خدمات
ثبت سفارش
راهنمای ثبت سفارش
فروشگاه
آکادمی

خدمات

فروشگاه قالب آماده کتاب مجله - ایندیزاین و ورد

خدمات تخصصی طراحی و صفحه آرایی کتاب و نشریات

اولین مرحله در جذب مخاطب ایجاد ظاهری جذاب و گویای محتوای اثر است و تناسب طرح و محتوا و استفاده از اصول صحیح در صفحه آرایی بیانگر تخصص و تجربه است. سالها کار در زمینه طراحی و صفحه آرایی به نشرآنلاین این امکان را می‌دهد که با کمک طراحان حرفه‌ای و با تجربه نیاز مخاطب و تمایلات آنها را پیش بینی نموده و با استفاده از ابزارهای صحیح و تکنیکهای روزآمد آنها را جذب و ترغیب به استفاده از تولیدات و محصولات شما کنیم.

توجه به این نکته که هیچ قانون و یا قواعد خشکی برای طراحی آثار چاپی و الکترونیک وجود ندارد و فقط دانش کافی درباره‌ی انتظام بخشی به محتوا و شکل‌دهی به جلوه‌ی گرافیکی اثر حائز اهمیت اساسی است و امروزه طراح باید اطلاعات کافی درباره ی شیوه‌های راه حل‎‌یابی و رویکردهای خلاقانه داشته باشد و به خوبی با تبلیغات، بازاریابی و آگهی‌های تجاری آشنا باشد. طراح باید در موازنه تعامل بین عناصر بصری و کلامی توازن را رعایت کند. وظیفه طراح سامان بخشیدن به عناصر به نحوی است که بیننده را از طریق اطلاعاتی که در صفحه جای داده است هدایت و جهت دهد.

عناصر طراحی، حروف چاپی و گرافیک باید به شیوه‌ای سامان و نظم یابد که مطالب صفحه به آسانی قابل خواندن باشد و خواننده را به پیگیری مطالب ارائه شده ترغیب کند. معمولاً طراح از برخی شیوه‌های خاص استفاده می‌کند تا عناصر درون صفحه را انتظام بخشد. طراحی و صفحه‌آرایی صحیح و حرفه ای یک پروژه می تواند با ایجاد تناسب، تعادل و جذابیت در کنار رعایت اصول و قواعد، مخاطب را ترغیب به مطالعه و پیگیری آن پروژه کند و تاثیر و ماندگاری بیشتری بر روی ذهن مخاطب بگذارد. 

ما در نشرآنلاین زمانی خدمتی را ارائه می دهیم که از کیفیت و اثر بخشی آن مطمئن باشیم…

اگر جزو افرادی هستید که به دنبال رسیدن به بهترین نتیجه از تولیدات خود هستید، قطعا در نوع ارائه تولیداتتان حساسیت ویژه ای را به خرج می دهید و بر اهمیت این موضوع واقف هستید. بر اساس تجربه و بررسی ها مطمئنا ارائه زیبا،‌ اصولی و جذاب یک کتاب،‌ مجله، کاتالوگ یا بروشور، رزومه و … می‌تواند نقش مهمی در فروش و جذب مخاطبان شما داشته باشد که این کار می‌تواند توسط فرد یا مجموعه‌ای انجام شود که دارای تجربه، توانایی و خلاقیت کافی برای انجام خدمات ایده آل طراحی و صفحه بندی باشد.

دسته بندی خدمات تخصصی نشرآنلاین

ما در نشرآنلاین بعنوان مجموعه ای تخصصی در زمینه طراحی و صفحه آرایی در تلاشیم تا با ارتقای سطح کیفی تولیدات این حوزه، راهکاری مفید در جهت رضایت و پیشبرد اهداف مشتریان و همکاران محترم ارائه کنیم.
خدمات طراحی و صفحه آرایی مجموعه نشرآنلاین به سه بخش کلی ( طراحی و صفحه آرایی  /  طراحی قالب کلی(یونیفرم)  /  طراحی جلد  ) تقسیم بندی می شود که هر یک از خدمات بصورت مجزا یا بصورت تجمیعی قابل انجام است. این خدمات شامل موارد زیر می باشد. (برای ورود به هر قسمت روی آن کلیک نمایید)

کتابمجلهکتاب و نشریه های الکترونیککاتالوگ و بروشوررزومه و پروپزال

[تعداد: ۲۹    میانگین: 4.8/5]