ثبت سفارش

فرم ثبت سفارش خدمات نشرآنلاین

چرا خدمات نشرآنلاین

از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش انواع خدمات طراحی و صفحه آرایی کتاب، مجله یا نشریه، کتاب و نشریه الکترونیک، کاتالوگ یا بروشور و رزومه یا پروپوزال را ثبت کنید. در پایین صفحه به برخی از سوالات متداول در مورد ثبت و انجام سفارشات پاسخ داده شده، که می‌توانید مشاهده کنید.

جهت مشاهده نمونه‌کارها انجام شده در نشر آنلاین به صفحه نمونه‌کارها و برای مشاهده هزینه طراحی و صفحه‌آرایی به صفحه تعرفه‌ها مراجعه کنید و روی گزینه مورد نظر خود کلیک کنید. همچنین اگر قصد دارید از هزینه‌ی دقیق و شرایط انجام مطلع شوید، می‌توانید برای بررسی و مشاوره توسط کارشناسان، با ما تماس بگیرید.

توجه داشته باشید، سفارشاتی که در این قسمت به صورت ناقص (عدم ارسال محتوای کامل متنی و تصویری – فایل ورد) ثبت می‌شوند، رسیدگی نخواهد شد، لذا برای ثبت و انجام سفارش حتما فایل کامل و نهایی شده را در قالب فایل ورد Word ارسال نمایید.

فرم ثبت سفارش

 • ابعاد بعد از برش (برای اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی قطع استاندارد کتاب و مجله مراجعه کنید.)
 • اگر کد رنگ مشخصی مد نظر دارید در قسمت توضیحات وارد کنید
 • بصورت تقریبی مثلا 20 صفحه
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpeg, jpg, gif, png, pdf, doc, docx, rar, zip, Max. file size: 256 MB.
   فایل متن و محتوای ورد و یا فایل های نمونه ای را که دارید برای ما ارسال کنید. (ارسال فایل برای تعیین قیمت و فرآیند انجام سفارش ضروری است.) اگر تعداد فایل های شما زیاد است آن‌ها را بصورت فایل فشرده zip کنید و ارسال کنید
  • اگر توضیحاتی در رابطه با سفارش دارید که باید بیان شود اینجا درج کنید. مثلا اگر برای سفارش رنگ های خاصی را مد نظر دارید کد رنگ آن‌ها را اینجا بنویسید.
  • نام و نام خانوادگی یا نام شرکت و موسسه را درج نمایید
  • شماره همراه خود را به دقت و با کیبورد انگلیسی EN وارد نمایید
  • ایمیل را به دقت وارد کنید (مراحل ثبت و اطلاع‌رسانی از طریق ایمیل انجام می‌شود)
   درصورت انتخاب گزینه تلگرام یا واتساپ در فیلد شماره موبایل شماره ای را وارد کنید که روی آن تلگرام یا واتساپ نصب باشد.

  سوالات متداول

  منظور از ابعاد بعد از برش چیست؟

  برای کارهای چاپی، اندازه سند از اطراف 5 میلیمتر بیشتر در نظر گرفته می شود، تا در زمان صحافی برای مرتب و یکدست کردن کار این فضا را برش بزنند. به ابعاد نهایی کار بعد از صحافی ابعاد بعد از برش گفته می‌شود. (برای اطلاعات بیشتر به مقاله قطع کتاب و مجله مراجعه کنید)

  زمان انجام سفارش چقدر است؟

  بطور معمول زمان‌بندی انجام سفارشات 9 الی 12 روز کاری است. این زمان با توجه به نوع سفارش و حجم محتوا متغیر می‌باشد و ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. (زمانبندی انجام پروژه بعد از ثبت سفارش و بررسی اعلام می‌شود)

  امکان انجام سفارش در زمان کوتاه‌تر وجود دارد؟

  بله؛ امکان انجام کار بستگی به حجم سفارش شما و شرایط کاری حاکم در مجموعه نشرآنلاین دارد، که باید مورد بررسی قرار گیرد. لازم به ذکر است که انجام سفارشات فوری شامل افزایش هزینه خواهد شد.
  (برای اطلاع از امکان انجام کار فوری می‌توانید از طریق تلگرام یا واتساپ درخواست خودتون رو مطرح کنید تا بررسی شود)

  زمان طراحی یونیفرم (قالب کلی) چقدر است؟

  حداقل زمان برای طراحی قالب کلی 8 روز کاری است، که این زمان بسته به نوع و حجم کار متغیر است.

  مبلغ نهایی سفارش با مبلغ پیش فاکتور یکسان است؟

  هزینه‌های درج شده در پیش فاکتور ثابت است، اما در دو حالت ممکن است تغییر کند. یک مورد اینکه در شروع کار تعداد صفحات بصورت تقریبی درج می‌شود لذا در پایان کار ممکن است این تعداد تغییر کند، که قاعدتا هزینه صفحه آرایی هر صفحه ثابت است و طبق تعداد صفحات ممکن است هزینه کاهش یا افزایش پیدا کند.
  مورد بعدی اضافه شدن خدمات بیشتر به سفارش است مانند اضافه کردن محتوا، بخش‌های جدید، رسم شکل و … که در زمان ثبت سفارش توسط سفارش‌دهنده مشخص نشده و در حین انجام کار به سفارش اضافه می‌شود، که در این مورد هزینه به کار اضافه می‌شود.

  شرایط پرداخت به چه صورت هست؟

  50 درصد مبلغ پیش فاکتور برای شروع کار دریافت می‌شود. باقیمانده مبلغ پس از انجام سفارش جهت تسویه حساب دریافت می‌شود.

  هزینه دریافت فایل لایه باز چقدر هست؟

  نیاز به پرداخت هزینه‌ی اضافی نیست. پس از تسویه حساب سفارش، اگر شما درخواست فایل لایه باز سفارشتون رو داشته باشید بدون دریافت هزینه اضافی فایل برای شما ارسال می‌شود.

  این مقاله رو دوست داشتید؟

  میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد امتیازها 10