سوالات متداول

چرا خدمات نشرآنلاین

ممکن است برخی از سوالات شما، جزو سوالات پرتکرار باشند و پاسخ مشابهی داشته باشند، لذا در این صفحه برخی از این سوالات را پاسخ داده‌ایم تا شما را سریع‌تر راهنمایی کنیم.

سوالات متداول فرآیند انجام کار در نشرآنلاین

مراحل انجام کار در نشرآنلاین به چه صورت هست؟

مراحل انجام کار در نشرآنلاین به ترتیب شامل: ثبت سفارش، بررسی سفارش، صدور پیش فاکتور، پرداخت پیش فاکتور، شروع انجام کار، ارسال و انجام مراحل بازبینی، تایید نهایی کار توسط سفارش دهنده، صدور فاکتور، پرداخت فاکتور و در نهایت تحویل کار می‌شود.

برای استعلام قیمت باید ثبت سفارش کنم؟

خیر؛ برای استعلام قیمت،‌ حتما از طریق چت‌آنلاین، پیام‌رسان‌ها و یا ایمیل که اطلاعات آن در صفحه تماس با ما قرار داده شده است، اقدام کنید. بعد از استعلام قیمت در صورت تایید و صلاحدید می‌توانید سفارش خود را در نشرآنلاین ثبت کنید.

برای ثبت سفارش از چه راهی باید اقدام کنم؟

ثبت سفارش صرفاً به صورت آنلاین و از طریق فرم ثبت سفارش انجام می‌گردد.

زمان انجام سفارش چقدر است؟

بطور معمول زمان‌بندی انجام سفارشات 9 الی 12 روز کاری است. این زمان با توجه به نوع سفارش و حجم محتوا متغیر می‌باشد و ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. (زمانبندی انجام پروژه بعد از ثبت سفارش و بررسی اعلام می‌شود)

امکان انجام سفارش در زمان کوتاه‌تر از 9 روزکاری وجود دارد؟

بله؛ امکان انجام کار بستگی به حجم سفارش شما و شرایط کاری حاکم در مجموعه نشرآنلاین دارد، که باید مورد بررسی قرار گیرد. لازم به ذکر است که انجام سفارشات فوری شامل افزایش هزینه خواهد شد.
(برای اطلاع از امکان انجام کار فوری می‌توانید از طریق تلگرام یا واتساپ درخواست خودتون رو مطرح کنید تا بررسی شود)

زمان طراحی یونیفرم (قالب کلی) چقدر است؟

حداقل زمان برای طراحی قالب کلی 9 – 12 روز کاری در سفارش های کم جزئیات و حالت پایه است، که این زمان بسته به نوع و حجم کار متغیر است.

‏‏
‏‏

استعلام قیمت و تعرفه‌های طراحی و صفحه آرایی

چطور می تونیم هزینه حدودی کارم را محاسبه کنم؟

متناسب با سفارشتون می‌تونید با مراجعه به صفحه تعرفه‌ها قیمت‌های پایه طراحی و صفحه‌آرایی را مشاهده کنید. برای این منظور می‌تونید از لینک‌های زیر استفاده کنید:
تعرفه طراحی و صفحه آرایی کتاب
تعرفه صفحه آرایی و طراحی مجله و نشریه
تعرفه طراحی کتاب و نشریه الکترونیک
تعرفه طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور
تعرفه طراحی رزومه و پروپزال

ملاک و معیار محاسبه قیمت چیست؟

قیمت‌گذاری بر روی سفارشات، بر اساس ساختار و جزئیات موجود در کار تعیین می‌شود. به عنوان مثال برخی از کارها صفحاتی با ساختار مشابه، یکسان و تکرار شونده دارند و به نسبت کارهایی که صفحات و ساختار متغیر و متفاوت دارند هزینه به مراتب کمتری خواند داشت. یا در مثالی دیگر کارهایی که جزئیات و بخش های متعدد و متفاوتی دارند مثل نشریات یا کاتالوگ و … به مراتب هزینه بیشتری نسبت به کتاب ها را در بر خواهند داشت.

برای استعلام قیمت باید چه مواردی را ارسال کنم؟

لازم است برای استعلام قیمت، مشخصات ظاهری کار مانند: قطع (ابعاد)، رنگ بندی و همچنین عنوان و موضوع کار را به همراه فایل ورد یا نمونه مورد نظر ارسال جهت بررسی از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده در صفحه تماس با ما ارسال کنید.

آیا استعلام قیمت، مبنای قیمت ثبت و انجام سفارش هست؟

اگر فایل و مشخصات ارائه شده برای استعلام قیمت دقیقا مشابه با فایل ثبت شده در فرم ثبت سفارش باشد، معمولا همان قیمت ملاک قرار داده می‌شود. در غیر اینصورت ملاک ارائه قیمت، بررسی اطلاعات، مشخصات و فایل کار در فرم ثبت سفارش می‌باشد.

آیا امکان قیمت گذاری روی کار انجام شده توسط دیگران وجود دارد؟

خیر؛ با توجه به تفاوت سطح انجام کار و شرایط موجود در نشرآنلاین، از نظر فنی و حرفه‌ای نمی‌توان بر روی کارهای انجام شده توسط دیگران قیمت‌گذاری کرد.

هزینه دریافت فایل لایه باز چقدر هست؟

نیاز به پرداخت هزینه‌ی اضافی نیست. پس از تسویه حساب سفارش، اگر شما درخواست فایل لایه باز سفارشتون رو داشته باشید بدون دریافت هزینه اضافی فایل برای شما ارسال می‌شود.

‏‏
‏‏

پرداخت ها

پرداخت ها در نشرآنلاین به چه صورت انجام می‌شود؟

پرداخت هزینه سفارشات در دو مرحله در ابتدا (بعد از ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور) و پایان کار (قبل از تحویل نسخه نهایی) دریافت می‌شود.

پرداخت‌ صورت‌حساب‌ها از چه روش‌هایی انجام می‌شود؟

تمامی پرداخت‌ها در نشرآنلاین صرفاً به صورت آنلاین، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی انجام می‌گیرد.

آیا امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

پرداخت ها در نشر آنلاین در دو مرحله، ابتدا و انتهای انجام کار، دریافت می‌شود و در حال حاضر شرایط دیگری در نظر گرفته نشده است.

مبلغ نهایی سفارش با مبلغ پیش فاکتور یکسان است؟

هزینه‌های درج شده در پیش فاکتور ثابت است، اما در دو حالت ممکن است تغییر کند. یک مورد اینکه در شروع کار تعداد صفحات بصورت تقریبی درج می‌شود لذا در پایان کار ممکن است این تعداد تغییر کند، که قاعدتا هزینه صفحه آرایی هر صفحه ثابت است و طبق تعداد صفحات ممکن است هزینه کاهش یا افزایش پیدا کند.
مورد بعدی اضافه شدن خدمات بیشتر به سفارش است مانند اضافه کردن محتوا، بخش‌های جدید، رسم شکل و … که در زمان ثبت سفارش توسط سفارش‌دهنده مشخص نشده و در حین انجام کار به سفارش اضافه می‌شود، که در این مورد هزینه به کار اضافه می‌شود.

این مقاله رو دوست داشتید؟

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد امتیازها 2