خدمات
ثبت سفارش
راهنمای ثبت سفارش
فروشگاه

آکادمی تخصصی نشرآنلاین

آموزش ایندیزاین و صفحه آرایی کتاب و مجله

فروشگاه قالب آماده صفحه آرایی

در دوره های آموزشی آکادمی نشرآنلاین سعی شده تا نه تنها فرد توانایی لازم برای استفاده کامل و حرفه ای از نرم افزارها را فرا بگیرد، بلکه با بررسی نکات کلیدی و مهم مربوط به تولید کتاب و نشریات، دانشجویان این دوره به افرادی حرفه ای در حوزه نشر تبدیل شوند.
در حال حاضر دوره های آکادمی نشر آنلاین شامل آموزش نرم افزار ورد برای نشر مقدماتی و آموزش نرم افزار ایندیزاین برای نشر حرفه ای می شود.

دوره آموزشی حرفه ای ورد Word

این دوره برای همه علاقمندان به تولید اسناد مکتوب و انجام امور حرفه ای صفحه آرایی در محیط نرم افزار WORD بسیار مناسب میباشد. در این دوره نکات و ترفندهای این نرم افزار برای صفحه آرایی حرفه ای به همراه نکات کلیدی و پرکاربرد نشر کتاب آموزش داده می شود.
می توان ورد word را یکی از پرکاربردترین برنامه ها در مجموعه آفیس دانست، شما به طور کلی نرم افزار ورد word برای خلق و ویرایش هر نوع سند مکتوب مناسب است، با این برنامه می توانید کتاب، پایان نامه، مقاله، گزارش و یا هر نوع متن کوتاه یا بلندی را به سرعت ایجاد کنید، همچنین از این نرم افزار برای صفحه آرایی کتاب های ساده نوشتاری و یا کتب تصویری ساده کمک بگیرید.

دوره آموزشی حرفه ای ایندیزاین indesign

نرم افزار ایندیزاین بعنوان حرفه ای ترین نرم افزار طراحی و صفحه آرایی کتاب، مجله، روزنامه، سر رسید، کاتالوگ و… شناخته می شود، بطوریکه اگر شما بخواهید به یک طراحی و صفحه آرایی اصولی و حرفه ای دست پیدا کنید قطعا اصلی ترین گزینه ی نرم افزاری شما ایندیزاین خواهد بود. برای کار انتشارات، موسسات فرهنگی، دفاتر و کانون های تبلیغاتی و شرکت ها و مراکز دیگر، آشنایی و تسلط به نرم افزار Adobe Indesign یک اصل اساسی و مهم برای شما است.

شرکت در دوره های آموزشی آکادمی نشرآنلاین

برای اطلاع و حضور در دوره های حضوری و غیر حضوری آکادمی نشر آنلاین از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

قالب های آماده فروشگاه نشرآنلاین
قالب آماده مجله حرفه ای ایندیزاین
قالب آماده کتاب ایرانی ایندیزاین
قالب آماده کتاب کودک ایندیزاین
قالب آماده جلد فتوشاپ