نمونه کارها

نمونه کارهای طراحی کتاب، مجله، کتاب و نشریه الکترونیک، کاتالوگ و بروشور، رزومه و پروپزال

در نشرآنلاین همیشه تلاش کرده‌ایم خدماتی ارائه دهیم که نه تنها برای مشتریان رضایت‌بخش و سودمند باشد، بلکه از نظر کیفی در شرایطی باشند که همیشه به انجام آن‌ها افتخار کنیم، بنابراین همیشه برای دستیابی به این موضوع تمام دانش، تجربه و توانایی خود را به کار می‌گیریم.

با توجه به تعدد پروژه‌ها و تشابه ساختاری در برخی از آنها (مثلا در صفحه‌آرایی کتاب‌های ساده) و زمان مورد نیاز برای آماده‌سازی پروژه‌‌ها جهت نمایش، نمونه‌کارهای ارائه شده تنها بخشی از پروژه‌های انجام شده در نشرآنلاین است که جهت نمایش در سایت قرار گرفته است. البته نمونه‌کارهای قرار شده به شکلی است که شما با بررسی پروژه‌های مختلف انجام شده، از سطح و توانایی مجموعه ما در انجام پروژه‌ها مطلع خواهید شد.

نمونه کارهای طراحی و صفحه آرایی ارائه شده حاصل همکاری و ارائه خدمات به ناشرین، شرکت های خصوصی، سازمان‌های دولتی، اشخاص حقیقی و همکاران محترم می‌باشد که در بیشتر پروژه‌ها خدمات طراحی و صفحه آرایی بصورت کامل (طراحی یونیفرم (قالب کلی)، صفحه آرایی و طراحی جلد) انجام شده و در برخی موارد نیز خدمات بصورت تکی ارائه شده است.

برای بررسی هدفمند و سریع شما، نمونه کارهای طراحی و صفحه آرایی نشرآنلاین در بخش‌های صفحه آرایی و طراحی کتاب، طراحی مجله، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی کتاب و نشریه الکترونیک و طراحی رزومه و پروپزال تقسیم‌بندی شده است.

با کلیک بر روی بخش مورد نظر می‌توانید نمونه کارهای مرتبط را مشاهده کنید. (روی تصاویر کلیک کنید)این مقاله رو دوست داشتم
4.8/5 - (40 امتیاز)
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر
دیدگاه خودتون رو بنویسید
    1. سپاس از توجه و دقت نظر شما
      به زودی نمونه کارهای مربوط به طراحی کاتالوگ و بروشور هم اضافه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آکادمی نشرآنلاین
آکادمی نشرآنلاین

آموزش‌های جامع و تخصصی حوزه نشر و صفحه‌آرایی

فروشگاه نشرآنلاین
فروشگاه نشرآنلاین

فروشگاه تخصصی ابزارها و قالب‌های حرفه‌ای صفحه‌آرایی