چرا آکادمی نشرآنلاین

چرا دوره‌های آموزشی برای شما می‌تواند مفید باشد؟! در این بخش به برخی از ویژگی‌ها و مزایای دوره‌های آموزشی آکادمی نشرآنلاین می‌پردازیم تا شما بتوانید بهتر در مورد شرکت در دوره‌های آموزشی ما تصمیم‌گیری کنید.

دوره‌هایی از دل تجربه

ما در نشرآنلاین، سالهاست به طور تخصصی و متمرکز در حوزه طراحی و صفحه‌آرایی فعالیت می‌کنیم، بنابراین تجربه‌ی خوبی در این زمینه داریم و این تجربیات را در دوره‌های آموزشی آکادمی نشرآنلاین ارائه می‌دهیم. پس شما می‌توانید در زمانی کوتاه به آنچه نیاز دارید دست یابید.

چرا آکادمی نشرآنلاین

دوره‌های تخصصی حوزه صفحه‌آرایی

در آکادمی نشرآنلاین، به طور تخصصی آموزش‌های حوزه صفحه‌آرایی و نشررومیزی ارائه می‌شود، بر همین اساس تلاش می‌شود بهترین و کاربردی‌ترین اطلاعات و آموزش‌های مرتبط با این حوزه ارائه شود.

دوره های تخصصی

سطح کیفی بالای دوره‌ها

دوره‌های آموزشی که در آکادمی ارائه می‌شود از جهات گوناگون مخصوصاً نتیجه‌بخش بودن دوره مورد بررسی قرار می‌گیرد. بر همین اساس در آکادمی نشرآنلاین دوره‌هایی ارائه می‌شود که از مفید و کاربردی بودن آن‌ها اطمینان حاصل شود.

کیفیت بالای دوره آموزشی

امکانات ویژه دانشجویان

بسته به امکانات و دسترسی‌های موجود در نشرآنلاین، در صورت امکان طبق ضوابط و شرایط، تلاش می‌شود بسترهای ویژه‌ای در اختیار دانشجویان آکادمی نشرآنلاین قرار داده شود تا دانشجویان دسترسی‌های بهتری برای فعالیت حرفه‌ای در این حوزه داشته باشند.

پشتیبانی ویژه دوره‌ها

یکی از مواردی که نیاز هر دوره‌ی آموزشی است تا بهترین برآیند را در بر داشته باشد پشتیبانی و ارتباط موثر در طول دوره است. این مورد به صورت ویژه‌ای در نظر گرفته شده است و تلاش می‌شود در دوره‌ها، مدرس به طور مستقیم همراه و پاسخگوی سوالات دانشجویان باشد.

پشتیبانی دوره آموزشی