نمونه‌کار طراحی و صفحه آرایی کتاب آناتومیست شو – عضلات اندام فوقانی

چرا خدمات نشرآنلاین
نمونه کار طراحی و صفحه آرایی کتاب عضلات اندام فوقانی
نشرآنلاین » نمونه کارها » نمونه کارهای صفحه آرایی و طراحی کتاب » نمونه‌کار طراحی و صفحه آرایی کتاب آناتومیست شو – عضلات اندام فوقانی

نمونه‌کار طراحی و صفحه آرایی کتاب آناتومیست شو – عضلات اندام فوقانی

  • نوع پروژه کتاب
  • موضوع/دسته‌بندی کمک آموزشی - پزشکی
  • خدمات ارائه شده طراحی قالب کلی - صفحه آرایی - طراحی جلد
  • قطع (ابعاد) رقعی
  • رنگ‌بندی رنگی - چهار رنگ
  • نوع خروجی چاپی و الکترونیکی
نمونه طراحی جلد و صفحه آرایی کتاب آناتومی
نمونه کار صفحه آرایی کتاب آناتومی پزشکی
نمونه طراحی قالب کتاب و صفحه آرایی اندام انسان
نمونه طراحی جلد کتاب آناتومی عظلات اندام فوقانی بدن
ویرایش و طراحی مجدد تصویر در صفحه آرایی کتاب

کتاب عضلات اندام فوقانی، جلد اول از مجموعه کتاب‌های کمک آموزشی آناتومیست‌شو است که در نشر آنلاین طراحی و صفحه‌آرایی شده است. در این کتابچه کمک آموزشی پزشکی، هم به تشریح و آموزش اعضای مختلف پرداخته شده و هم بخشی را برای یادداشت دانشجو در نظر گرفته شده است.

این نمونه کار طراحی کتابچه، در 88 صفحه و در قطع رقعی طراحی شده است. تعدادی کمی از صفحات اول این کتاب شامل صفحات ورودی می‌شوند و باقی صفحات به بررسی اندام‌های مختلف و صفحه یادداشت مقابل آن پرداخته شده است. این کتاب در مرحله اول به صورت چاپی و در آینده به صورت کتاب الکترونیک عرضه می‌شود.

برای این کتاب خدمات کامل شامل: طراحی قالب‌کلی، صفحه‌آرایی و طراحی جلد ارائه شد. در طراحی این پروژه، بر اساس نیاز و برای طراحی یکپارچه و بهتر صفحات، نوشته‌ها و خطوط تصاویر اصلی حذف گردید و متن‌ها و خطوط مجدد به تصاویر اضافه شد.

این پروژه در ابتدا توسط مجموعه‌ی دیگری طراحی شده بود، اما با توجه به عدم تایید سفارش‌دهنده، طراحی مجدد‌(ریدیزاین) این پروژه به نشرآنلاین سپرده شد که نتیجه پیش رو را مشاهده می‌کنید.

این مقاله رو دوست داشتید؟

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد امتیازها 2