تایپ

چرا خدمات نشرآنلاین

 تایپ به نوعی تبدیل اسناد و متون نوشتاری از حالت فیزیکی بصورت الکترونیکی است که قابلیت چاپ و یا انتشار توسط شبکه‌های اجتماعی را بصورت حرفه‌ای و استاندارد ایجاد می‌کند. مرحله پیش از صفحه آرایی و صفحه بندی کتاب و نشریات چاپی و الکترونیکی مرحله تایپ است. بنابراین اهمیت نوشتار صحیح درارائه مطالب ارائه شده اولین مرحله و مهمترین بخش آن خواهد بود.

پیش از اختراع و رواج استفاده از رایانه تایپ با ماشین تحریر انجام می‌شد. یکی از پیش زمینه‌های دریافت گواهی ماشین نویسی توانایی تایپ ده انگشتی بود. در تایپ ده انگشتی معمولاً بدون دیدن صفحه کلید و با استفاده از تمامی انگشتان صورت می‌گردد.

ماشین نویسی بدون غلط املائی اهمیت زیادی دارد چراکه در تایپ با ماشین تحریر امکان رفع غلطهای تایپی به آسانی ورد ممکن نیست. همچنین در تایپ ده انگشتی توجه به سرعت تایپ در یادداشت برداری و تایپ صورت جلسات نیز اهمیت دارد. تایپ ده انگشتی دو مزیت عمده دارد: اول اینکه به دلیل عدم نیاز دقت به صحفه کلید چشم آزاد است و می‌توان اشتباهات موجود در تایپ را به سرعت دید و آنها را رفع کرد. دومین نکته سرعت بالای تایپ است بطوری که تایپ کردن از نوشتن با دست و قلم نیز سریعتر و راحت‌تر است. سرعت تایپ حتی می‌تواند تا 200 کلمه در دقیقه افزایش یابد. اما فراموش نکنید که مهارت در تایپ نیازمند صرف وقت و تمرین مستمر است.

مجموعه نشر آنلاین به عنوان مرکز تخصصی طراحی و صفحه آرایی در جهت ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان در زمینه تایپ نیز درحال ارائه خدمات است.

ارائه انواع خدمات تایپی ازجمله تایپ فارسی، انگلیسی، عربی و… انواع مقاله، پایان نامه، کتاب، جدول، فرمول رسم نمودار و… در نرم افزار ورد را شامل می‌شود. هر صفحه استاندارد شامل 250 لغت تایپ شده است. اندازه قلم معمولاً 14 و فونتهای متداولی چون B.nazanin، Bzar، mitra، lutos و… است که با فاصله خطوط 1.5 در صفحه با ابعاد A4 ارائه می‌گردد.مشاهده تعرفه تایپ

این مقاله رو دوست داشتید؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد امتیازها 0