راهنمای ثبت سفارش

آموزش فرآیند ثبت و پیگیری آنلاین سفارشات

چرا خدمات نشرآنلاین

در جهت بهبود عملکرد در فرآیند انجام سفارشات، کلیه مراحل ثبت، پیگیری و انجام سفارشات بصورت آنلاین و از طریق سامانه ثبت سفارش (پرتال مشتریان) صورت می پذیرد. جهت استفاده بهینه و آسان از پرتال مشتریان و انجام مراحل ثبت و پیگیری سفارش در ادامه با ما همراه باشید!

1- بخش پرتال مشتریان (ثبت سفارش)

جهت ورود به سامانه ثبت سفارش ( پرتال مشتریان ) نشرآنلاین به آدرس order.nashreonline.com مراجعه نمایید.

2- ثبت نام و ورود

ورود
در صورتی که قبلاً ثبت نام کرده اید برای ورود دو روش پیش شما قرار دارد:

  1. ورود با ایمیل (نام کاربری) و رمز عبور
  2. ورود با شماره موبایل و کد یکبار مصرف

در روش اول اگر قبلا بوسیله ایمیل ثبت نام کرده اید و رمز عبور دارید می تواند آنها را در فیلدهای مشخص شده درج نمایید و روی دکمه ورود کلیک نمایید و وارد شوید.
در روش دوم اگر شما بوسیله تلفن همراه ثبت نام کرده اید کافی است شماره همراه خود را در فلید شماره موبایل درج کنید و روی دکمه ورود با کد یکبار مصرف کلیک نمایید، سپس منتظر بمانید تا کد یکبار مصرف برای شما پیامک شود، پس از دریافت آن را در قسمت مربوطه درج نمایید و وارد شوید.

عضویت
ابتدا روی گزینه ورود/عضویت کلیک نمایید و سپس در صفحه ورود در قسمت پایینی فرم روی دکمه عضویت کلیک نمایید تا وارد بخش ثبت نام شوید.
در فیلد نام، نام و نام خانوادگی خود و در فیلدهای بعدی به ترتیب شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید.(شماره همراه شما جهت دریافت کد تاییدیه ورود و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می گیرد.)
بعد از وارد کردن اطلاعات روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و منتظر دریافت کد تاییدیه باشید. بعد از دریافت کد تاییدیه از طریق اس ام اس ودرج آن روی گزینه ثبت کلیک نمایید. در این وضعیت،‌ عضویت شما کامل شده و به صفحه سامانه منتقل می شوید.

3- داشبورد کاربری

بعد از ورود در صفحه کاربری می توانید اطلاعات مربوط به سفارشات و بخش های مختلف پرتال را مشاهده نمایید.

  • در منوی کناری داشبورد، در قسمت مشخصات فردی می توانید اطلاعات خود را مشاهده نمایید و آنها را تکمیل نمایید.

4- ثبت سفارش

برای شروع ثبت سفارش روی منوی ثبت سفارش کلیک نمایید. در این قسمت کلیه اطلاعات و فایلهای مورد نیاز خود را بصورت مرحله ای می توانید وارد و ثبت کنید. در هر مرحله می توانید برای راهنمایی بهتر شما توضیحات مربوط به آن مرحله وجود دارد که می توانید آنها را مشاهده نمایید. پس از انجام مرحله آخر سفارش شما ثبت شده و به بخش پیگیری سفارشات منتقل می شوید.

5- صدور پیش فاکتور

پس از ثبت سفارش منتظر بمانید تا سفارش شما توسط کارشناس بررسی شود و پیش فاکتور مربوط به سفارش ما صادر گردد.
(این مرحله توسط ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می شود)

6- مشاهده جزئیات سفارش، فاکتورها و پیام ها

در قسمت پیگیری سفارشات می توانید با کلیک بر روی کادر قرمز رنگ جزییات و پیگیری، کلیه اقدامات مربوط به سفارش نظیر مشاهده جزئیات، مشاهده و پرداخت پیش فاکتور و فاکتور، ارسال پیام و … را مدیریت کنید.

7- پرداخت پیش فاکتور

برای مشاهده و پرداخت پیش فاکتور در قسمت پیگیری سفارشات، روی کادر قرمز رنگ جزییات و پیگیری کلیک نمایید و سپس روی گزینه پیش فاکتور کلیک نمایید، در این قسمت با کلیک بری روی مشاهده و پرداخت فاکتور می توانید جزییات پیش فاکتور را مشاهده و نسبت به پرداخت آنلاین آن اقدام نمایید. (مبلغ قابل پرداخت در پیش فاکتور 50% از مبلغ کل تعیین شده می باشد که در این مرحله بعنوان پیش پرداخت، پرداخت می گردد)

8- تایید پرداخت و قرار گرفتن سفارش در لیست انجام

پس از پرداخت پیش فاکتور و تایید پرداخت، سفارش شما پردازش شده و در لیست انجام کار قرار می گیرد.

9- انجام سفارش

کلیه مراحل انجام کار شامل پیش طرح یا نسخه اولیه و صفحه آرایی و تحویل کار از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی و یا در در صورت نیاز بصورت تلفنی با شما هماهنگی لازم بعمل می آید.

در صورت نیاز به ارسال پیام های مربوط به سفارش می توانید از قسمت پیگیری، جزئیات سفارش و پیام ها اقدام کنید.

10- تایید صحت انجام سفارش، پرداخت فاکتور و تحویل فایل نهایی

پس از انجام سفارش و تایید انجام کار توسط شما و بررسی توسط کارشناس مربوطه، فاکتور نهایی سفارش صادر می شود و پس از پرداخت فاکتور فایل نهایی سفارش برای شما ارسال می گردد.

این مقاله رو دوست داشتید؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد امتیازها 0