مزایای نشرآنلاین

خدمات کاملا تخصصی کار با مجموعه ای که بصورت تخصصی در یک زمینه فعالیت می کند می تواند مزایای ویژه […]

خدمات کاملا تخصصی
کار با مجموعه ای که بصورت تخصصی در یک زمینه فعالیت می کند می تواند مزایای ویژه ای را در بر داشته باشد.
 کیفیت بالا، تجربه، خلاقیت و نوآوری، اشراف بر تولیدات، تولیدات قاعده مند و اصولی را می توان بعنوان برخی از مزایای ویژه این مجموعه ها نام برد. نشر آنلاین نیز بعنوان مجموعه ای که بطور تخصصی و خاص در زمینه طراحی و صفحه آرایی کتاب، مجله و نشریه فعالیت می کند دارای تمام ویژگی های ذکر شده می باشد. 

سرعت و کیفیت بالا
انجام کلیه سفارشات در نشرآنلاین با بهره گیری از افراد متخصص و خلاق و بهره گیری از ابزارهای نوین و تخصصی مرتبط صورت می گیرد، از این رو دستیابی به نتیجه ایده آل به سرعت و با کیفیت بالا صورت می پذیرد. همچنین نشرآنلاین تا دستیابی به نتیجه ایده آل و مدنظر سفارش دهنده، تمام توان خود را بکار می گیرد.

صرفه جویی در زمان / ضمانت زمان تحویل
با وجود مشکلات رفت و آمد و هدر رفت زمان؛ در نشرآنلاین امکان دسترسی آسان به خدمات حرفه ای و صرفه جویی در زمان فراهم شده است. با توجه به امکانات و توانایی نشر آنلاین امکان انجام پروژه های کوچک و بزرگ در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت فراهم شده است. زمان بندی پروژه با توجه به نوع و حجم پروژه و یا درخواست مشتری تعیین و در پیش فاکتور درج می شود، از این رو نشرآنلاین خود را موظف به تحویل پروژه در تاریخ معین شده می داند.
پس از تعیین زمانیندی تحویل پروژه در صورت تاخیر از سوی نشر آنلاین با توجه به شرایط، طبق توافق طرفین امکان عودت تا 100% مبلغ واریزی وجود دارد. در صورت ایجاد مشکل و تاخیر از سوی مشتری، نشرآنلاین هیچ گونه تعهدی در تحویل پروژه در زمان مقرر ندارد.

گارانتی و تعهد خدمات
ارتباط با مجری پروژه بعد از اتمام کار برای اعمال ویرایش و اصلاحات برای نسخه جدید می تواند یکی از دغدغه های مهم بسیاری از افراد باشد، در نشرآنلاین این ارتباط همیشه وجود خواهد داشت. شما بعنوان گارانتی می توانید پس از تحویل نهایی پروژه برای نسخه های بعدی، ویرایش و اصلاحات جزئی خود را بصورت رایگان انجام دهید.

امانت داری و حفظ اطلاعات
با توجه به نوع پروژه ها و محتوای آنها و لزوم حفظ اطلاعات؛ نشرآنلاین خود را موظف به حفظ و حراست از این اطلاعات می داند و تمام تلاش خود را برای حفاظت از این اطلاعات بعنوان یک وظیفه شرعی و انسانی بکار می برد. 

قیمت مناسب و ارزان
در نشرآنلاین با در نظر گرفتن کیفیت خدمات بعنوان یک اصل اساسی در کنار مزایای ویژه دیگر، به تعیین مناسب ترین قیمت در ارائه خدمات پرداخته شده است. مطمئنا اجرای صحیح و با کیفیت پروژه نه تنها از هزینه های اضافی در آینده جلوگیری می کند بلکه با ایجاد ارزش افزوده می تواند باعث افزایش بازخورد مثبت پروژه شود.

خدمات آنلاین و در دسترس
برای انجام صحیح و ایده آل یک پروژه نیاز به ارتباط و تقابل سریع و آسان بین طرفین (مجری و کارفرما) می باشد؛ در نشر آنلاین با توجه به ایجاد بستر مناسب و روشهای موجود این امر به سهولت صورت گرفته است. در پایگاه نشرآنلاین می توانید از روشهای مختلف ارتباطی برای ثبت سفارش و پیگیری سفارشات طراحی و صفحه بندی کتاب و نشریات خود بهره ببرید.

حذف محدودیت مکانی
با توجه به نوع دسترسی به خدمات پایگاه نشرآنلاین، امکان ارائه خدمات به کلیه مشتریان و همکاران عزیز در سرتاسر کشور وجود دارد. با توجه به امکان ثبت سفارش، پیگیری و دریافت سفارش بصورت آنلاین، می توانید زمان خود را مدیریت کنید و کلیه این مراحل را در کوتاه ترین زمان انجام دهید.

 

این مقاله رو دوست داشتم
5/5 - (2 امتیاز)