خدمات
ثبت سفارش
راهنمای ثبت سفارش
فروشگاه
آکادمی

طراحی رزومه و پروپزال

اگر شما توانایی و تخصص کافی در کاری را دارید ولی از ارسال رزومه خود پاسخی دریافت نمی کنید، احتمالا در ارائه ی رزومه خود دچار مشکل هستید. ایجاد جذابیت، سادگی در حین کامل بودن و نمایش اطلاعات بر اساس اولویت می تواند در تاثیرگذاری رزومه شما کاملا موثر باشد.
معمولا کارفرمایان و مدیران علاوه بر وقت کم، انتظارات زیادی دارند. آن‌ها رزومه‌ای می‌خواهند که به سرعت آن را بخوانند و بیش‌ترین اطلاعات را از شما کسب کنند، بطوری که در کوتاهترین زمان کارفرما اطلاعات مد نظرش را براحتی بدست آورد. این مسئله را می توان در طراحی رزومه تا حد زیادی برطرف نمود؛ تجربه نشان داده نوع چیدمان و ظاهر یک رزومه می تواند سهم بسزایی در قبول یک رزومه داشته باشد.
مطمئنا رزومه ای که اصولی و با ظاهری مناسب تهیه شد تاثیر بیشتری را روی مخاطب خود می گذارد.

تدوین و ارائه صحیح یک پروپزال (طرح پیشنهادی) گامی موثر در معرفی و جذب مشتریان یا دیگر مخاطبان دارد. جدا از استانداردهای تهیه و تدوین یک پروپزال قوی و مناسب؛ نوع ارائه آن می تواند سهم بزرگی از پیشرفت و درک بهتر فعالیت شما را دربر داشته باشد. متاسفانه عدم توجه به این موضوع باعث شده در بسیاری از موارد، یک پروپزال نتواند نتایج موقثیت آمیزی را برای افراد و مجموعه ها به دست آورد.
بخش مهمی از روند ارائه موفق یک پروپزال را یک طراحی خوب و اصولی می تواند رقم بزند که به تجربه و شناخت طراح از آیتم ها و الزامات یک پروپزال (طرح پبشنهادی) موفق می باشد.

در اغلب موارد رزومه ها و پروپزال ها بصورت ساده ارائه می شوند، یعنی متون و تصاویر بصورت ابتدایی و بدون استفاده از عناصر گرافیکی در یک صفحه قرار می گیرد، این موضوع برای ارائه نتیجه بخش یک رزومه و پروپزال مناسب نیست. طراحی اصولی در کنار محتوای مناسب می تواند باعث جذابیت و مهتر آز آن شخصیت بخشی به فعالیت و طرح شما شود، مطمئنا این موضوع باعث متمایز شدن رزومه و پروپزال شما در بین رزومه ها و پروپزال هایی می شود که بصورت ساده و نوشتاری اراده می شود.

ما در نشرآنلاین برای ارائه یک رزومه یا پروپزال ایده آل و اثر بخش، در کنار شماییم…

تعرفه طراحی رزومه و پروپزال