates a %3$s page (attachment URL) for it. These pages are quite empty and could cause %1$sthin content problems and lead to excess pages on your site%2$s. Therefore, %4$s disables them by default (and redirects the attachment URL to the media itself).
fa: وقتی یک رسانه جدید در وردپرس آپلود میکنید (به عنوان مثال یک عکس یا ویدئو)، %5$s بصورت خودکار یک صفحه %3$s (لینک پیوست) برای آن ایجاد می کند. این صفحات فایل های پیوست خالی هستند و می توانند موجب %1$sایجاد صفحات بی محتوا و افزایش صفحات اضافه در سایت شما بشوند%2$s. بنابراین %4$s بصورت پیشفرض آنها را غیرفعال کرده و آنها را به خود فایل پیوست ریدایرکت می کند.

en: While this feature is in beta, you have unlimited sparks.
fa: در حالی که این ویژگی در مرحله بتا است، شما جرقه‌های نامحدودی دارید.

en: While writing your post, add custom Yoast blocks directly from here to enhance your content.
fa: هنگام نوشتن پست خود، بلوک‌های سفارشی Yoast را مستقیماً از اینجا اضافه کنید تا محتوای خود را بهبود ببخشید.

en: Who should have access to the %1$s settings
fa: چه کسی می تواند به تنظیمات %1$s دسترسی به داشته باشد

en: Why this matters
fa: چرا این مهم است

en: Wikipedia page about you
fa: صفحه ویکی پدیای که معرف شماست

en: With %1$s you can track the ranking position of your page in the search results based on your keyphrase(s). %2$s
fa: با %1$s می توانید موقعیت رتبه بندی صفحه خود را در نتایج جستجو بر اساس عبارت(های) کلیدی خود بررسی کنید. %2$s

en: With %1$s%3$s%2$s, this section will show you which words occur most often in your text. By checking these prominent words against your intended keyword(s), you'll know how to edit your text to be more focused.
fa: با %1$s%3$s%2$s، این بخش به شما نشان می دهد که کدام کلمات بیشتر در متن شما استفاده شده اند. با بررسی کلمات برجسته در مقایسه با کلمات کلیدی، متوجه خواهید شد که چطور محتوای خود را بازنویسی کنید تا بیشترین تمرکز را روی کلمات موردنظر خود داشته باشید.

en: With %s, you can easily create such redirects.
fa: با Yoast SEO Premium ارائه شده در سایت ژاکت، میتوانید براحتی لینک های بازگشتی ایجاد کنید.

en: Without llms.txt, AI crawlers may not know how to treat your content. Publishing it helps communicate your preferences in a clearer way to AI tools.
fa: بدون llms.txt، ممکن است خزنده‌های هوش مصنوعی ندانند چگونه با محتوای شما رفتار کنند. انتشار آن کمک می‌کند تا ترجیحات شما به شکل واضح‌تری به ابزارهای هوش مصنوعی منتقل شود.

en: Word count
fa: تعداد کلمات

en: WordPress adds a lot of links and content to your site's %1$s and HTTP headers. For most websites you can safely disable all of these, which can help to save bytes, electricity, and trees.
fa: وردپرس لینک ها و محتواهای زیادی را به %1$s و هدرهای HTTP سایت شما اضافه می کند. اکثر سایت ها می توانند با خیال راحت همه این موارد را غیرفعال کنند، که می تواند به صرفه جویی در بایت ها، برق و درختان کمک کند.

en: WordPress loads lots of resources, some of which your site might not need. If you’re not using these, removing them can speed up your pages and save resources.
fa: وردپرس منابع زیادی را بارگیری می کند که ممکن است سایت شما به برخی از آنها نیاز نداشته باشد. اگر از اینها استفاده نمی کنید، حذف آنها می تواند سرعت صفحات شما را افزایش دهد و منابع را ذخیره کند.

en: WordPress outputs your content in many different formats, across many different URLs (like RSS feeds of your posts and categories). It’s generally good practice to disable the formats you’re not actively using.
fa: وردپرس محتوای شما را در قالب های مختلف، در URL های مختلف (مانند فیدهای RSS پست ها و دسته های شما) خروجی می دهد. به طور کلی تمرین خوبی است که فرمت هایی را که به طور فعال استفاده نمی کنید غیرفعال کنید.

en: WordPress support forum for %1$s
fa: انجمن های پشتیبانی %1$s در سایت وردپرس

en: WordPress.org support forums
fa: انجمن های پشتیبانی WordPress.org

en: Workouts
fa: تمرین ها

en: Write a bug report
fa: گزارش باگ در عملکرد محصول

en: Write and optimize your content directly in Google Docs.
fa: محتوای خود را مستقیماً در Google Docs بنویسید و بهینه کنید.

en: Write better content
fa: مطالب بهتری بنویسید

en: Write custom SEO data
fa: نوشتن داده سئو سفارشی

en: Writing
fa: نوشتن

en: Written by
fa: نوشته شده توسط

en: X
fa: ایکس

en: X appearance
fa: ظاهر ایکس

en: X card data
fa: اطلاعات کارت متا ایکس

en: X description
fa: توضیحات X

en: X image
fa: تصویر X

en: X preview
fa: پیش‌نمایش X

en: X share preview
fa: پیش‌نمایش اشتراک‌گذاری در ایکس

en: X title
fa: عنوان X

en: X username (without @)
fa: نام کاربری ایکس (بدون @)

en: XML sitemaps
fa: نقشه های XML سایت

en: Yandex
fa: یاندکس

en: Yes
fa: بله

en: Yes, discard changes
fa: بله، عدم اعمال تغییرات

en: Yes, disconnect
fa: بله، قطع ارتباط

en: Yes, give me your free tips!
fa: بله، راهنمایی های رایگان خود را به من بدهید!

en: Yes, leave page
fa: بله، خروج از صفحه

en: Yes, revoke consent
fa: بله، لغو رضایت

en: Yes, you can collect my site data
fa: بله، می توانید اطلاعات سایت من را ردیابی کنید!

en: Yoast AI cannot reach your site
fa: هوش مصنوعی یوست نمی تواند به سایت شما دسترسی داشته باشد. این قابلیت صرفا در نسخه ای که مستقیما از سایت Yoast.com خریداری شده فعال میشود و نیازمند پرداخت حق اشتراک سالیانه 99 دلار است. یک نسخه از محصول توسط دیجیراتی خریداری شده و امکان استفاده از این قابلیت صرفا برای همان یک نسخه و دامنه مرتبط با آن فعال است.

en: Yoast Premium support
fa: پشتیبانی ویژه ژاکِت

en: Yoast SEO
fa: افزونه Yoast SEO

en: Yoast SEO automatically describes your pages using schema.org
fa: افزونه Yoast SEO به صورت خودکار صفحات سایت شما را به کمک schema.org توصیف می کند.

en: Yoast respects your privacy. Read %1$sour privacy policy%2$s on how we handle your personal information.
fa: تیم یوست به حریم خصوصی شما احترام می گذارد %1$sسیاست حفظ حریم خصوصی%2$s را بخوانید.

en: Yoast.com help section
fa: بخش راهنمای Yoast.com

en: You are about to discard all unsaved changes. All of your settings will be reset to the point where you last saved. Are you sure you want to do this?
fa: شما می خواهید همه تغییرات ذخیره نشده را کنار بگذارید. تمام تنظیمات شما به نقطه ای که آخرین بار ذخیره کرده اید بازنشانی می شود. آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟

en: You are not allowed to activate plugins.
fa: شما اجازه فعالسازی افزونه ها را ندارید.

en: You are not allowed to install plugins.
fa: شما اجازه نصب افزونه ها را ندارید.

en: You are not allowed to modify unregistered network settings.
fa: شما مجاز به تغییر تنظیمات شبکه ثبت نشده نیستید.

en: You are not allowed to perform this action.
fa: شما مجاز به اجرای این عمل نیستید.

en: You are using a custom tagline or an empty one.
fa: معرفی کوتاه سایت شما سفارشی سازی شده یا خالی است.

en: You are using an outdated version of the Site Kit by Google plugin. Please update to the latest version to connect Yoast SEO with Site Kit by Google.
fa: شما از نسخه قدیمی افزونه Site Kit by Google استفاده می‌کنید. لطفاً برای اتصال Yoast SEO به Site Kit by Google، آن را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید.

en: You can %1$supdate or add social profiles to this user profile%2$s.
fa: شما می توانید %1$sپروفایل های شبکه اجتماعی را به این کاربر اختصاص دهید یا موارد موجود را بروزرسانی کنید%2$s.

en: You can add multiple custom fields and separate them by using %1$senter%2$s or %1$scomma%2$s.
fa: می‌توانید چندین فیلد سفارشی اضافه کنید و با استفاده از %1$senter%2$s یا %1$scomma%2$s آنها را جدا کنید.

en: You can always choose to enable/disable them for your theme below. This setting will not apply to breadcrumbs inserted through a widget, a block or a shortcode.
fa: همیشه می توانید این گزینه را برای پوسته سایت فعال و غیرفعال کنید. این تنظیمات روی ریزمسیرهایی که به کمک ابزارک ها یا بلوک ها یا شورتکد ها ایجاد شده باشد اعمال نخواهد شد.

en: You can change the default type for %1$s under Content types in the %2$sSettings%3$s.
fa: می توانید نوع پیشفرض برای %1$s را در %2$sتنظیمات انواع محتوا%3$s تغییر دهید.

en: You can determine the title and description for the blog page by %1$sediting the blog page itself%2$s.
fa: شما می‌توانید عنوان و توضیحات صفحۀ وبلاگ را با %1$sویرایش خود صفحه وبلاگ%2$s تعیین نمایید.

en: You can determine the title and description for the homepage by %1$sediting the homepage itself%2$s.
fa: شما می‌توانید عنوان و توضیحات صفحۀ اصلی را با %1$sویرایش برگه خود صفحه اصلی%2$s تعیین نمایید.

en: You can edit the SEO metadata for this custom type on the %1$sShop page%2$s.
fa: شما می توانید متا داده های SEO را برای این نوع سفارشی در %1$sصفحه فروشگاه %2$s ویرایش کنید.

en: You can enable / disable tracking the SEO performance for each keyphrase below.
fa: می توانید بررسی کارایی سئو برای هر عبارت کلیدی زیر را فعال یا غیرفعال کنید.

en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
fa: می توانید این مورد را در %1$sصفحه تنظیمات پیوند یکتا%2$s حل کنید.

en: You can probably find an answer to your question in our %1$shelp center%2$s.
fa: احتمالا بتوانید پاسخ به سوال یا مشکل خود را در %1$sمرکز پشتیبانی%2$s یوست پیدا کنید.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored.
fa: اگر به ما اجازه بدهید کمی روی نحوه ذخیره سازی داده ها توسط یوست بهینه سازی انجام دهیم، سرعت سایت شما بهتر می شود و بینش عمیق تری از ساختار لینک سازی داخلی را در اختیارتان قرار می دهیم.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored. If you have a lot of content it might take a while, but trust us, it's worth it.
fa: اگر به ما اجازه بدهید کمی روی نحوه ذخیره سازی داده ها توسط یوست بهینه سازی انجام دهیم، سرعت سایت شما بهتر می شود و بینش عمیق تری از ساختار لینک سازی داخلی را در اختیارتان قرار می دهیم. اگر تعداد مطالب شما زیاد باشد ممکن است این عملیات کمی طول بکشد. لطفا به ما اعتماد کنید، ارزشش را دارد!

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
fa: شما می‌توانید از متغیرهای زیر درون محتوای خود استفاده کنید. آنها با مقادیر حقیقی جایگزین خواهند شد.

en: You can't edit %s that aren't yours.
fa: شما نمی‌توانید %s را ویرایش کنید، به این دلیل که این مال شما نیست.

en: You can't edit %s.
fa: شما نمی‌توانید %s را ویرایش کنید.

en: You cannot create a %s file.
fa: شما نمیتوانید یک فایل %s ایجاد کنید.

en: You cannot edit the %s file.
fa: شما نمیتوانید فایل %s را ویرایش کنید.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
fa: شما امکان لغو جایگزینی متغیر استاندارد رابا ثبت یک متغیر با نام مشابه را ندارید.از فیلتر "جایگزینیwpseo" جهت تنظیم مقدار یا ارزش جایگزینی استفاده کنید

en: You changed the default WordPress tagline
fa: شما معرفی کوتاه پیش‌فرض وردپرس را تغییر داده اید

en: You do have your postname in the URL of your posts and pages.
fa: شما عنوان مطلب را در مسیر URL نوشته‌ها و برگه‌های سایت دارید.

en: You do not have the required rights to export settings.
fa: شما مجوز لازم برای برون بری تنظیمات را ندارید

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages
fa: شما عنوان مطلب را در مسیر URL نوشته‌ها و برگه‌های سایت ندارید.

en: You don't have a %s file, create one here:
fa: شما فایل %s ندارید، از اینجا می توانید یکی ایجاد کنید:

en: You don't have any published posts, your SEO scores will appear here once you make your first post!
fa: شما هیچ پست منتشر شده ای ندارید. هر زمان اولین مطلب خود را منتشر کنید امتیاز سئوی شما اینجا نمایش داده می شود!

en: You don’t have permission to access this resource. Please contact your admin for access. In case you need further help, please check our %1$sSupport page%2$s.
fa: شما مجوز دسترسی به این منبع را ندارید. لطفاً برای دسترسی با مدیر سیستم تماس بگیرید. در صورت نیاز به کمک بیشتر، %1$sصفحه پشتیبانی%2$s ما را بررسی کنید.

en: You don’t have view access to Site Kit by Google. Please contact the admin who set it up.
fa: شما دسترسی مشاهده به Site Kit گوگل را ندارید. لطفاً با مدیر سیستمی که آن را تنظیم کرده است تماس بگیرید.

en: You have %1$s activated on your site, and you've configured your business for multiple locations. This allows you to provide your VAT ID and Tax ID for %2$seach specific location%3$s.
fa: شما %1$s را در سایت خود فعال کرده اید، و کسب و کار خود را برای چندین مکان پیکربندی کرده اید. این به شما امکان می دهد شناسه مالیات بر ارزش افزوده و شناسه مالیاتی خود را برای %2$جستجوی مکان خاص%3$s ارائه دهید.

en: You have %1$s activated on your site, and you've configured your business for multiple locations. This allows you to provide your email and phone for %2$seach specific location%3$s.
fa: شما %1$s را در سایت خود فعال کرده اید، و کسب و کار خود را برای چندین مکان پیکربندی کرده اید. این به شما امکان می دهد ایمیل و تلفن خود را برای %2$جستجوی مکان خاص%3$s ارائه دهید.

en: You have %1$s activated on your site, automatically setting the Page type for your products to 'Item Page'. As a result, the Page type selection is disabled.
fa: شما %1$s را در سایت خود فعال کرده اید، به طور خودکار نوع صفحه را برای محصولات روی 'Item Page' تنظیم می شود. در نتیجه، انتخاب نوع صفحه غیرفعال است.

en: You have %1$s activated on your site. You can provide your VAT ID and Tax ID in the %2$s‘Business info’ settings%3$s.
fa: شما %1$s را در سایت خود فعال کرده اید. می‌توانید اشناسه مالیات بر ارزش افزوده و شناسه مالیاتی خود را در تنظیمات %2$s‘اطلاعات کسب و کار‘%3$s وارد کنید.

en: You have %1$s activated on your site. You can provide your email and phone in the %2$s‘Business info’ settings%3$s.
fa: شما %1$s را در سایت خود فعال کرده اید. می‌توانید ایمیل و تلفن خود را در تنظیمات %2$s‘اطلاعات کسب و کار‘%3$s وارد کنید.

en: You have %1$s%2$s spark left this month. | You have %1$s%2$s sparks left this month.
fa[0]: شما %1$s%2$s جرقه برای این ماه باقی مانده دارید.
fa[1]: شما %1$s%2$s جرقه برای این ماه باقی مانده دارید.

en: You have %1$s%2$s spark left. | You have %1$s%2$s sparks left.
fa[0]: شما %1$s%2$s جرقه باقی مانده دارید.
fa[1]: شما %1$s%2$s جرقه باقی مانده دارید.

en: You have %d hidden notification: | You have %d hidden notifications:
fa[0]: شما %d اعلان پنهان شده دارید:
fa[1]: شما %d اعلان پنهان شده دارید:

en: You have activated the Yoast llms.txt feature, but we couldn't generate an llms.txt file, for unknown reasons
fa: شما ویژگی Yoast llms.txt را فعال کرده‌اید، اما به دلایل نامعلومی نتوانستیم فایل llms.txt را ایجاد کنیم.

en: You have activated the Yoast llms.txt feature, but we couldn't generate an llms.txt file, for unknown reasons.
fa: شما ویژگی Yoast llms.txt را فعال کرده‌اید، اما به دلایل نامعلومی نتوانستیم فایل llms.txt ایجاد کنیم.

en: You have activated the Yoast llms.txt feature, but we couldn't generate an llms.txt file. It looks like there aren't sufficient permissions on the web server's filesystem.
fa: شما ویژگی Yoast llms.txt را فعال کرده‌اید، اما ما نتوانستیم فایل llms.txt را ایجاد کنیم.به نظر می‌رسد مجوزهای کافی در سیستم فایل سرور وب وجود ندارد.

en: You have previously set your site to represent a person. We’ve improved our functionality around Schema and the Knowledge Graph, so you should go in and %1$scomplete those settings%2$s.
fa: شما قبلا یک شخص را به عنوان فردی که این سایت معرفی می کند مشخص کرده اید. ما تنظیمات مربوط به طرح های اسکیما و گراف دانش گوگل (Schema  و Knowledge Graph) را بهبود داده ایم. بنابراین لازم است %1$sتنظیمات مربوطه را تکمیل کنید%2$s.

en: You have selected the user %1$s as the person this site represents.
fa: شما کاربر %1$s را به عنوان شخصی که سایت به معرفی آن می پردازد انتخاب کرده اید.

en: You have selected the user %1$s as the person this site represents. This user profile information will now be used in search results. %2$sUpdate this profile to make sure the information is correct%3$s.
fa: شما شخص %1$s را به عنوان فردی که این سایت معرفی می کند مشخص کرده اید. هم اکنون اطلاعات پروفایل کاربر در نتایج جستجو نمایش داده می شود. %2$sاطلاعات پروفایل کاربر را بروزرسانی کنید تا مطمئن شوید اطلاعات درستی نمایش داده می شود%3$s

en: You have selected the user %1$s as the person this site represents. This user profile information will now be used in search results. You're not allowed to update this user profile, so please ask this user or an admin to make sure the information is correct.
fa: شما شخص %1$s را به عنوان فردی که این سایت معرفی می کند مشخص کرده اید. هم اکنون اطلاعات پروفایل کاربر در نتایج جستجو نمایش داده می شود. شما اجازه ندارید اطلاعات پروفایل این کاربر را ویرایش کنید بنابراین از مالک این حساب کاربری یا مدیر سایت بخواهید تا مطمئن شوند اطلاعات پروفایل کاربر انتخابی شما صحیح و کامل است.

en: You have selected the user %1$s%3$s%2$s as the person this site represents. Their user profile information will now be used in search results. We're sorry, you're not allowed to edit this user's profile. Please contact your admin or %1$s%3$s%2$s to check and/or update the profile.
fa: شما شخص %1$s%3$s%2$s را به عنوان فردی که این سایت معرفی می کند مشخص کرده اید. هم اکنون اطلاعات پروفایل کاربر در نتایج جستجو استفاده می شود.متاسفیم. شما اجازه ویرایش پروفایل این کاربر را ندارید. لطفا به مدیر سایت اطلاع دهید یا به لینک %1$s%3$s%2$s برای بررسی یا بروزرسانی پروفایل مراجعه کنید.

en: You have selected the user %1$s%5$s%2$s as the person this site represents. Their user profile information will now be used in search results. %3$sUpdate their profile to make sure the information is correct%4$s.
fa: شما شخص %1$s%5$s%2$s را به عنوان فردی که این سایت معرفی می کند مشخص کرده اید. هم اکنون اطلاعات پروفایل کاربر در نتایج جستجو نمایش داده می شود. %3$sاطلاعات پروفایل کاربر را بروزرسانی کنید تا مطمئن شوید اطلاعات درستی نمایش داده می شود%4$s.

en: You have successfully connected to %s! You can now track the SEO performance for the keyphrase(s) of this page.
fa: شما با موفقیت به %s متصل شدید! حالا می توانید کارایی سئو را برای عبارت(های) کلیدی این صفحه بررسی کنید.

en: You have successfully connected with %1$s. Your %2$s account does not contain any keyphrases for this website yet. You can track keyphrases by using the "Track SEO Performance" button in the post editor.
fa: اتصال به %1$s با موفقیت برقرار شده است. حساب کاربری %s شما هنوز حاوی هیچ عبارت کلیدی برای این وب سایت نیست. با استفاده از دکمه "بررسی کارایی سئو" در ویرایشگر پست می توانید عبارت های کلیدی را بررسی کنید.

en: You have successfully connected with %s.
fa: اتصال به %s با موفقیت برقرار شد.

en: You have to make it possible for search engines to find your site, so they can display it in the search results. We'll tell you all about how that works in this course!
fa: شما باید این امکان را برای موتورهای جستجو ایجاد کنید که سایت شما را پیدا کنند تا بتوانند آن را در نتایج جستجو نمایش دهند. ما در این دوره همه چیز را در مورد نحوه عملکرد آن به شما خواهیم گفت!

en: You have unlimited sparks left this month.
fa: این ماه جرقه‌های نامحدودی برای تو باقی مانده است.

en: You have unlimited sparks left.
fa: جرقه‌های نامحدودی برای تو باقی مانده است.

en: You have unsaved changes. Please save to view the updated %1$s file.
fa: شما تغییرات ذخیره‌نشده‌ای دارید. لطفاً برای مشاهده فایل %1$s به‌روزرسانی شده، آن را ذخیره کنید.

en: You have uploaded a %1$s. Please note that, if it’s an animated %2$s, only the first frame will be used.
fa: شما یک فایل %1$s آپلود کرده اید. توجه کنید اگر یک انیمیشن %2$s است، فقط اولین فریم آن استفاده می شود.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
fa: شما از HTML در مقدار خود استفاده کردید که مجاز نمی‌باشد.

en: You haven't set a Shop page in your WooCommerce settings. %1$sPlease do this first%2$s.
fa: شما صفحه فروشگاه را در تنظیمات WooCommerce خود تنظیم نکرده اید. %1$sلطفا ابتدا این کار را انجام دهید%2$s.

en: You just deleted a %1$s.
fa: شما %1$s را حذف کردید.

en: You just trashed a %1$s.
fa: شما %1$s را به زباله دان ارسال کردید.

en: You might have reached your Yoast AI rate limit for a specific time frame or your sparks limit for this month. If you have reached your rate limit, please reduce the frequency of your requests to continue using Yoast AI features. Our %1$shelp article%2$s provides guidance on effectively planning and pacing your requests for an optimized workflow.
fa: برای ادامه استفاده از ویژگی هوش مصنوعی یوست، لطفا تعداد درخواست‌های خود را کاهش دهید. %1$sمقاله راهنمای ما%2$s راهنمایی‌هایی را برای برنامه‌ریزی مؤثر و سرعت بخشیدن به درخواست‌های شما برای یک گردش کار بهینه ارائه می‌دهد.

en: You searched for
fa: شما جستجو کردید برای

en: You searched for %s
fa: شما برای %s جستجو کردید

en: You should change the default WordPress tagline
fa: لازم است معرفی کوتاه سایت را تغییر دهید

en: You should create a redirect to ensure your visitors do not get a 404 error when they click on the no longer working URL.
fa: شما باید با ایجاد لینک های بازگشتی اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان شما هنگام کلیک روی URL که اکنون در دسترس نیست، خطای 404 دریافت نمی کنند.

en: You should finish the %1$sfirst time configuration%2$s to make sure your SEO data has been optimized and you’ve set the essential Yoast SEO settings for your site.
fa: باید تنظیمات %1$sپیکربندی برای اولین بار%2$s را به پایان برسانید تا مطمئن شوید که داده های سئوی سایت شما بهینه سازی شده و تنظیمات ضروری Yoast SEOبرای سایت شما ثبت شده است.

en: You still have the default WordPress tagline. Even an empty one is probably better.
fa: شما هنوز هم از معرفی کوتاه پیش‌فرض وردپرس استفاده می کنید. اگر متنی در نظر ندارید، خالی گذاشتن آن احتمالا بهتر است.

en: You will need lots of high-quality ref. domains and optimized content.
fa: شما به دامنه‌های ارجاع باکیفیت و محتوای بهینه‌شده زیادی نیاز خواهید داشت.

en: You will need lots of ref. domains and optimized content.
fa: شما به دامنه‌های ارجاع و محتوای بهینه‌شده زیادی نیاز خواهید داشت.

en: You will need quality content focused on the keyword’s intent.
fa: شما به محتوای باکیفیت متمرکز بر هدف کلیدواژه نیاز خواهید داشت.

en: You will need well-structured and unique content.
fa: شما به محتوای منحصربه‌فرد و با ساختار مناسب نیاز خواهید داشت.

en: You're all set, here are some benefits:
fa: همه چیز آماده است، در اینجا برخی مزایا آورده شده:

en: You're almost there! Complete all settings in this step so search engines know what your site is about.
fa: تقریبا کارها انجام شده! تمام تنظیمات را در این مرحله کامل کنید تا موتورهای جستجو بدانند سایت شما در مورد چیست.

en: You're not allowed to edit the social profiles of this user. Please ask this user or an admin to do this.
fa: شما اجازه ویرایش پروفایل های اجتماعی این کاربر را ندارید. لطفا از مالک این حساب کاربری یا مدیر سایت بخواهید که این کار را انجام دهد.

en: You're out of free sparks!
fa: اعتبارهای رایگانت تموم شده!

en: You've added a new type of content. We recommend that you review the corresponding %1$sSearch appearance settings%2$s.
fa: شما نوع جدیدی از محتوا را به وب سایت خود اضافه کرده اید. توصیه می کنیم %1$sتنظیمات%2$s مرتبط با آن را یک مرتبه بصورت کامل مرور کنید.

en: You've been optimizing with %1$s for a while!
fa: شما مدتی است که با %1$s بهینه‌سازی می‌کنید!

en: You've installed %1$s but it's not activated yet. %2$sActivate %1$s now!%3$s
fa: شما افزونه %1$s را نصب کرده اید اما هنوز فعالسازی آن انجام نشده است.

en: You've reached the Yoast AI rate limit
fa: به محدودیت تعداد درخواست هوش مصنوعی یوست رسیده‌اید.

en: You've reached the maximum amount of %1$d keyphrases you can add to your Wincher account. If you wish to add more keyphrases, please %2$s.
fa: محدودیت حداکثر %1$d عبارت کلیدی حساب کاربری رایگان Wincher برای شما تکمیل شده است. اگر میخواهید عبارت کلیدی بیشتری را اضافه کنید، لطفا %2$s.

en: You've reached the maximum amount of 4 related keyphrases. You can change or remove related keyphrases in the %s metabox or sidebar.
fa: محدودیت حداکثر 4 عبارت کلیدی مرتبط برای شما تکمیل شده است. می توانید عبارت های کلیدی مرتبط را در متاباکس %s یا سایدبار، ویرایش یا حذف کنید.

en: You've reached your request limit for today. Check back tomorrow or upgrade your plan over at %s.
fa: ظرفیت جداکثر درخواست های امروز شما پر شده است. فردا مجددا تلاش کنید یا پلان خود را در %s ارتقا دهید.

en: You've successfully installed %s!
fa: شما %s را با موفقیت نصب کردید!

en: You've used %s spark this month. | You've used %s sparks this month.
fa[0]: شما این ماه از %s اعتبار استفاده کرده‌اید.
fa[1]: شما این ماه از %s اعتبار استفاده کرده‌اید.

en: YouTube profile URL
fa: لینک پروفایل YouTube

en: Your %1$s plugin cannot be updated as your subscription has expired. %2$sRenew your product subscription%3$s to restore updates and full feature access.
fa: افزونه %1$s شما قابل به‌روزرسانی نیست زیرا اشتراک شما منقضی شده است. %2$sاشتراک محصول خود را تمدید کنید%3$s تا به‌روزرسانی‌ها و دسترسی کامل به ویژگی‌ها بازیابی شود.

en: Your %1$s settings:
fa: تنظمیات %1$s شما

en: Your %s account does not contain any keyphrases for this website yet. You can track keyphrases by using the "Track SEO Performance" button in the post editor.
fa: حساب کاربری %s شما هنوز حاوی هیچ عبارت کلیدی برای این وب سایت نیست. با استفاده از دکمه "بررسی کارایی سئو" در ویرایشگر پست می توانید عبارت های کلیدی را بررسی کنید.

en: Your WordPress environment is running on a non-production site. Indexables can only be created on production environments. Please check your `WP_ENVIRONMENT_TYPE` settings.
fa: وردپرس شما در یک سایت غیر عملیاتی (non-production) در حال اجرا است. تنظیمات ایندکس ها را فقط می توان در محیط های عملیاتی (production) ایجاد کرد. لطفا تنظیمات `WP_ENVIRONMENT_TYPE` خود را بررسی کنید.

en: Your are tracking %1$s out of %2$s keyphrases included in your account.
fa: شما %1$s از %2$s عبارت های کلیدی موجود در حساب کاربری خود را ردیابی می کنید.

en: Your are tracking %1$s out of %2$s keyphrases included in your free account.
fa: شما %1$s از %2$s عبارت های کلیدی موجود در حساب کاربری رایگان خود را ردیابی می کنید.

en: Your chance to start ranking new pages.
fa: فرصت شما برای شروع رتبه‌بندی صفحات جدید.

en: Your content has an average SEO score. Time to find opportunities for improvement!
fa: محتوای شما امتیاز سئوی متوسطی دارد. وقت آن است که فرصت‌های بهبود را پیدا کنید!

en: Your content has an average readability score. Time to find opportunities for improvement!
fa: محتوای شما امتیاز خوانایی متوسطی دارد. وقت آن است که فرصت‌های بهبود را پیدا کنید!

en: Your current version of the Site Kit by Google plugin is no longer compatible with Yoast SEO. Please update to the latest version to restore the connection.
fa: نسخه فعلی افزونه Site Kit توسط گوگل با Yoast SEO سازگاری ندارد. لطفاً برای بازیابی اتصال، به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید.

en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %1$dx%2$d pixels.
fa: ابعاد عکس شما مناسب نیست. حداقل ابعاد مورد قبول %1$dx%2$d پیکسل هستند.

en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %1$dx%2$d pixels. The maximum dimensions are %3$dx%4$d pixels.
fa: ابعاد عکس شما مناسب نیست. حداقل ابعاد مورد قبول %1$dx%2$d پیکسل هستند. حداکثر ابعاد مورد قبول %3$dx%4$d پیکسل هستند.

en: Your internal site search can create lots of confusing URLs for search engines, and can even be used as a way for SEO spammers to attack your site. Most sites will benefit from experimenting with these protections and optimizations, even if you don’t have a search feature in your theme.
fa: جستجوی داخلی سایت شما می تواند URL های گیج کننده زیادی را برای موتورهای جستجو ایجاد کند و حتی می تواند به عنوان راهی برای حمله اسپمر های SEO به سایت شما استفاده شود. اکثر سایت‌ها از این حفاظت‌ها و بهینه‌سازی‌ها سود خواهند برد، (حتی اگر قابلیت جستجو در قالب سایت شما وجود نداشته باشد.)

en: Your keyphrase is too long. It can be a maximum of 191 characters.
fa: عبارت کلیدی شما خیلی طولانی است. حداکثر 191 کاراکتر مجاز است.

en: Your llms.txt file couldn't be auto-generated
fa: فایل llms.txt شما به صورت خودکار تولید نمی‌شود

en: Your llms.txt file is auto-generated by %s
fa: فایل llms.txt شما به طور خودکار توسط %s تولید می‌شود.

en: Your permalink structure includes the post name
fa: ساختار پیوند یکتای سایت شما شامل نام نوشته است

en: Your recent posts are using default %1$s, which can make them easy to overlook in search results. Update them for better visibility or %2$stry %3$sYoast AI Generate%4$s for free to do it faster.%5$s
fa: پست‌های اخیر شما از %1$s پیش‌فرض استفاده می‌کنند، که می‌تواند باعث شود در نتایج جستجو نادیده گرفته شوند. آن‌ها را برای دیده شدن بهتر به‌روزرسانی کنید یا %2$sبرای انجام سریع‌تر، %3$sتولید با هوش مصنوعی Yoast%4$s را به صورت رایگان امتحان کنید.%5$s

en: Your recent posts are using default %1$s, which can make them easy to overlook in search results. Update them manually or %2$sfind out how %3$sYoast AI Generate%4$s can improve them for you.%5$s
fa: پست‌های اخیر شما از %1$s پیش‌فرض استفاده می‌کنند، که می‌تواند باعث شود در نتایج جستجو نادیده گرفته شوند. آن‌ها را به صورت دستی به‌روزرسانی کنید یا %2$sدریابید چگونه %3$sتولید با هوش مصنوعی Yoast%4$s می‌تواند آن‌ها را برای شما بهبود بخشد.%5$s

en: Your site is now easier for search engines to find.
fa: حالا سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجو قابل مشاهده است!

en: Your site language is set to %s.
fa: زبان سایت شما به %s تنظیم شده است.

en: Your site language is set to %s. If this is not correct, contact your site administrator.
fa: زبان وبسایت شما روی %s تنظیم شده است. اگر صحیح نیست، با مدیر وبسایت خود تماس بگیرید.

en: Your site will continue to work normally, but won't take full advantage of %s.
fa: سایت شما همچون گذشته در حالت طبیعی عمل خواهد کرد ولی از کلیه مزیت های %s بهره‌مند نخواهد شد.

en: Your site’s ready to shine! Want to take it to the next level?
fa: سایت شما آماده درخشش است! می‌خواهید آن را به سطح بعدی ببرید؟

en: Your text should be slightly longer to calculate your Flesch reading ease score.
fa: متن شما باید کمی طولانی تر باشد تا امتیاز سهولت خوانایی محاسبه شود.

en: You’ll reach more people with multiple keyphrases! Want to quickly add these related keyphrases to the %s analyses for even better content optimization?
fa: با چند عبارت کلیدی، به افراد بیشتری دسترسی خواهید داشت. دوست دارید این عبارت های کلیدی مرتبط را به بخش تجزیه و تحلیل سئو در %s اضافه کنید تا بتوانید محتوای خود را بیش از پیش بهینه کنید؟

en: You’re back in Yoast SEO. If you still have tasks to finish in Site Kit by Google, you can %1$s return to their dashboard%2$s anytime.
fa: شما به Yoast SEO برگشتید. اگر هنوز وظایفی در Site Kit by Google دارید که باید انجام دهید، می‌توانید %1$s هر زمان که بخواهید به داشبورد %2$s آنها برگردید.

en: You’ve successfully connected your site with Site Kit by Google!
fa: شما با موفقیت سایت خود را به Site Kit by Google متصل کردید!

en: archived
fa: بایگانی‌شده

[ctx: block description]
en: Adds the Yoast SEO breadcrumbs to your template or content.
fa: افزودن ریزمسیرهای Yoast SEO به پوسته یا محتوای شما.

[ctx: block description]
en: Create a How-to guide in an SEO-friendly way. You can only use one How-to block per post.
fa: راهنمای قدم به قدم خود را در یک مدل مناسب سئو فهرست کنید. شما فقط می توانید از یک بلوک راهنمای قدم به قدم برای هر پست استفاده کنید.

[ctx: block description]
en: List your Frequently Asked Questions in an SEO-friendly way.
fa: لیست سوالات متداول خود را در یک مدل مناسب سئو فهرست کنید.

[ctx: block keyword]
en: FAQ
fa: پرسش های متداول یا FAQ

[ctx: block keyword]
en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

[ctx: block keyword]
en: How to
fa: چگونه یا Howto

[ctx: block keyword]
en: How-to
fa: چگونه یا Howto

[ctx: block keyword]
en: SEO
fa: سئو

[ctx: block keyword]
en: Schema
fa: اسکیما (Schema)

[ctx: block keyword]
en: Structured Data
fa: داده ساختار یافته

[ctx: block keyword]
en: breadcrumbs
fa: ریزمسیرها

[ctx: block keyword]
en: internal linking
fa: لینک داخلی

[ctx: block keyword]
en: site structure
fa: ساختار سایت

[ctx: block title]
en: Yoast Breadcrumbs
fa: ریزمسیرهای Yoast

[ctx: block title]
en: Yoast FAQ
fa: پرسش های متداول یا FAQ

[ctx: block title]
en: Yoast How-to
fa: چگونه یا Howto

en: character | characters
fa[0]: کاراکتر
fa[1]: کاراکتر

en: custom SEO titles
fa: عناوین سئو سفارشی

en: custom SEO titles and meta descriptions
fa: عناوین سئو و توضیحات متای سفارشی

en: custom meta descriptions
fa: توضیحات متای سفارشی

en: days
fa: روز

en: deleted
fa: حذف شد

en: description (custom taxonomy)
fa: توضیح (طبقه بندی سفارشی)

en: difficult
fa: سخت

en: easy
fa: آسان

en: fairly difficult
fa: واقعا سخت

en: fairly easy
fa: واقعا آسان

en: hidden notification | hidden notifications
fa[0]: اعلان پنهان
fa[1]: %s اطلاعیه

en: hidden problem | hidden problems
fa[0]: مشکل پنهان
fa[1]: مشکلات پنهان

en: hours
fa: ساعت

en: https://www.zhaket.com/store/web/digerati
fa: فروش انحصاری نسخه اورجینال این محصول صرفا توسط دیجیراتی در ژاکِت انجام می گیرد.

en: mature
fa: بالغ

en: meta description
fa: توضیحات متا

en: meta descriptions
fa: توضیحات متا

en: meta title
fa: عنوان متا

en: minute | minutes
fa[0]: دقیقه
fa[1]: دقیقه

en: minutes
fa: دقیقه

en: no data
fa: اطلاعاتی وجود ندارد

en: not set
fa: تنظیم نشده

en: oEmbed links
fa: لینک های oEmbed

en: okay
fa: بسیار خوب.

en: out of 100
fa: از 100

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: همۀ <span class="count">(%s)</span>
fa[1]: همۀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: بفرست تو زباله‌دان <span class="count">(%s)</span>
fa[1]: بفرست تو زباله‌دان <span class="count">(%s)</span>

en: public
fa: عمومی

en: quick optimized SEO titles
fa: عناوین سئو بهینه‌شده سریع

en: quick optimized SEO titles and meta descriptions
fa: عناوین سئو و توضیحات متای بهینه‌شده سریع

en: quick optimized meta descriptions
fa: توضیحات متا بهینه‌شده سریع

en: reconnect to %s
fa: اتصال مجدد به %s

en: seconds
fa: ثانیه

en: spam
fa: هرزنامه

en: suggestions
fa: پیشنهادات

en: the following addons
fa: افزودنی های زیر

en: unlimited
fa: نامحدود

en: upgrade your %s plan
fa: ارتقای پلان %s

en: very difficult
fa: خیلی سخت

en: very easy
fa: خیلی راحت

en: word | words
fa[0]: کلمه
fa[1]: کلمه
