خدمات
ثبت سفارش
راهنمای ثبت سفارش
فروشگاه
آکادمی

طراحی رزومه و پروپزال

فروشگاه قالب آماده کتاب مجله - ایندیزاین و ورد

اگر شما توانایی و تخصص کافی در کاری را دارید ولی از ارسال رزومه خود پاسخی دریافت نمی کنید، احتمالا در ارائه‌ی رزومه خود دچار مشکل هستید. طراحی درست رزومه و پروپزال اولین پله برای رسیدن به موقعیت کاری مورد علاقه شما است. طراحی صحیح با ایجاد جذابیت، نمایش درست اطلاعات بر اساس اولویت می‌تواند در تاثیرگذاری رزومه و پروپزال شما کاملاً موثر باشد و باعث موفقیت شما شود، چراکه روزمه کاری و پروپزال شما اولین مرحله از شناخت کارفرما و مشتریان از شما بوده و معیار برتری شما نسبت به سایر رقبا در اولین نگاه توسط رزومه کامل و جامع شما است که نمایش داده می‌شود.

طراحی رزومه

باید توجه داشت که رزومه در عین حال که باید شامل تمامی توانمندی‌ها و مزیت‌های شما نسبت به سایر افراد باشد. لازم است  مختصر و کوتاه باشد تا کارفرما بتواند در یک نگاه و صرف کمترین زمان به دیدی جامع نسبت به شما دست یابد. معمولاً کارفرمایان و مدیران علاوه بر وقت کم، انتظارات زیادی دارند. آن‌ها رزومه‌ای می‌خواهند که به سرعت آن را بخوانند و بیش‌ترین اطلاعات را از شما کسب کنند، بطوری که در کوتاهترین زمان کارفرما اطلاعات مد نظرش را براحتی بدست آورد. این مسئله را می توان در طراحی رزومه تا حد زیادی برطرف نمود؛ تجربه نشان داده نوع چیدمان و ظاهر یک رزومه می تواند سهم بسزایی در قبول یک رزومه داشته باشد.

مطمئنا رزومه ای که اصولی و با ظاهری مناسب طراحی و تهیه شود تاثیر بیشتری را روی مخاطب خود می گذارد. یک رزومه خوب علاوه بر محتوای جذاب باید از لحاظ بصری نیز زیبا و جالب توجه باشد اما توجه داشته باشید که منظور استفاده از کادر، تصویر و نقوش گرافیکی نیست، حفظ سادگی در کنار محتوای غنی و استفاده از فونت مناسب، دسته بندی مطالب بطوریکه کمترین زمان را صرف جستجوی هر بخش از اطلاعات کرد.

طراحی پروپزال

تدوین و ارائه صحیح یک پروپزال (طرح پیشنهادی) گامی موثر در معرفی و جذب مشتریان یا دیگر مخاطبان دارد. جدا از استانداردهای تهیه و تدوین یک پروپزال قوی و مناسب؛ نوع ارائه آن می تواند سهم بزرگی از پیشرفت و درک بهتر فعالیت شما را دربر داشته باشد. متاسفانه عدم توجه به این موضوع باعث شده در بسیاری از موارد، یک پروپزال نتواند نتایج موفقیت آمیزی را برای افراد و مجموعه ها به دست آورد.

بخش مهمی از روند ارائه موفق یک پروپزال را یک طراحی خوب و اصولی می تواند رقم بزند که به تجربه و شناخت طراح از آیتم ها و الزامات یک پروپزال (طرح پبشنهادی) موفق می باشد.

در اغلب موارد رزومه ها و پروپوزال ها بصورت ساده ارائه می شوند، یعنی متون و تصاویر بصورت ابتدایی و بدون استفاده از عناصر گرافیکی در یک صفحه قرار می گیرد، این موضوع برای ارائه نتیجه بخش یک رزومه و پروپزال مناسب نیست. طراحی اصولی در کنار محتوای مناسب می تواند باعث جذابیت و مهتر از آن شخصیت بخشی به فعالیت و طرح شما شود، مطمئنا این موضوع باعث متمایز شدن رزومه و پروپزال شما در بین رزومه ها و پروپزال‌هایی می شود که بصورت ساده و نوشتاری اراده می شود.

ما در نشرآنلاین برای ارائه یک رزومه یا پروپزال ایده آل و اثر بخش، در کنار شماییم…

تعرفه طراحی رزومه و پروپزال

[تعداد: ۶۹    میانگین: 4.7/5]