خدمات
ثبت سفارش
راهنمای ثبت سفارش
فروشگاه

طراحی و صفحه آرایی روزنامه

واژه روزنامه، نام عمومی نشریاتی است که برای انتشار اخبار، آرا و نظرها، اعلانات، و دیگر اطلاعات مورد توجه مردم در فواصل زمانی منظم (معمولا بصورت روزانه)، در صبح یا عصر یا هردو نوبت انتشار مییابد؛ درباره موضوع‌های روز به بحث می پردازد؛ و مخاطب آن ممکن است ساکنان شهری کوچک یا بزرگ، استان، کشور، […]

فروشگاه قالب آماده صفحه آرایی

واژه روزنامه، نام عمومی نشریاتی است که برای انتشار اخبار، آرا و نظرها، اعلانات، و دیگر اطلاعات مورد توجه مردم در فواصل زمانی منظم (معمولا بصورت روزانه)، در صبح یا عصر یا هردو نوبت انتشار مییابد؛ درباره موضوع‌های روز به بحث می پردازد؛ و مخاطب آن ممکن است ساکنان شهری کوچک یا بزرگ، استان، کشور، و حتی یک قاره یا کل کره زمین باشد. به دلیل فوریت طرح مسائل و نیز وسعت بازتاب اجتماعی، روزنامه‌ها همواره وسیله‌ای سبک‌تر و سریع‌تر نسبت به کتاب بوده‌اند. امروزه روزنامه‌ها، علاوه بر ارائه گزارش وقایع، دیگر مطالب مورد توجه عموم را نیز دربردارند.

گرچه روزنامه‌ها به دلیل وظیفه اطلاع‌رسانی و داشتن آیتم‌های مختلف خبری، خوانندگان خاص و تقریباً ثابتی را دارا می‌باشند که کمتر نیاز به صفحه‌آرایی و گرافیک خاص و خلاقیت و نوآوری‌های بدیع در هر شماره را دارند، اما رویکردی مناسب و خلاق در نوع طراحی آنها باعث جذب بیشتر خوانندگان و افزایش تیراژ روزافزون‌شان می‌شود.

ما این رویکرد را برای شما عملیاتی می کنیم

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
قالب های آماده فروشگاه نشرآنلاین
قالب آماده مجله حرفه ای ایندیزاین
قالب آماده کتاب ایرانی ایندیزاین
قالب آماده کتاب کودک ایندیزاین
قالب آماده جلد فتوشاپ